Orta yüz germe ameliyatı

Aynen bencede cok haklisiniz kbb uzmani burun yapar o kadar !
Eger yuz yapmak istersede kendini en azindan o dalda seneler boyu gelistirmesi gerek oyle pat diye ben yuzu de yaparim diyemez
Allah korusun felc bile olabiliriz ..
Chanel81 bana da özelden önce sonra resmi atar mısınız? Ben zekeriya hocaya muayne oldum temmuz ilk haftasında ameliyat günü aldım, burda okuduklarım zekeriya hocayla direkt de tanıştığımda güven duydum, güzel olacağına dair umut var içimde( orta yüz ve şakak germe) beni tek endişelendiren iyileşme süreci, işten kimse anlasın istemiyorum, burdaki yorumlardan 2 haftada işe gitmek pek mümkğn değil gbi, bayramla beraber 3 haftaya iznimi uzatmaya çalışıcam ancak bu bile yeterli mi emin değilim, insanlar soru sormasın istiyorum:KK43: sadece sende bi güzellik bar deseler:) sizin iyileşme süreciniz kaç hafta sürdü? Rutin hayatınıza dönmeyi kastediyorum? Hangi işlm yaptrdınızı msjlarda aradım ama göremedim belki çok önceki msjlarnızda vardır, tekrar ettireceğim için özür dilerim, cvplarsanız çok sevinirim

Chanel81 bana da özelden önce sonra resmi atar mısınız? Ben zekeriya hocaya muayne oldum temmuz ilk haftasında ameliyat günü aldım, burda okuduklarım zekeriya hocayla direkt de tanıştığımda güven duydum, güzel olacağına dair umut var içimde( orta yüz ve şakak germe) beni tek endişelendiren iyileşme süreci, işten kimse anlasın istemiyorum, burdaki yorumlardan 2 haftada işe gitmek pek mümkğn değil gbi, bayramla beraber 3 haftaya iznimi uzatmaya çalışıcam ancak bu bile yeterli mi emin değilim, insanlar soru sormasın istiyorum:KK43: sadece sende bi güzellik bar deseler:) sizin iyileşme süreciniz kaç hafta sürdü? Rutin hayatınıza dönmeyi kastediyorum? Hangi işlm yaptrdınızı msjlarda aradım ama göremedim belki çok önceki msjlarnızda vardır, tekrar ettireceğim için özür dilerim, cvplarsanız çok sevinirim

merhaba bu sayfafa surecimi anlattim
Resim icin size ozelden yolluyorum

Simdi herkesin iyilesmesi farkli , uzun yada daha kisa surebilir ben cok sisen moraran tiplerdenim 🤭 bu ameliyatta tam 15 gun de gecti morarmalar ama sislikler devam etti ve hala ediyor.. ama belli olmuyor
Is yerine ben tam 20 gun sonra gittim ve kimse anlamadi sadece makyajini degisikmi yaptin cok guzel olmus dediler
Ve bayramda gorumcem bana dediki senin yuzun tuaf geldi bana gerilmis gibi dedi ( haberi yok bu arada )
Yani tam anlasilmiyor ve istedigim de buydu dogal olsun oyle elmacik kemiklerim falan one cikmasini istemedim .. ve dokor herseyi benim istedigim gibi yapti sagolsun
Yani rutin hayatima ise gitmek rahat gozluksuz gezmek birileriyle gorusmek tam 20 gun sonra basladi..

Eger sadece alt yuz germe yapsaydim daha az siserdi yuzum ama yapmisken hepsi olsun bitsin istedim
Goz kapaklari alt ust orta yuz germe ve alt yuz germe oldu benim extra gidi lipo oldu

Simdi herkesin iyilesmesi farkli , uzun yada daha kisa surebilir ben cok sisen moraran tiplerdenim 🤭 bu ameliyatta tam 15 gun de gecti morarmalar ama sislikler devam etti ve hala ediyor.. ama belli olmuyor
Is yerine ben tam 20 gun sonra gittim ve kimse anlamadi sadece makyajini degisikmi yaptin cok guzel olmus dediler
Ve bayramda gorumcem bana dediki senin yuzun tuaf geldi bana gerilmis gibi dedi ( haberi yok bu arada )
Yani tam anlasilmiyor ve istedigim de buydu dogal olsun oyle elmacik kemiklerim falan one cikmasini istemedim .. ve dokor herseyi benim istedigim gibi yapti sagolsun
Yani rutin hayatima ise gitmek rahat gozluksuz gezmek birileriyle gorusmek tam 20 gun sonra basladi..

Eger sadece alt yuz germe yapsaydim daha az siserdi yuzum ama yapmisken hepsi olsun bitsin istedim
Goz kapaklari alt ust orta yuz germe ve alt yuz germe oldu benim extra gidi lipo oldu
Çok teşekkürler,umarım benim için de süreç kolay geçer, özelden önce sonra foto göndermeniz mümkün mü?
Tekrar teşekkürler

Çok teşekkürler,umarım benim için de süreç kolay geçer, özelden önce sonra foto göndermeniz mümkün mü?
Tekrar teşekkürler
Çok özür dilerim göndermişsiniz şimdi farkettim. Tek kelime ile MUHTEŞEMMMMM olmuşşş:)))))) çok doğal 10 -15 yaş atmış çok beğendim, gerçekten harika, umarım benim için de sonuç güzel olur, şim daha bi umutla doldum, inşş iyileşme süreci de kolay geçer benim için.zekeiya bey in işini çok severek yaptığı maddiyatı ön planda tutmayan bir bakış açısı var, bunu muaynede fark edebiliyosunuz, ve sonuç gerçekten çok güzel:))

Çok özür dilerim göndermişsiniz şimdi farkettim. Tek kelime ile MUHTEŞEMMMMM olmuşşş:)))))) çok doğal 10 -15 yaş atmış çok beğendim, gerçekten harika, umarım benim için de sonuç güzel olur, şim daha bi umutla doldum, inşş iyileşme süreci de kolay geçer benim için.zekeiya bey in işini çok severek yaptığı maddiyatı ön planda tutmayan bir bakış açısı var, bunu muaynede fark edebiliyosunuz, ve sonuç gerçekten çok güzel:))
Tesekkur ederim yorgun halimiz gidiyo en onemlisi cok degismeden bu sinuca ulasabiliyoruz .. insallah sizinde iyilesme sureniz cabucak gecer♥️
Evet zekeriya kul cok iyi bir insan 🥰

Bana da atar mısın rica etsem

İnstagramda zekeriya kul un hiç yaptığı işlemler yok. Millet nerden bakıyor anlamadım. Gerçi bir örnek gördüm chanel diye bir arkadaş yaptırmış fotolarını attı bana gayet güzel olmuş ama tek örnekten çok görmek lazım
Işlem yapilali 4 ay olacak.hergeçen gün iyiki diyorum kendime yaptığım en iyi sey sanirim😂 ve kimsenin anlamamasi 😂botox zanneden bile var

Benim için saçlı deri çoook önemliydi ve en doğal ifade sağlıkl bir görünüm.bukadar yıl beklememe araştırmaya sonunda ödül gibi oldu.20 ki yaşlarımdan daha iyi oldum 🙈

Çevremde ona gidenler hiç memnun kalmadı. KBB kendisi aslında. İyi bir avukat mesleğini bırakıp siyasete atılmaz, kendi alanında iyi bir dr niye uzmanlığı dışında iş yapsın?.. Hatta bu platformda adını görünce şaşırdım. Hele Zekeriya beyle kıyas kabul etmez
Aaa bunu bilmiyordum tşk ederim 🤗

Kolay deil bunlara zaman ayirmak tabiki sen hangisini oncelik olarak goruyosan ordan basla
Benim yuzum diger yerlere gore ilk plandaydi mesela..
simdide karnima taktim 🤣
Bide belki bu yaz tatil donusu burnumu revizyon yaptiracagim ama karar veremedim iyimi olur kotumu onun icin ayri bir konu acacagim zaten ..
bence once dislerini hallet o cabuk olur tasinsan bile tasimana mani olmaz en azindan 🤣
Karnını ben de merakla bekliyorum Chanel kurtul şundan

Instagramda ki hiç bir doktorun anormal mükemmel fotoğraflarını ve videolarını gerçekçi bulmuyorum. %99u fotoshop yapıyor. Zaten çıplak videolarını gönderen kadınlar belliki normal değil. Shop konusundada uzmanlar. Hepsi olağanüstü hepsi sıfır selülit. Bir kaç tane garibim dürüst doktor var shopsuz koyuyor. İşte gerçek görüntü onlar. Bu operasyonlarda hiç kimse playboy kızı gibi olmuyor. Sadece hatlar düzeliyor. Ama cilt resimlerdeki gibi pürüzsüz olmuyor. Hele o popolar !!! Yahu bir kaç yıl önce popomuzu küçülüyorduk. Şimdi evlere şenlik kocaman iğrenç bbl operasyonları aldı başını gidiyor. Bizm kk da forumları okuyorum da hangi birimiz tanrıça gibi olduğumuzu iddia ettik ???? Ama nedense Instagram da tanrıça dolu . Adamlar şişman kadından ilahe yaratıyor. Tabiki insan çok değişiyor. Bende oldum lipo vs...Ama binlerce kadınlar klubu yorumunda bir tane bile tanrıça gibi olana denk gelmedim. Demek ki ınstagramda gerçekçi foto yok. Birde nedendir bilmiyorum ameliyat sonrası yatarken hasta resimleri konuluyor. O resimlerde , kırkpınar güreşçileri gibi pırıl pırıl yağ sürmüş gibi görünüyor.

X