ortada kaldımmm

AYLINNN7677

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2009
478
0
42
ARKADAŞLAR GECEN KARDA KADIKOY İSTASYONUNDA DONMAK ÜZERE BİR KEDİ BULDUK ARKADAŞIMLA..EVE GETİRDİK YAVRUYU..ARKADAŞIMIN EVDE ERKEK KEDİSİ VAR..2 GÜNDÜR BURDA FAKAT ERKEK KEDİ RAHAT VERMİYOR..VE MELESEF ALDIĞIMIZ YERE BIRAKCAZ..VE ÇOK UZULUYORUM..NE YAPMAK GEREK..senağlama

selam arkadaşım:)

bulduğunuz yere bırakırsanız miniği,yaşama şansı az gibi..
hem bebek olduğu için,hem de trafik sebebiyle o bölge çok da korunaklı deil yaşamaları için..
birkaç kedi sitesine yuvalandırma ilanı verebilirsiniz mesela..foto ekleyerek..
bu zaman içinde,evdeki büyük kediyle arkadaş olabilirler hatta olurlar diyorum,1 hafta 10 gün alıyor evdeki kıdemli kedinin,yeni geleni kabullenmesi..

yazık bırakma..ama sanırım canım başkasının evinde birde kedi..erkek kedi peki büyükmü?zarar verir hayvana sanırım..

Aynısı benimde başıma geldi benneyaptımki..çapkına arkadaş alalım dedik bende yuva arayanlardan bulmuştum çok tatlıydı minicikti..ama çapkın kabullenmedi..:1no2: odaları ayrırdık olmadı iade etmek zorunda kalmıştım..ama alırken belitmiştim evde kedim olduğunu kabullenmesse iade ediceğimi söyledim onun için sorun olmadı..ama ne olur dişarıya salmayın..meg arkadaşımın dediği gibi yuvalandırın lütfen..

bnm de evimde 3 kedim var biri ufak diğeri çok büyük, kavgalar oluyor fakat öle zarar vermeye rastlamadım henüz. başka bi odada bakın bir süre. ölüme terk etme çok kötü empati kurmak lazım..

iki gün ayri odalarda tutun ...alisacaklardir ...problem degilki bu ...sokaga atmayin hayvani....

iki gün ayri odalarda tutun ...alisacaklardir ...problem degilki bu ...sokaga atmayin hayvani....

alışmıyorlar, tecrübeyle sabit. hatta iri olan daha da kinleniyor maalesef..
yapacak birşey yok, ilan verin bence de. ya da siz bakın kendi eviniz varsa yerimseniben

ya bu kediler ne kadar kıskanclar:icecream:
bizimki de yatılı gelen misafirlerin çantasına çişşş yapıyordu bebişken suan da potansiyel var hala
her yerde her seyde tek olmak istiyolar :1hug:

ben yeni kedi sahiplendim ilanlardan
benimde oğlum 2,5 yaşında kısırlaştırdım
yeni gelende 2 yaşlarında kız o da kısırlaştırılmış
ilk bir hafta bayağa zordu
ama şimdi evde koşturup oyun oynuyorlar, arada bir tabii kavga oluyor ama sadece tokat atıyolar hiç birbirlerini tırmalamadılar zaten şimdiye kadar
öyle 1 hafta 10 gün içinde olucak bir şey değil açıkçası
nerden baksanız 1-1,5 ayı buluyor
yeni kedi eve geldiğinde eski kedinizi eskisine göre daha da çok ilgi göstermeniz gerekiyor
ama olmıycak diye birşey yok
ilk başta sizin kararlı olmanız gerek

X