Oriflame Ürünleri Tecrübelerimizi Resimli Anlatalım

cnm normalde avon oriflime tarzı ürünleri almıyorum çünkü denemeden içim rahat etmiyorrr ..akrabamız satıyor makyaj yaptıgımı bildigi için sürekli bşyler satmaya çalışıyor kırmamak için alıyorum..şeftalili duş jeli aldım onu begendimm ,bi alana bi bedava ruj vardı ondan aldım mesela bi rengi çok güzelken diger rengini sürdüm hiç ama hiç katoloktaki gibi deildi belli bile olmadıı..krem aldımm küçüçükk fondotende öle kulanmaya kıyamıyorum zaten özel günlerde onu kulanıyorum normalde kozmetikçiden aldıgımı kulanıyourm:)eşime parfüm aldım şu altı üstü siyah diktörgen ortası turuncu olan varya ondan aldım ama o neee minnacıkkk 1 haftada bitirdi eşimmm .göz kaleminden memnunum dışı mavi lacivert giib olan varyaaa siyah göz kalemii,bide iki tarafı renkli kalem aldım oda iyi..çift taraflııı volume adı heralde maskara aldımm o da güzel bitarafı ince bitarafı kalın.yani bidaha almamayı düşünüyorum çok ısrar ederse duş jeli göz kalemi tarzında bşyler alcamm..bu dediklerimi son 4 ay içinde aldımm ve sparişten bi ay sonra elime geçti en erken 20 gün sonra aldım inan..tester olayı yok meselaaa onada ayrı para verdigi için almıyor aldıgı kişi ondannnn güvenemiyorum dha..ama genel olarak avondan daha iyi oldugu kesinn sadece gramları boyutları çok küçük:)

anladım tatlım iyi yinede hiç memnun olmamış değilsin beğendiklerin var sevindim:KK74: eğer alacağın bişey olursa ya bu topikten yada diğer topikten yaz bize,kullananlar bilenler sana cvp yazarlar:KK54::KK54:

bugün siparişlerim geldi işte resimleri

Eki Görüntüle 174546 çocuk diş macununu oğlum için aldım yarın deneyeceğiz ,
very me renkli nemlendiriciyi kendim için aldım bakalım nasıl olacak elime sürdüm simli hoşuma gitti
res,mdeki diğer ürünler müşterilerimin inşallah beğenirler parfümler de güzel kokuyor

Eki Görüntüle 174548 bunlarda müşterilerimin even out leke kreminin işe yarayıp yaramayacağını çok merak ediyorum aranızda güneş çilleri için kullanan var mı acaba

Eki Görüntüle 174549 north for men leride canım kocacım için aldım doğum gününde hediye olarak vericem :KK71::KK71:

güle güle kullan tatlımmm:21: hadi bakalım şu parfümler nsl kokuyo onu merak ettim bide essentialsın yeni ürünün kokusu nsl? ayyy kokulara mı taktım ne :KK52::KK52::KK12: bide ben şeyi düşünüyodum gerçi nisanı verdim yine sipariş vermemde, aromabliss parfümler nsldır kokuları acaba?

anladım tatlım iyi yinede hiç memnun olmamış değilsin beğendiklerin var sevindim:KK74: eğer alacağın bişey olursa ya bu topikten yada diğer topikten yaz bize,kullananlar bilenler sana cvp yazarlar:KK54::KK54:

güle güle kullan tatlımmm:21: hadi bakalım şu parfümler nsl kokuyo onu merak ettim bide essentialsın yeni ürünün kokusu nsl? ayyy kokulara mı taktım ne :KK52::KK52::KK12: bide ben şeyi düşünüyodum gerçi nisanı verdim yine sipariş vermemde, aromabliss parfümler nsldır kokuları acaba?

parfümler güzel ama uçucuymuş sanırım tam bilmiyorum

esentials in hangi ürün kokusunu diyorsun anlamadım

aromablissin kokusu güzelmiş toplantıda direktörüm öyle bahsetmişti

parfümler güzel ama uçucuymuş sanırım tam bilmiyorum

esentials in hangi ürün kokusunu diyorsun anlamadım

aromablissin kokusu güzelmiş toplantıda direktörüm öyle bahsetmişti

essentialsın yeni çıktı ya menekşe kokulumuydu neydi onu almışsın ya cnm ordan gördüm,aromablissin pembesini merak etmekteyim:KK9::KK9:
bu arada pure naturedan aldığım üzüm özlü antioksidan maskeyi dün kullandm,jel yapısı var kokusu hoş, bunun dışında yüzüme sürüp beklettm 15-20dk,aynaya bakıyorum cam gibi parlıyo :KK70: sanırsın camdan maske var yüzümde :KK70: neyse süngerle çıkaraym dedim ama soyulan bi maskeymş soymaya çalıştım neysesi çok uğraştırmadı,ama tamamen ciltten çıkardıktan sonra cildime parlaklık kattı temiz ve siyah noktaların azalmş olduğunu farkettm ve cidden güzel hoş bi cilde kavuştm kısacası memnun kaldııımmm:p şimdi bile yumuşaklık parlaklık devam ediyo :KK70: bundan sonra hem killi hem üzümlü vazgeçmem bundan:KK70:

Son düzenleme:
essentialsın yeni çıktı ya menekşe kokulumuydu neydi onu almışsın ya cnm ordan gördüm,aromablissin pembesini merak etmekteyim:KK9::KK9:
bu arada pure naturedan aldığım üzüm özlü antioksidan maskeyi dün kullandm,jel yapısı var kokusu hoş, bunun dışında yüzüme sürüp beklettm 15-20dk,aynaya bakıyorum cam gibi parlıyo :KK70: sanırsın camdan maske var yüzümde :KK70: neyse süngerle çıkaraym dedim ama soyulan bi maskeymş soymaya çalıştım neysesi çok uğraştırmadı,ama tamamen ciltten çıkardıktan sonra cildime parlaklık kattı temiz ve siyah noktaların azalmş olduğunu farkettm ve cidden güzel hoş bi cilde kavuştm kısacası memnun kaldııımmm:p şimdi bile yumuşaklık parlaklık devam ediyo :KK70: bundan sonra hem killi hem üzümlü vazgeçmem bundan:KK70:

kokocum valla henüz oriflame den alıp de kokusunu beğenmediğim ürün olmadı hepsindede hoiş bir koku var kozmetik ürünü olsa dahi essentialsin menekşeli üçü bir arada olan temizleyicisi de güzel kokuyor bence bende kokulara çok takık durumdayım senin gibi

maske bende almak ist,iyorum aslında ama pahalı ya indirime filan girerse alırım belki memnun kalmana sevindim bende siyah noktalar için alıcam alırsam

bir de amber elixir kullanan arkadaşlar bu parfümden memnun kaldınız mı, kalıcılığı nasıl? amber elixir ve midnight pearl arasında kararsız kaldım :2:

bir de amber elixir kullanan arkadaşlar bu parfümden memnun kaldınız mı, kalıcılığı nasıl? amber elixir ve midnight pearl arasında kararsız kaldım :2:

Walla cnm midnight pearl denemdm bilmiorm ama AMBER ELİXİR tek kelimeyle muhteşem ben kullanıyorm bi parfüm bu kadar kalıcı olablr mi yaa :KK16::KK12:

1.5 aydır danışmanım ve elimde azcık ürün oluştu. işte aşağıda :)

Lash Extreme Blue Maskara: Bu ürün kargo sıfırlama ile gemişti. fazla beğenmedim. kaldırmıyor kiprikleri ve kuru gösteriyor. Mavi renkte olmasına rağmen hiç bir şekilde rengi görünmüyor. Tavsiye etmem.

Very You Bewitching Ruj: Buda kargo sıfırlama ile geldi ama çok beğendim. çok tatlı bir renk veriyor. çok abartılı değil ama belli olmayan bir türde değil tam ortası ve birazda simli.

Carbon Black: Daha hiç gözümde kullanmadım daha doğrusu sürmeyi beceremedim. ama elime sürdüğüm zaman rengini çok belli ediyor. Kararsızım...

3ü 1 arada Besleyici Makyaj Temizleyici: Çok fondoten ve pudra kullanan biriyim. o yüzden aldım fakat bundan mı bilmiyorum ama alnımda küçük olan sivilcelerim büyüdü ve kızardı. akşam sürdüm sabah kalktığımda böyle oldular.

HairX Super Saç Spreyi: maşa yaptıktan sonra saçıma sıkıyorum. gerçekten güçlü, 2 gün saçım maşalı kaldı. akşam saçıma maşa yaptım öyle yattım sabah kalktığımda uçlarında özellikle çok güzel durmasını sağladı doğal oldu ben çok beğendim arkadaşlarımda.. fakat tek bir kötü yanı var saçı sertleştirdiği için ve maşanın etkisiyle saç karma karışık duruyor. banyo yaptıktan sonra spreyin etkisi geçiyor ama o dolaşık saçı açmak çok uğraştırıyoo :)

Nourishing Kuru Eller için El Kremi: Bunu annem kullanıyor. O çok beğendi arada bende kullanıyorum. Kokusu çok güzel.

Üstten Alta Doğru:

Visions Kalem: Laurel & Hardy
Bu kalemlerin siyah renkleri fazla renk vermiyor. ama beyaz ve pembesini çok beğendiim.
Visions Kalem: Thelma & Louise:

Eyeliner Style Black: çok güzel sürmeside çok kolay. ben çok beğendim.

Very me Pink Dudak Parlatıcısı: bunu çok sevdim. gören herkes dudağına ne sürdün diyip durdu hatta. Bundan 5 tane sattım. Herkese özel bir renk çıkıyor. Bende çıkan katalogdaki rengin aynısıydı ben çok sevdim kesinlikle tavsiye ediyorum :)

Yanda dik duran ise;
Wild West Couture kahverengi göz kalemi: aslında bu daha çok kirpiklerin arasına sürülüyormuş dolgun ve sık göstersin diye. ben sürmeye çalıştım fakat fazla başarılı olamadım. çokta lazım birşey değil bence.

Resimde soldan sağa doğru: Visions Kalem: Thelma & Louise -- Laurel & Hardy. üstte yatay olan ise wild west couture kalem.

NOT: Resimlerin üstüne tıkladığınız zaman büyüyor. Topikte çok yer kaplamasın diye küçük koydum.

selam kızlar ben çok heves ederek aldım ama cildimi hiç iyi gelmedi her yıkamam da nokta nokta kırmızılıklar oldu şu an ellerimi yıkıyorum:)
toniğini ne yaparım bilmiyorum:KK68: $oriflame-organik-yaban-mersini-lavantali-tonik-jel-mb39265_920912_r1.jpg

bende 1 aylık bi danışmanım.elimde bikaç ürün oluştu şimdiye kadar.en son dört gün önce sipariş verdim.bugün nihayet gelebildi dört gündür beklediğim kargo :) işte ürünlerim hemen çekip koyayım dedim ..:KK1:
$Fotoğraf0119.jpg

Son düzenleme:
bende 1 aylık bi danışmanım.elimde bikaç ürün oluştu şimdiye kadar.en son dört gün önce sipariş verdim.bugün nihayet gelebildi dört gündür beklediğim kargo :) işte ürünlerim hemen çekip koyayım dedim ..:KK1:
Eki Görüntüle 175918

cnm hayırlı olsun güle güle kullan
tecrübelerinide yazarsın kullandıkça
Grace almışsın galiba parfüm ; bende aldım onu ama kullanmıyorum henüz şişesi beni bitirdiiiiiiiiii :KK16:

Bunlarda benim yeni gelen ürünlerimmm buyruunnn...:80:

9808.jpg

sana da hayrlı olsun cnm
Essantials sabundan bende aldım ama henüz gelmedi kargom :KK19:
ve ruju katalogta bende çok beyenmiştim yazarsın buraya yorumlarını ^^

bunlarda benim hazinelerim :KK16:

gözlük çok küçük 6 yaş için alınmıştı ama olmadı 3 yaş için başka bi müşterime tam geldi katologta göründüğünden küçük bir gözlük

fire kokusu hoş ama hemen uçup gidiyor kalıcı değil bence.

power shine clover haze çok begendim tam istediğim renk müşterimde begendi çok dikkat çekici değil ama çok sönük te değil güzel ışıltılı kendimede mutlaka alacagım.

saç spreyi ve saç kremi hakkında bir fikrim yok henüz kullanmadım ama saç kreminin kokusu güzel

even out gündüz kremini 3 gündür kullanıyorum zaman geçtikçe yazarım şimdilik bir sorun yada gelişme yok :KK34:

eclat rool on eşim için aldım kokusunu begendi.:KK53: bende begendim :KK69: parfumunude almayı düşünüyorum

kajal: kendime aldım ama denemedim müşterilerim çok memnunlar bende onların memnuniyetine göre aldım fakat henüz kullanmadım.

bir ürün fiyatına 3 ürün alan gözaltı morluk ve şişlikleri kapatıcıyı aldım ve begendim hafif morluk oluyor zaman zaman yorgunluktan dolayı onlarda basarılı bi ürün. yogun sorunlarda nasıldır bilemiyorum

pover curl maskara kahverengisini aldım ama kullanmadım daha. kullanan bir müşterimden duyduğuma göre doğal duruyormuş.

visions göz farı küçük geldi böyle beklemiyordum ben :26: ama sürdüm hoşuma da gittii çabucakta toz olup uçmadı.

150 bp hediyesi çantayı da aldım ve çok hoşuma gitti iyki almışım sade hoş bir çanta rengi ve desenide güzel ama içi dizaynı yok basit içi cep göz falan yok fotoğrafını çekmeyi unutmuşum :KK9:

Son düzenleme:
kokocum valla henüz oriflame den alıp de kokusunu beğenmediğim ürün olmadı hepsindede hoiş bir koku var kozmetik ürünü olsa dahi essentialsin menekşeli üçü bir arada olan temizleyicisi de güzel kokuyor bence bende kokulara çok takık durumdayım senin gibi
maske bende almak ist,iyorum aslında ama pahalı ya indirime filan girerse alırım belki memnun kalmana sevindim bende siyah noktalar için alıcam alırsam

mayısta mı ne pure nature maske serisi 1+1 13tl gibi bişeydi cnm ordan bakabilirsn

selam kızlar ben çok heves ederek aldım ama cildimi hiç iyi gelmedi her yıkamam da nokta nokta kırmızılıklar oldu şu an ellerimi yıkıyorum:)
toniğini ne yaparım bilmiyorum:KK68:Eki Görüntüle 175915

cilt tipin nedir tatlım?

Kajal dan bende almayı düşünüyorum. :21:

kajal ben 2arkadaşıma sattım cnm rengin yoğunluğundan dolayı memnun kaldılar:KK55: sadece biri,gözaltına içine sürünce yakıyo gözümü dedi ama oda herhalde yapısından fln mı yoksa yeni bi ürün kullandğı içinmi öyle yaptı bilmiyorum:26:

oriflame.jpg

Çanta: Tek göz gündelik güzel bir çanta

oriflame1.jpg

s8 night : Çok güzel bir erkek parfümü
El ve Tırnak Kremi : Çok iyi memnun kalıcı
Pembe Allık : Rengi çok güzel çok tatlı duruyor
Sabun u kullanmadım henüz kullanınca yazıcaz artık
Chiffon bayan parfüm : Kullanmadım kokusunu kokladım biraz ama beyenmedim o yüzden sıkmadım belki birine hediye ederim diye benim kullanacağım bi tarz değil... yaz kokusu değil...

sana da hayrlı olsun cnm
Essantials sabundan bende aldım ama henüz gelmedi kargom :KK19:
ve ruju katalogta bende çok beyenmiştim yazarsın buraya yorumlarını ^^

teşekkür ederim cnm..sabunu çok beğendim kokusu harika daha bir beyazlama söz konusu değil tabi ama şimdilik memnunum..
ruj tam bir harika çok tatlı bir pembe tam katalogtaki gibi..sürümü yumuşacık yağ gibi kayıyor dudakta kokusuda çok iyi mayıs ayından 2 tane daha alıcam kendime kesinlikle tavsiye ederim..:KK16:

oriflame.jpg

Çanta: Tek göz gündelik güzel bir çanta

oriflame1.jpg

s8 night : Çok güzel bir erkek parfümü
El ve Tırnak Kremi : Çok iyi memnun kalıcı
Pembe Allık : Rengi çok güzel çok tatlı duruyor
Sabun u kullanmadım henüz kullanınca yazıcaz artık
Chiffon bayan parfüm : Kullanmadım kokusunu kokladım biraz ama beyenmedim o yüzden sıkmadım belki birine hediye ederim diye benim kullanacağım bi tarz değil... yaz kokusu değil...

cnm chiffon güzel bi koku aslında ilk başta ağır gibi gelebilr ama durdukça hoş oluyo ve kalıcı bence?:26: diğer ürünleride güle güle kullan cnm,s8night nsl? yani bende numunesi var ama kalıcılık yönünden nsl

teşekkür ederim cnm..sabunu çok beğendim kokusu harika daha bir beyazlama söz konusu değil tabi ama şimdilik memnunum..
ruj tam bir harika çok tatlı bir pembe tam katalogtaki gibi..sürümü yumuşacık yağ gibi kayıyor dudakta kokusuda çok iyi mayıs ayından 2 tane daha alıcam kendime kesinlikle tavsiye ederim..:KK16:

hangi ruj o kızlar:79::80: gördüm veryme topuk ruj :) ama renk olarak hangisi çözemedm

Son düzenleme:

Sabunu bende dün bir bugün iki kullandım henüz ama yumuşacık yaptı kokusuda çok güzel ilerliyen günlerde görücez faydalarını :)

cnm chiffon güzel bi koku aslında ilk başta ağır gibi gelebilr ama durdukça hoş oluyo ve kalıcı bence?:26: diğer ürünleride güle güle kullan cnm,s8night nsl? yani bende numunesi var ama kalıcılık yönünden nsl

hangi ruj o kızlar:79::80: gördüm veryme topuk ruj :) ama renk olarak hangisi çözemedm

ruj: very me lipmania ruj : flirty pink ten bahsediyoruz canım ^^
chiffon hakkında hiçbirşey söyliyemicem gerçekten kullanmadım :KK50:
s8 mükemmel çok beyendik kalıcılık ben takım olarak aldım deo. tıraş kremi bunlarla da pekiştirince kalıcı olur diye düşünüyorum babama aldım henüz kullanmaya başlamadı
parfümü bileğime sıktıktan bi kaç saat sonra kokladığımda hala duruyordu kalıcı diyebilirim yani

X