Oriflame Ürünleri Tecrübelerimizi Resimli Anlatalım

kızlar diğer sayfada sordum ama kimse cevap vermedi. very me doğal kapatıcı jelin hangi rengini almalıyım. dark mı lıght mı?

avonun şişeleri sadece kabartılmış camdan fondetenler dikkat edin bi göz boyamaca yanıltmadır ml aynıdır 30 ml dir siz şişelere takılmayın küçük diye bide bayanlar makyaj ne olursa olsun çok sağlıklı bişey değildir siz kocaman alıpda bozulup bayatlamasını beklemek isdiyorsanız bilemem az olsun bitince yenile 5 yıl aynı ruju sürenler var yapmayın allah aşkına yazık az alın küçük olsun bitince yenileyin bence bu daha hoş oriflamenin ürünlerinin az olduğu söyleniyor ml yani bende bu yüzden seviyorum kocaman alıpda bekleyeceğine az olur öz olur kısa vadede bitmesi sağlıklı bencede hepsinin son kullanma tarihleri var ona göre kullanın

kızlar diğer sayfada sordum ama kimse cevap vermedi. very me doğal kapatıcı jelin hangi rengini almalıyım. dark mı lıght mı?

cnm cilt tipini belirtmemişsin kaldıki ürünü kullananların yorum yazması daha sağlıklı olur senin için :2::2: sanırım nicki mine olan bi arkadaş kullanmştı diye hatırlıyorm bu topiğede yazmıştı istersen incele bi özelden msj at arkadaşa

ben beyaz tenliym light oldu bna..

kızlar bende pure nature nin ççay ağacı yağını merak ediyorum.kullanan varsa sivilce lekeleri için yorum yapsın lütfen...
birde o essentials sabundan çok memnun kaldm

kızlar bende pure nature nin ççay ağacı yağını merak ediyorum.kullanan varsa sivilce lekeleri için yorum yapsın lütfen...

bende çok merak ediyorum onu ama bi türlü emin olup alamdm kullanan biri varsa bizi aydınlatsn arklar..:26:

ben aldım canım 4 gündür kullanıyorum ama pek bi işe yaradığını söyleyemiycem. sivilcem hala kocaman kıpkırmızı duruyor çenemde

kızlar bunlarda benim aldıklarım

silk&cashmire vücut losyonu henüz denemedim ama kokusu harika.
organik yasemin özlü soyulan maske ve organik üzüm çekirdeği özlü soyulan maskeyi başta çok beğendim. sivilcelerimi söndürdü gibi geldi ama yüzümde pek bi değişiklik yok şuan. çok bi işe yaradığını söyleyemiycem.
üzüm özlü antioksidan gece kremini beğendim.
optimal tıme relax gündüz kremide güzel.
optimal even out gündüz kremini annem kullanıyor oda beğendi
kırık saç uçları için onarıcı serumda pek işe yaramadı. sanırım bu ürünü kırıkları aldırdıktan sonra kullanmak daha mantıklı.
yüz fırçası çok güzel kesinlikle tavsiye ederim. yumuşacık. çizmiyor.

sabunların hepsinin kokusu harika. onları nedense kullanmıyorum saklıyorum :)

sıkıştırılmış pudra ve allığı geçen yıl almıştım ben temsilci olmadan önce. allık çok çabuk uçuyor. çok fazla sürmeme rağmen yarım saat sonra çok az sürülmüş hatta hiç sürülmemiş gibi oluyor. altına nemlendirici ve fondoten kullandığım halde. sıkıştırılmış pudrayı çok kullanmıyorum ama allıktan iyidir.

kajal göz kaleminden memnunum tavsiye ederim.
rimeli hiç beğenmedim pul pul durdu. çok sert oldu kirpiklerim.
rujda eh işte

çok mu olumsuzum bilmiyorum ama düşüncelerim bunlar. henüz yeniyim çok bi ürününü kullanamadım. genel olarak cilt bakım ürünlerinden memnunum ama makyaj malzemelerinden pek memnun kalamadım.

Eklentiler

• $Snapshot_20110420_3.jpg
    56 KB · Görüntüleme: 61
  • $Snapshot_20110420_2.jpg
    46,8 KB · Görüntüleme: 69
  • $Snapshot_20110420.jpg
    52,9 KB · Görüntüleme: 91

tatlım güle güle kullan...makyaj malzemelerinde giordani gold en iisi bnce kişisel fikrim...

tatlım güle güle kullan...makyaj malzemelerinde giordani gold en iisi bnce kişisel fikrim...

evet canım öyleymiş bilmiyordum. mayıs ayında pudrasını alıcam. katalogta çok güzel duruyo ve kullanan arkadaşlarım çok memnun.

canım oriflamede siyah noktalara iyi gelen bi ürün bliyomusnz kullanan varmı hiç yardmcı olrsanz sevinrm ???????

evet canım öyleymiş bilmiyordum. mayıs ayında pudrasını alıcam. katalogta çok güzel duruyo ve kullanan arkadaşlarım çok memnun.

sıkıştırılmış pudradan bahsediosun dimi cnm gerçi şimdi yeniledndi bendeki eski version ama çok memnunum bnde harika çok doğal duruo ttlm

canım oriflamede siyah noktalara iyi gelen bi ürün bliyomusnz kullanan varmı hiç yardmcı olrsanz sevinrm ???????

walla cnm bu siyah noktalara çare yok malesef tek çare bi güzellik merkezine gidip buharla temizletmek gerçi ben kullanmdm bilmiorum ama garnierde kullandm clinique de kullandm clean&clear de kullandm ı ıhh olmuo çaresi yok bu meredin malesef ki

ben aldım canım 4 gündür kullanıyorum ama pek bi işe yaradığını söyleyemiycem. sivilcem hala kocaman kıpkırmızı duruyor çenemde

kapatıcı kullanmaya ne dersin tatlım?

pudranın hangi rengini tercih ediceksinz kızlar,baktım onlarda hoşuma gitti ama yağlı ciltlerde nsl durur bilemedim parlamayı önlermi önlemezmi vs:26::26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…