Oriflame Ürünleri Tecrübelerimizi Resimli Anlatalım

bu orfilamenin bu ay fire die 10.90a gelen bi kokusu war nasıl alıım mı? kalıcı deilse almıım?

Arkadaşlar bu başlık kullandığımız / siparişi elimize geçen ürünlerin resimlerini koyup birbirimizi bilgilendirdiğimiz bir konudur.

Diğer görüşleriniz ve merak ettiklerinizle ilgili şu başlıkta birbirimize yardım edebiliriz :)
Burdan**

bu konuyu yeni farkediyorum

bende yeni oriflame cıyım
bunlarda elimde buluna ürünler

diş macunu fena değil ama pek de iyi sayılmaz
discover china duş jeli güzel yumuşacık yapıyor kokusu da güzel ama kalıcı değil
discover sabunun kokusu çok hoş
oriflame lash wonder maskara biraz kirpiklerde toparlanma yapıyor
kargo sıfırlama ürünü rujun rengine bayıldım tam benim rengim ve tarzım çok beğendim
hairx saç kremini henüz kullanmadım

bunlar elimde bulunanlar
nisan siparişimi bu ay verdim geldiklerinde resimlerini eklerim onların da

bu arada buradaki arkadaşların very me renkli nemlendirici tavsiyeleri üzerine bende sipariş verdim hadi hayırlısı

benimde siparişler bu sabah geldi :) even out krem muhteşem bir şey inşallah yağlandırma yapmaz :) kesinlikle kalitesini konuşturuyor ah birde içinde paraben olmasa tadından yenmez

Son düzenleme:
arkadaşlar ürünlerim geldiği gibi hemen buraya koydum.dolayısıyla hiçbiri için yorum yapamayacağım.bu ay alacak pek birşey yoktu.fakat optimals krem ve çanta-cüzdan ikilisi için sipariş vermeye değer

Eklentiler

• $CIMG8316.jpg
    82,2 KB · Görüntüleme: 91
  • $CIMG8317.jpg
    84,7 KB · Görüntüleme: 87
  • $CIMG8318.jpg
    60,1 KB · Görüntüleme: 79
güle güle kullanın kızlarrrr bende perş alıcam ürünleri,çoğunluğu arkadaşların olmakla beraber yinede fotosunu koyacamki bi fikir olsun boyut olarak fln bu ay kendim için sadece şu 5,90lık ayak kremi ve tüy azaltmaya yardımcı rollon aldım bakalım. mayıstada şu saça hacim kazandıran bakım maskesini almayı düşünüyo ben? bu ay alıpta kullanan olursa fikirlerinizi beklerimher iki topiğimizinde takipçisiyim nslsa:79:

arkadaşlar ürünlerim geldiği gibi hemen buraya koydum.dolayısıyla hiçbiri için yorum yapamayacağım.bu ay alacak pek birşey yoktu.fakat optimals krem ve çanta-cüzdan ikilisi için sipariş vermeye değer

Bende daha sipariş vermedim sabırsızlanıyorum ama :)

aldığın çantayı güle güle kullan cnm bende beyenmiştim onu çok ve şu makyaj kitiyle alakalı yorumlarını da kullandıkça yazarsın cnm onuda çok merak ediyorum

güle güle kullan ürünlerini

canım giordani gold pudra fırçası nsl gzl mi ? bende sipariş verdimde

teşekkür ederim canım :) kiti ben de çok merak ediyordum ne zamandır.bu ay almak nasip oldu.biraz küçük tabii ama bakalım işlevi büyüktür umarım

şimdik gelelim benimkilereeee

öncedende yazdığım gibi baştaki feetup ve silk&beauty benim hazineme dahil olucak
rimeller siyah ve mavi renkte,mavide güvenlik bandı olduğu için açamadım ama fırçasını gördüğüm kadarıyla bi tarafı neredeyse yok denecek kadar kısa,diğer tarafıysa böyle nsl anlatsam biraz oval kesilmiş sanırım kirpiklerin sağ ve sol tarafına daha rahat ulaşabilmek için
onun dışında rockstar pink rujumuz var ve son olarakta 3tane şu yeni çıkan ışığı yansıtan bol simli parlatıcılardan renkleri soldaki red ovation,sağdakiyse soft pink..şimdilik benden bu kadar hatunlar

dipnot= şu tüy azaltıcı losyonu özel bölgedede kullandım yani sadece üstlerinde,sanki işe yaradı çünkü seyrek çıktı ordaki tüyler yani ben bu losyonuuu sevdiiiimmmmmm:13::13:

çok güzeller canım bende mayısta alıcam tüy azaltıcıyı merak ediyorum

çok güzeller canım bende mayısta alıcam tüy azaltıcıyı merak ediyorum

kokusu fln çok tatlım(bendeki eski olanı yani yenilenmemiş olan ürünüydü),yımışaaacııkkk yapıyooo
rollonuda(buda yeni çıkan seriden) çok hoşş kokuyooo

ürünleri güzel ama çok küçükler şişe içinde fondoten istettimm minnacık bir şişede geldi inanamadım aklım avonun şişerine gidiyo kocaman oluyorlar..kremleri küçücük oluyo..satıcı kız şişesi küçük ama bi sıkmayla tüm yüzüne yeter dedii tmm yetiyor ama avondan yada bujiteriden aldıklarımda yetiyor..bidaha almam valla ..sipariş edip gelmesini bekleyene kdr 1 ay geçiyo nerdeyse onun yerine gider kafama göre dener alırım kozmetikçilerden:)
kısacası ürünleri kötü deil ama çokta iyi deill

tatlım fond. standart 30mldr öncelikle bunu söyleyeyim..kremler derken hangilerinden bahsediyosun mesela? ki eğer katalogları dikkatli incelerseniz her ürünün kaç ml olduğuna dair bilgileri yazar,göz kalemi de dahil... onun dışında siparişten dert yanmışsınz,ürünü kimden alacaksanız yani danışman ne zmn sipariş verirse o zmna elinize geçer. ki kimileri ay sonu kimileride ay girer girmez sipariş verir tercih meselesi

cnm normalde avon oriflime tarzı ürünleri almıyorum çünkü denemeden içim rahat etmiyorrr ..akrabamız satıyor makyaj yaptıgımı bildigi için sürekli bşyler satmaya çalışıyor kırmamak için alıyorum..şeftalili duş jeli aldım onu begendimm ,bi alana bi bedava ruj vardı ondan aldım mesela bi rengi çok güzelken diger rengini sürdüm hiç ama hiç katoloktaki gibi deildi belli bile olmadıı..krem aldımm küçüçükk fondotende öle kulanmaya kıyamıyorum zaten özel günlerde onu kulanıyorum normalde kozmetikçiden aldıgımı kulanıyourm:)eşime parfüm aldım şu altı üstü siyah diktörgen ortası turuncu olan varya ondan aldım ama o neee minnacıkkk 1 haftada bitirdi eşimmm .göz kaleminden memnunum dışı mavi lacivert giib olan varyaaa siyah göz kalemii,bide iki tarafı renkli kalem aldım oda iyi..çift taraflııı volume adı heralde maskara aldımm o da güzel bitarafı ince bitarafı kalın.yani bidaha almamayı düşünüyorum çok ısrar ederse duş jeli göz kalemi tarzında bşyler alcamm..bu dediklerimi son 4 ay içinde aldımm ve sparişten bi ay sonra elime geçti en erken 20 gün sonra aldım inan..tester olayı yok meselaaa onada ayrı para verdigi için almıyor aldıgı kişi ondannnn güvenemiyorum dha..ama genel olarak avondan daha iyi oldugu kesinn sadece gramları boyutları çok küçük:)

bugün siparişlerim geldi işte resimleri

çocuk diş macununu oğlum için aldım yarın deneyeceğiz ,
very me renkli nemlendiriciyi kendim için aldım bakalım nasıl olacak elime sürdüm simli hoşuma gitti
res,mdeki diğer ürünler müşterilerimin inşallah beğenirler parfümler de güzel kokuyor

bunlarda müşterilerimin even out leke kreminin işe yarayıp yaramayacağını çok merak ediyorum aranızda güneş çilleri için kullanan var mı acaba

north for men leride canım kocacım için aldım doğum gününde hediye olarak vericem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…