Orta yüz germe ameliyatı

merhaba,bilgilendirme için teşekkürler.Ben zekeriya kul’dan randevu aldım whatsapp mesajı ile konum gönderdiler ,isim “estetik yolculuğu”olarak geldi.Bu hesabı instagramdan takip ediyorum kadın kendi ameliyat süreçlerini anlatıyor ve zekeriya beyi tavsiye ediyor bende ismini ordan almıştım ,Bu kadın zekeriya beyin kliniğinde çalışıyor olabilir .gittiğimde görüp sorucam bakalım

Başka doktorların üstüne kimsenin bastığını sanmıyorum çünkü estetik yolculuğu sayfası sayfayı ilk açtığı sene badem göz yapıyor diye dr. gökhan’ı da paylaşmıştı hatta bloger bir kız onun yakın arkadaşı gidip ameliyat olmuştu gökhan uğur’a ki ameliyatı aynı anda olacaklardı Gül hanımla ama ilk başlarda çok memnun kaldık yazanlar zaman geçtikçe çok kötü oldu dikişler iyileşmedi yüzümün bir tarafı felç kaldı gibi geribildirimler yapmaya başladılar. O zaman da estetik yolculuğu demekki bir ameliyatın veya doktorun başarılı olduğunu söylemek için erken davranmamak gerekiyormuş uzun vadede memnuniyetsizler arttığı için hocayı önermeyi bırakıyorum dedi ve bütün mağduriyetleride paylaştı. Kbb doktoru kendi kendisine geliştirdiği tekniklerle ameliyat ediyor ama zekeriya hoca sürekli yurt dışında hala eğitimlerine devam ediyor abd ve uzak doğu’da. Gül hanım kendisi de ona yaptırdı ameliyatını yıllarca süren araştırması sonrası. Bizlerde hepimiz herşeyi takip ettik. Şahsen ben onun kendisinşn yaptırmasını ve iyileşmesini bekleyip ondan sonra yaptırdım. Kız kardeşi ablası hepsi zekeriya hocaya ameliyat oldu. Kimse sadece reklam veya kazanç için suratını gerdirmez sanırım yanlış olduğunu düşündüğü bir doktora ki işlemleri çok başarılı. Bende iyiki zekeriya bey’e olmuşum çok memnunum. Karalamaların çoğunun altı boş. Ben hemen gül hanım’a soruyorum bir şikayet duyunca burda ve o da doktora soruyor. Örneğin şakaklarım çöktü diyor öncesi fotoğrafını buraya şakaklarını keserek koymuş. Doktordaki öncesi sonrası fotoğrafları isteyin. Gittiğinizde gösteriyor. Olanı biteni anlatıyor. Mesela burda şikayet yazan bir arkadaşa doktor seni ameliyat edemem istediğin sonuç olmaz demiş ama o ağlamış ameliyat olmak istiyorum diye ve eskisinden çok çok iyi olmuş ama mükemmel olmamış burda doktoru suçluyor. Doktor baştan ona durumu anlattığı halde. Yazışmaları duruyor asistan ile.. veya biri göz kapağı yaptırmış. Göz kapağı izi 1,5 senede silikleşir şikayeti 6. Ayda yazıyor iyileşme süresinde, ayrıca doktorun 9 hastasında iyileşme çok iyi bir tek şikayet edende kötü ise sizin cikt yapınızla alakalıdır. Gözleri öncesinde de asimetrik ise badem göz ameliyat sonrası da çok simetrik olmuyor. Doktor hayatımda gördüğüm en iyi dikişleri yapan doktor bu yüzden karın germe ameliyatımıda ona olacağım hasta sonuçları harika ve onlarlada birebir irtibattayım. Herşeyde doktoru suçlamak çok yanlış. yani şu şikayetlerin altları dolu olmalı. Zekeriya bey ile yüzyüze görüşün endişelerinizi. Para için kimseyi ameliyat etmiyor. Benim 5-6 arKadaşım gitmiştir, gerek yok ihtiyacınız yok dedi. Dr Gökhan şikayetlerini estetik yolculuğu sayfasından isteyebilirsiniz gönderir. Gül hanım zekeriya beyin yanında falan da çalışmıyor. İhtiyacı olduğunuda sanmıyorum eşinden dolayı. Herkes için indirim alıyor doktorlarDan. Belki kendisi daha fazla indirim ile kendisine işlem yaptırıyordur bunuda yapsın hakediyor. Sonuç olarak önce kendisini feda ediyor başkalarını yanlışa sürüklemiyor. Sayesinde örnek görüyoruz canlı olarak ve iyiyi kötüyü biliyoruz. Doğru doktora ulaşıp indirim de alıyoruz. Onun karı da olsun beni ilgilendirmez orası. Bütün blogerlar ğara karşılığı reklam yapıyor. Ama reklamını yaptıkları ürünleri bir çoğu kullanmıyor. Kendisi kullanırsa bu bana samimi gelir. Kendisi işlemleri kendisine yaptırıyor, paylaşıyor, gerçek bir örnek görüyor ve indirim alıyoruz. Eleştirmek manasız.

Bu arada ben de 4 ay önce Zekeriya hoca ya orta yüz ve şakak germe oldum. Dilerseniz size özelden fotoğraf atabilirim. Sonucumun ne kadar başarılı olduğunu görürsünüz.

Bu arada ben de 4 ay önce Zekeriya hoca ya orta yüz ve şakak germe oldum. Dilerseniz size özelden fotoğraf atabilirim. Sonucumun ne kadar başarılı olduğunu görürsünüz.
Bana da atarsaniz görmek isterim

Bu mesajı kime yazdınız anlayamadım ama size şunu sorsam;

- indirim alıp gittiğiniz doktordan dolayı birinin sonucu hüsran olursa ne yaparsınız?

- indirim konusunda şaka yaptığınızı düşünüyorum zira bu mesajınızı suç kabul edip Cimer'e kim bu indirimi sağlamış ise şikayet edeceğim. Burada menfaat amaçlı hasta yönlendirme var bu da

Madde 79- (1) Doğrudan doğruya veya dolaylı olarak maddi menfaat elde etmek

ile ciddi suçtur ve siz bunun ne demek olduğunu bilmiyorsunuz.

Ben burda indirim alıyor kendisine demedim, birisi orda mı çalışıyor demiş çalışır para alır indirim alabilir belki öyle bir durum vardır, öyle bile olsa beni ilgilendirmez benim ilgilendiğim onun sayesinde bizim daha uygun fiyata hizmet alabilmemiz ve doğru doktorlara ulaşabilmemiz. Ayrıca bu suç ise bütün blogerlar suç işliyor olmalı çünkü reklam karşılığı para alıyorlar veya ücretsiz uygulamalar yaptırıyorlar. Komiksiniz. İstediğiniz yere şikayet edin. Beni başkalarının kazanımları alakadar etmiyor. Hasetlenmiyorum. Doğru yönlendirme yapıyor mu herşeyini dosdoğru paylaşarak ben ona bakarım

trendyolda blogerların kodu ile indirimli ürün almamız da suç o halde
Estetik yolculuğunun, doktorlarla görüşüp fiyatlarını biraz daha aşağı çekmelerini rica etmesi nasıl suç oluyor onuda anlamış değilim
Bütün ünlüler yapıyor bunu
Gidiyorlar merkezlere sonra benim adımı verin arkadaşlarım indirim yapacaklar diyorlar
Kimsede bizi kolumuzdan tutup önerdikleri o yere zorla götürmüyor

bence saçmalayıp şansınızı zorlamayın kimin ne kazandığı benim umrumda değil burada sen suç işliyorsan yayıncı olarak beni de dava ediyorlar. tabi kanun bilmezliğiniz bunu akıl edemediği içinde böyle boş boş yazıyorsunuz.

evet blogerlar suç işliyor gidin Cimer'e şikayet edin bakın neler oluyor, sen indirim alsan ne olur almasan ne olur. burada tecrübeni paylaşacaksan paylaş aksi takdirde git indirim kodlarını başka sitede paylaş.

çok basit bir soru sorum burada senin önerdiğin doktora gidip kötü sonuç alan hastanın vebalini kim ödeyecek ?

bana bir tane estetik operasyon indirim kodu veren site göster bir tane...

siz şakacı şirinsiniz sanırım bu ciddi suç diyorum size, yahu bunu ben yapar bu sitede paraya para demem. Şurada bir tane estetik hekim reklamı var mı? google üzerinden gelen reklamda da Google sorumlu.

kusura bakmayın siz beyin operasyonu olacaksınız diye ben yayıncı olarak sizin adınıza ceza alamam.

trendyolda blogerların kodu ile indirimli ürün almamız da suç o halde

emin oldum siz okuduğunuzu anlamıyorsunuz. Trendyol indirim kodu ile doktora menfaat amacı ile hasta yönlendirmeyi bir tutuyorsunuz.

Yazarak anlaşamıyoruz telefonda size izah edeyim beni bir arayın lütfen

Son düzenleme:

Biz 3 kisi almanyadan gidip dr kula estetik olduk. Ablamin kantopeksiden 1 gözü cekik diyeri normal kaldi bana alt Facelift yapti yara izlerim rezalet arkadasima yag alma ve Karin germe yapti 3 islemde okadar kötü yapildiki arkadasim ve ben yarim sene bekleyip revizyon da düzeltir diye umduk Gecen hafta istanbuldaydik benim bi kulagimi cok asagida dikmisti zaten izlere bisey yapamaz artik ama kulagi yine ayirip ayni yere dikmis yani almanyada düzeltmem gerekicek arkadasimda keski gitmeseydik diyor ablam zaten 1. ameliyattan sonra kesinlikle o adama yüzümü dokundurtmam dedi. Inanin hepimizin beklemtisi gercekci seylerdi. Dr kul ameliyat öncesi degisik ameliyat sonrasi degisik konusuyor. He bide bütün göz cektirmek isteyenler haberiniz olsun Dr kul bu ameliyati erimeyen iplere yapiyor. He bide estetikyolculugu na kanmayin iki tarafli cikar isi ne isse sikayetleri hic paylasmiyor. Dr kula gidecekler yeniden düsünün derim 3 degisik kisinin degisik ameliyatlardan yasadigi negativ tecrübeyi düsünürsek 9 da 1 hessplamasi kesinlikle yalnistir

Canim sen revizyon oldunmu ? Oldunda yinemi sorunlu oldu dogrumu anladim ?
Bende uc hafta once revizyon oldum biliyosun ozelden konusmustuk benimde kulak arkasi izlerim gozukuyodu simdi ise baya kulak arkasi cukur yerine yapti izi hic gozukmuyor sukur.. tekrar sakaktan kesi yapildi bide aynibyerden ama sanki daha uzun bir iz ordan orta yuzumu tekrar gerdi gozlerimi tekrar cekti
Insallah bi daha birakmaz kendini..
bi daha ameliyat olmam imkansiz zaten
Cocuklar rezil oluyo gelip gitmemle
Bir suru hotel ucak parasi bide isbyerinden izin almam zor
En zoruda yuzun baya sisiyo oyle saklanmak zorunda kaliyosun bir ay

Gozler icin kalici ip kullaniyo diyosun anlamadim iyi biseymi kotu mu?
Ablan napti baska birine gosterdimi yuzunu ? Dr ne dedi gorunce ?
Karin germeye ne dedi gorustunuzmu hep beraber ?

Selam Canim,
Selam canim evet oldum ama keske olmasaydim. Yine birsürü para harcandi otelmis ucakmis diye be ben kendisinine lütfen kulagimi ölcün dememe ragmen yine ayni yerden dikti ben yine yalnis oldu diyince yok acamsm yok kulak memesi sisti dedi bi kac bisey söyledik ciktik. Yüssüz Doktor ya. Arkadasimin güya sirtini düzelti Kiz korseyi acinca aglamaya basladi yagi öyle düzensiz almiski heryer dalga olmus. Ablam aramizda tek akilliydi ben o adama birdaha gitmem dedi ispamyaya bi Doktor a gitti düzelttirdi gözünü. Nerden basliyim nasil anlatiyim bilemiyorum ama kesinlikle bunu okuyan herkese sesleniyorum zekeriya kul u kesinlikle önermiyorum paramizla rezil olduk!!!! Yüzdeki iplerin kalici olmasi bence kötü bisey o ipler gözler düssede ki Kesinlikle düsüyorlar orda kafanin icinde kaliyorlar be ileride bi sorun yaratirlarmi bilinmiyor zaten avrupada bu ameliyati bu yüzden yapmiyirlarmis. Bu arada kulagimin arkasindski kesi izleri katlanmamin cok disinda oldugu icin saclarimi bidaha topliyamoycagim ablamdada kantopeksi icin yapilan kesilerin yeri acik kaldi ve bidaha sac cikmadi. Estetik yolculugu Su bu kanmasin kimse 3 kisi ne sikintilar yasadik anlatmam. Senin insallah gözünde düsme olmaz ama sende bayaa ugrasmissin iste basta hic böyle anlatmiyor. Senin kulak memelerinide kötü dikmisti öyle hatirliyorum ne oldu düzelttimi?

Cok uzuldum canim sizin adiniza kolay surecler degil tabiki daha erken oldugu icin sislik vardir elbet benim bile kulaklarim sonradan duzeldi ama uzun surdu duzelmesi dikisler ve deri kendini birakinca duzeldi ama 100% duzelmemisti kulak memelerim. Onlari cok sukur eski haline getirebildi
Arkadasin icin mutlaka lenf drainage masaji yaptirsin o dalgalarin gitmesi icin belki henuz erken ne zaman yapilabiliyor tam olarak bilmiyorum.
Kulaktaki izlerin icin lazer tavsiye edebilirim sadece sana bence bi daha kesi yaptirma

O kalici ipler zarar verirmi bilemeyiz tabi ama mesela fransada bir doktora gittim o kalici iple yuzu toparliyor ve her uc sene kafa tepesinden acip tekrar gerdigini soyledi ve en cok bu yontem seciyorlarmis avrupada ameliyat olmak isteyen cok az dogru..
bu arada sac icindeki ilk ameliyat izlerim baya gorunmez olmustu resim ekliyorum
Gercekten zor bu yuz germe ameliyati insan umutlaniyor
O estetik yokculugu sayfasini sordum asistana aslinda benimde kafama takilmisti ve hic bir alakamiz yok sadece onlar ameliyat oldu ve memmun oldugu doktorlari paylasiyorlar demisti asistan.. yani kazanclari nedir bilmiyorum gercekten anlamadim bende

Eklentiler

• 4D88021F-A1F1-4CAF-A462-C179070C3065.jpeg
    108 KB · Görüntüleme: 371
  • E75C55A2-6CDB-4198-9D90-788B52BAFBC9.jpeg
    63,5 KB · Görüntüleme: 279
  • F7C54034-6E5B-4AF8-B054-6E7016A72121.jpeg
    124 KB · Görüntüleme: 314
Düzeltmesi icin gittimi ama yine bi kulagimin daha Alta cekilerek dikildi bana sis ondan öyle görünüyor dedi… Zaten sinirlerim bozuldu Frankfurt ta bi Doktor buldum ona düzeltecegim. Ilginc olan öylede böylede cogu kisi revizyon yaptiriyor ve yinede cogusu memnun kalmiyor. Zaten iyilesme süresi uzun bi Ameliyat sonra revizyon su bu derken birsürü sikinti cekiyor insan. Bide bana ah sizde hic sarkma yok nerdiyse sirf kulak onünden kücük bi kesi kulak memesinin basladigi yere kadar dedi ameliyattan sonra kesiler kulagin arkasindsn uzamis gitmis. Zekeriya kula ameliyat olmak isteyen kisilere bu söylediklerimi iyi düsünsünler 7 aydir hergün sikinti cekiyorum/ cekiyoruz. Sacin cikmadigu yeri böyle gösteriyim kulagiminda bugün cektim hafif fondöten sürülmüs hali arkadaki katlanmalarida görebilirsiniz He bide bu katlanmalar yanlis kesi planlamasindan olusmus

Eklentiler

• DDCDBCE4-630A-4593-A96F-04DC9D50DE44.jpeg
    99,6 KB · Görüntüleme: 307
  • 5F650D0D-B2D8-4505-887F-B1D57ADDA7B6.jpeg
    142,2 KB · Görüntüleme: 377
Ipler hakkinda sunu söyliyim bide bize ben dokuyu cekerek yeni bir yere yapistiyorum ve oraya iyilesme sürecinde yapisip kaliyor dendi iyi yada kötü cerrahi aciyi birakirsak bu bizim hasta olarak Ameliyattan önce bilmemiz gereken önemli bi konu ki Ben kafamda ipler olucagini bilseydim kesinlikle yaptirmazdim. Buda doktorun gerekli sekilde bilgilendirmediyinin ispaatidir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…