Ortaya çıkar mı

Ergen anneleri dikkatli olsunlar. İnternet yanlış kullanıldığında insanın sonunu getirir. Son zamanlarda;
- Çıplak resimlerle tehdit edilenler
- İnternet ortamında kandırılıp örgüt üyesi yapılanlar.
- Ve bazı sakat oyunlara bağımlı olan çocuklar çok fazlaymış.

Eski konu nerde?Ben hiç hatırlamıyorum öyle bir konu.Fal bakma karşılığı mı atılmış resim?E yavrum yani bu kadar neyi öğrenmek istiyordun allahaşkına.Yaş o kadar ufak ki hataya meyilli.Ne diyim bilemedim.Şu olayı bir tam olarak anlatsan.

başka şehirde sevgili yapmış sonra o onu aldatıyor mu başka kızlarla konuşuyor mu falan diye fal baktırmış internetteki soytarılara çıplak resim karşılığı. çocukla da ayrılmış sanırım. şimdi de fotoğraf ortaya çıkar mı diye soruyor.

konuyu nasıl sildi biz de çözemedik. sağolsun hiçbir şeye cevap vermiyor.

Böyle konulari okudukca ruhum daraliyor. Allah akil fikir versin cocuklarimiza, nasil koruyacagiz onlari bilmiyorum.
Konu sahibi umarim ortaya cikmaz bu durum ve sana da bir ders olur, bir daha boyle seylere kalkismazsin.

Cin musallat ederim dedi sende resmmi attın ? Ya cahil misin aklın başında mi senin ne demek bu şaka gibi allah akıl fikir versin daha neler duycaz bakalm
Hayır sanırım şöyle. Fal bakma karşılığı çıplak foto atmış. O zaman dan beri konuluyorlarmış. Şimdi de konu sahibi konuşmayı kesmek istiyor ama karşıdaki foto gönderdiği. Cin musallat ederim diye tehdit ediyor,

başka şehirde sevgili yapmış sonra o onu aldatıyor mu başka kızlarla konuşuyor mu falan diye fal baktırmış internetteki soytarılara çıplak resim karşılığı. çocukla da ayrılmış sanırım. şimdi de fotoğraf ortaya çıkar mı diye soruyor.

Çıplak resm atmazsan cin musallat ederm demişler buda inanmismi öylemi atmış yoksa falcılara kafasına göre resmmi atıyormuş

ben önceki konusuyla bu konusunun ilgisini çözemedim
ben mi bulamıyorum acaba o konuyu link atar mısınız?
Sanırım silinmiş konu.
Orada ciddi anlamda yardım teklif edilmişti.
Konu sahibi istememişti.
Şimdi tekrar konu açtığına göre o arkadaşların adım atmasını istemedi.
Özetle fal karşılığında fotoğraf yollamış. Yüzü de görünüyormuş.

Konu sahibi babasiyla yasiyor anne baba ayri sanirim internetten kendinden yasca buyuk biriyle tanisiyor bu adam evlenip bosanmis konu sahibinden cinsel beklentileri var olmazsa istemiyor konu sahibini. Sonra bu adamin hayatinda baskasi var mi diye konu sahibi internetten fal baktirmak istiyor o kisiler de fal karsiligi ciplak fotograf istiyor konu sahibi de atiyor.
Ortadan yok olan konusunda bunlar yaziyordu. Hatta konu sahibi fotograf konusunu annesine anlattigini yazmisti.

Hayır sanırım şöyle. Fal bakma karşılığı çıplak foto atmış. O zaman dan beri konuluyorlarmış. Şimdi de konu sahibi konuşmayı kesmek istiyor ama karşıdaki foto gönderdiği. Cin musallat ederim diye tehdit ediyor. :KK70:
İnanamıyorum o adamla tanışmak isterdim gerçekten :)) hayatımda Böyle bir saçmalık duymadım

Konu sahibi babasiyla yasiyor anne baba ayri sanirim internetten kendinden yasca buyuk biriyle tanisiyor bu adam evlenip bosanmis konu sahibinden cinsel beklentileri var olmazsa istemiyor konu sahibini. Sonra bu adamin hayatinda baskasi var mi diye konu sahibi internetten fal baktirmak istiyor o kisiler de fal karsiligi ciplak fotograf istiyor konu sahibi de atiyor.
Ortadan yok olan konusunda bunlar yaziyordu. Hatta konu sahibi fotograf konusunu annesine anlattigini yazmisti.

Üzüldüm konu sahibesi için.

Yahu ben konu sahibinin seceresini neden araştırayım. Her yaptığım yorum için konu sahibinin yaşını, medeni durumunu araştırmak zorunda mıyım?

Hala sözümdeyim. Bazı şeyleri yapıyorsanız sonuçlarını göze alacaksınız.
Bu benim görüşüm.
Demagoji yapmayın benimle. Yorumumu kadın taciz ve tecavüzüne getirirseniz zıvanadan çıkarırsınız beni. Yıllarca bu işler için mücadele etmiş biriyim.
Dayak yeme konusuna gelince, dayak yerseniz boşanırsınız. Burada yıllardır dayak yiyen ve aldatılan kadınlara boşanın lafından başka bir şey söylemedim söylemem de.
Şimdi 6 ay sonra acaba başıma bir şey gelir mi diyen birine "gelmez" veya "gelir" mi demem lazımdı.
Yaptıysan gelebilecekleri de göz önüne alacaksın dedim. Sanki "ooohhhh iyi olmuş Allah daha beter etsin" mi dedim.
Size bir daha cevap yazmayacağım. Polemiğe girmek istemiyorum.
Allah yolunuzu açık etsin.

yıllarca bu iş için mücadele ediyosunuz ama birine bişey söylemeden önce onun subjektif durumu hakkında bilgi sahibi olmanız gerektiğini bilmiyosunuz. bence siz boşa mücadele etmişsiniz.

Madem korkacaktın neden yaptın derler adama...

Olan olmuş bu saatten sonra ne fark eder ortaya çıkacaksa çıkar üzerinden 6 ay geçmesi birşey ifade etmez...

Reşit değilsiniz. O fotoğraflarla birşey yapmaya kalkışanın da başı her türlü belaya girer zaten. Şikayet edin.

Teşekkür ederim.E adamı şikayet edeceği yere anladığım kadarıyla bir de burdan adresini vermiş.Normal kaldırılması.

Ay yavrum bayıltacaksın beni.Bir de biri güvenilir diyorsun.Birden fazla kişiye atmışsın.Cevaplasan da senden öğrensek.

Böyle saçmalıklara inanmak nedir anlamıyorum.Bizim zamanımızda bu kadar imkan yoktu.Şimdi tv de internette her yerde bas bas bağırıyorlar dikkatli olun diye.Azıcık dinleyin şu uyarıları nolur ya.

İnternetten birine resim attım. Yüzüm gözüküyordu. Çıplaktım. 6 ay oldu ortaya çıkmadı resimler acaba bu saatten sonra çıkar mı? Hangsouttan attım resimleri. Çok korkuyorum.
atarken ortaya çıkma ihtimalini düşnmedinmi herzaman var ama 1 yıl ama 10 yıl sonrada cıkabilir

Azıcık bilincli olsaydın keşke...

17 yas cokda küçük bir yas degilki... İnsanlara bu kadar güvenmeyin ya...
İnşallah cikmaz...

X