Orta yüz germe ameliyatı

Evet sogru soyledin ama serkan baltaya bir kisi oldu konustugum ve gercekten resimlerdzki gibi oldu ..
ha tabiki selulit vatdir prusuzluk vardir illaki ama hani biz bile fitresiz yuklemiyoruz instagrama kolay kolay
Malesef hersey shoplu artik
Ama hani sonuc olarak iyi gerilmis bir karin kum saati bir bel olunca baska bisey istememem
Sahsen resim gonderdim ve bana ne dedi sasiracaksin ..dediki senin karnin guzel yaparsak fazla bi degisim olmayacak dedi ben tabi shok oldum sanirim asistan kendi kafasindan yazdi anlamadim

Bende burnum için yazdım ama revizyon yapmıyorlarmış maalesef... Tabi ilk ameliyatı yapmak kolay, düzeltmek zor. Asıl iş düzeltmek, revizyon yapabilmek Gözümden bir anda düştü

Evet ya oyuzden iyiki burası var.gerçek olanı görüyoruz şükür ki

Merhaba kizlar bende yüz germe amaliyati istiyorum bana tavsiye edeceginiz doktor varmi ?dr gökhan ugur ve dr Erdem Tezel bilen varmi

Gokhan uğur a olan arkadaşım var 2 tane saçlı deride felaket yara izi var bilgin olsun.Ben zekeriya beye oldum.benim için sac içindeki iz çok önemliydi çünkü.benden sonrada 4 arkadasim oldu
Merhaba kizlar bende yüz germe amaliyati istiyorum bana tavsiye edeceginiz doktor varmi ?dr gökhan ugur ve dr Erdem Tezel bilen varmi

Co
Gokhan uğur a olan arkadaşım var 2 tane saçlı deride felaket yara izi var bilgin olsun.Ben zekeriya beye oldum.benim için sac içindeki iz çok önemliydi çünkü.benden sonrada 4 arkadasim oldu

Cok tesekkür ederim siz memnun kaldinizmi ve nerelerde kesi yapuldi tüm yüzmü yaptirdiniz

Karin germede en iyi kim sizce konuyka alakasiz oldu ama sizin ve arzum77 nin gorusleri onemli :)

Onda göz estetiği olan var. Memnun kalmadı.
Ben kendim eğer durumlar el verirse Zekeriya beyde düşünüyorum. Gökhan bey aslında KBB. O yüzden burunda nasıldır bilmiyorum. Sadece bir burun ameliyatına şahit oldum çok sorun yaşıyordu sonrasında.

Ben kendim eğer durumlar el verirse Zekeriya beyde düşünüyorum. Gökhan bey aslında KBB. O yüzden burunda nasıldır bilmiyorum. Sadece bir burun ameliyatına şahit oldum çok sorun yaşıyordu sonrasında.
Benimkini zekeriya bey yapti kapağı yani ama o sanırım 5 yil önceydi. KVK gereği ilgili içerik kaldırılmıştır

Son düzenleyen: Moderatör:
Karin germede en iyi kim sizce konuyka alakasiz oldu ama sizin ve arzum77 nin gorusleri onemli :)
Iyi bir doktor bulup guvensem kesin onerirdim ama olsa ben gidip ameliyat olacagim
Selcuk balta digru durust cevap vermiyor ve bu beni sogutti acikcasi dusunsene lazim olunca ulasamadigin doktor ne kadar guven verir ki
Benim icin bu da onemli asistan degil doktor en kisa zamanda cevap vermesi ..
arzum77 hasan findiga oldu memmun ve guzel olmus bence balli bu arzum

Ahahha, burunda yüzüm gülmedi benimde ama zorluyorum İnşallah bu sefer olacak

Valla ben karın germemden çok memnunum. Hasan hoca bana imkansızı yaptı belkide. Çünkü benim çok fazla derim ve yagım yoktu. O deriyi tam germe yapıp, dikey iz yapmadan en az izle yaptı başardı Kum saati gibide ince ince traşladı

merhaba kizlar
ben 5 haziranda zekeriya hocaya orta yuz germe ve endoscopic sakak germe oldum. bugun 10. gunum. yuzum ust tarafi (orta yiz yanaklar) goz kapaklari cok sis. henuz yan yatamiyorum. ayrica alnimin yan taraflarinda heralde sislikten boyle gode gibi (sanki ip aski yaptirmisim gibi katlanma cekme yeri var) sizin sislikleriniz ne zaman gecti ? biliyorum sabir gerektiren bir operasyon ama sanki goz kapaklarim yanaklarim o kadar sert sis ve hatta hissiz ki hic gecmeyecek gibi..

10.gün cook normal ben de oyleydim.katlanma da normal içerden dokuyu dikiyor.hiç korkmayın.1 ay sonra tamam her şey gerçek doğal görüntü 2 ayda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…