Ortaya çıkar mı

Bazı kafalar ne güzel ya.:işsiz:
Çıplaklık doğalmış falan. :işsiz:
Konu sahibi sende bi daha millete çıplak fotonu atma. Millet eşine bile atmıyor. İnternete güvenilmez.
6 ay olmuş e tehdit edende olmamış, kafanda senaryo yazıp konu açmana gerek yok.

Valla çıplak doğuyoruz çıplak ölüyoruz filan diye bu işi normalleştirmeyin.yaptığı şey yanlış hata bunu kabul etmek lazım.çıplaklık ayıp birşey olmasa sokakta herkes çıplak gezer.bazen insanlar yanlış birşeyi kabul ettirmek için çok saçmalıyo.ailesi zaten ne olursa olsun onu kabul eder,etmeli.ama bu konu sahibinin yaptığı şeyin hata olmadığı anlamına gelmez.

Valla çıplaklık anormal değil ki normallestireyim. Farkli kulturler farkli ulkeler farkli yasamlar. Kabile hayatinda hala herkes ciplak. Onlarla kiyaslamayalim derseniz Almanya da ciplaklik fazlasiyla var. Kuzey ulkelerde keza oyle. İn Arabistana kadının kirpigini görmeye bile tahammülleri yok. Diğer yandan çık Rusya ya bambaşka hayatlar. Siz hayatı kendi ahlak ve kültür anlayışınıza göre yaşıyorsunuz ve ona göre yorumluyorsunuz. Bu da gayet normal. Ben de kendiminkine göre. Ama eve gidemem diyen 17 yaşındaki bir kız için böyle agresif yorumlar için merak ediyorum nasıl bir ahlak ve değer yargılarınız var. Var mı ya da. Böyle söyleyince nasıl bir tatmin sağladınız.

Abla? Benimde vardı telefonda ama ben galeriden hepsini sildim telefonu sıfırladım herşey silindi. Hatta bende. O telefonu sattım acaba resimler durmuyordur dimi?

Haydaa sen de panik yapmaya yer arıyorsun bence. Neyse ama akıllı telefon satma bir daha. Eskiyene kadar kullan.

Valla çıplaklık anormal değil ki normallestireyim. Farkli kulturler farkli ulkeler farkli yasamlar. Kabile hayatinda hala herkes ciplak. Onlarla kiyaslamayalim derseniz Almanya da ciplaklik fazlasiyla var. Kuzey ulkelerde keza oyle. İn Arabistana kadının kirpigini görmeye bile tahammülleri yok. Diğer yandan çık Rusya ya bambaşka hayatlar. Siz hayatı kendi ahlak ve kültür anlayışınıza göre yaşıyorsunuz ve ona göre yorumluyorsunuz. Bu da gayet normal. Ben de kendiminkine göre. Ama eve gidemem diyen 17 yaşındaki bir kız için böyle agresif yorumlar için merak ediyorum nasıl bir ahlak ve değer yargılarınız var. Var mı ya da. Böyle söyleyince nasıl bir tatmin sağladınız.
Tabi nasıl yetiştirildiniz bilemem size göre çıplak fotoğraf çekip başkalarına yollamak normal olabilir.agraaif yorum yapmadım. Size doğru geliyor olabilir benim için yanlış.17 yaş öyle çok küçük bir yaş filan değil ayrıca.8 yaşında çocuktan bahsetmiyoruz.1 sene sonra reşit olacak.ayrıca anlamadınız sanırım ailesi eve almasın sokağa atsın filan demedim sadece yaptığının benim için yanlış olduğunu söyledim.

Canım telaş yapma , biri sana kafayı taksa montajla bile başını alıp çıplak bir vücuda yapıştırabilir. İnternetten tanıştıklarına güvenme bir daha , hatta tanışma zaten . Allah’a dua et beni muhafaza et diye , her yönden . Muhafaza edecektir inşallah

netde hıc bır zaman hıc bırsey sılınmez
herseyı gec telınde saklar baskasına gonderır kımbılır kac kısıye gosterdı

ortaya cıkmaz dıyemem ...

Belki kızanlar olacak da demeden geçemicem.Arkadaş bu kadar cinselliğe düşkünseniz gidin biriyle tek gecelik ilişki yaşayın daha temiz iş valla.

Sizin olayın bırakın ortaya çıkma riskini, ona hiç değinmicem, teknoloji uzmanı insanlar internet bağlantısı olan hiçbi cihazla bu tarz fotoğrafınızı çekmeyin bile diyolar.Ortaya çıkma ihtimalini sen hesapla artık.

İnternetten birine resim attım. Yüzüm gözüküyordu. Çıplaktım. 6 ay oldu ortaya çıkmadı resimler acaba bu saatten sonra çıkar mı? Hangsouttan attım resimleri. Çok korkuyorum.
Dayı sen karnım aç diye herkese dert yanan kişi degilmisin bu aclikta nasıl aklına erkeklere çıplak resim atmak geldi ??

Dayı diyorum çünkü eminim erkeksin.
Ya da ergen amcaoglu mu desem size??

Herkes akıllı zaten
Çoğu kişinin ortak amacı
Karşındakinin beyni ile dalga geçmek
Ben konu sahibinin piskolojik sorunlarının olduğunu düşünüyorum o kadar
Kimse kimsenin aklı ile uğraşmamalı

Bunu yapacak kadar ne yaşıyorsunuz
Konu kapanmadan şu gibi şeylere bi cevap alabilsek bari.

X