Oriflame Ürünleri Tecrübelerimizi Resimli Anlatalım

kapatıcı kullanmaya ne dersin tatlım?:KK55:

pudranın hangi rengini tercih ediceksinz kızlar,baktım onlarda hoşuma gitti ama yağlı ciltlerde nsl durur bilemedim parlamayı önlermi önlemezmi vs:26::26:

canım sivilceyi kapatmak sorun diil. o yağın geçireceğini düşünmüştüm:KK43:
giordini gold pudranında mayı kataloğunda 113 sayfadaki natural rengini çook beğendim. ben onu almayı düşünüyorum.

Hindistan Cevizi ve Pirinç Sütü Özlü Besleyici şampuanı nasıl saclarım kuru alıyımmı kullanalar varsa bana yardımcı olsunlar:KK8:

aslında şaçın kuruysa ısırgan özlü 2 si 1 arada yada bedem kiraz çiçeği önerebilirim çok kuru şaçda çok iyi olmayabilir bu şampuan kremsiz çünkü hindistan cevizli olan tabi sizin zevkinize kalmış

Son düzenleme:
aslında şaçın kuruysa ısırgan özlü 2 si 1 arada yada bedem kiraz çiçeği önerebilirim çok kuru şaçda çok iyi olmayabilir bu şampuan kremsiz çünkü hindistan cevizli olan tabi sizin zevkinize kalmış

saçlarım orta kalınlıkta ,saçlarım yumuşacık olsun istemiyorum çünkü o znm sönük oluyolar orta karar yumuşaklık olsun yeterli bu hindistan pirinçli şampuan cok kurutup dökermi:26:

canım oriflamede siyah noktalara iyi gelen bi ürün bliyomusnz kullanan varmı hiç yardmcı olrsanz sevinrm ???????

biz evde ailecek siyah noktalar için pure skin ölü hücreleri giderici yüz jeli ve derinlemesine etkili yüz toniğini kullanıyoruz, memnunuz. kokusu da güzel. hatta komşumuz da kullanıyo, o da siyah noktalarının azaldığını söylüyor. indirimden almıştık, şimdi mayıs kataloğunda sayfa 127'de yine indirimde.

saçlarım orta kalınlıkta ,saçlarım yumuşacık olsun istemiyorum çünkü o znm sönük oluyolar orta karar yumuşaklık olsun yeterli bu hindistan pirinçli şampuan cok kurutup dökermi:26:

denemeden aslında bişey söylesekde boş döküceğini hiç sanmıyorum ben size zeytin ve bambulu olanı tavsiye etsem dökülmeye bire bir söndürmüyor saçı besliyorda siz 2 sininde küçük boyu zaten mevcuttur deneyin derim ve sunuda söylemeden geçemeyeceğim 2si 1 arada şampuanlar aslında saç döküyor bu bir gerçek krem saç derisine deyince haliyle kırıp dökmeye yol açar çok yumuşak saçda hemen kırılmaya yatkındır kremsiz şampuan kullanın ama yok kazık gibi oluyo saçım dersenizde sadece uc kısımlarına krem ayrı kullanın derim ben hindistan cevizlide kullandım saçım yağlıya yatkın ve kurutmadı hoş bir kokusu var zeytinlisi ise pek hoş kokduğunu söyleyemem ama işde güzel yanıda bu bambu kokuyor ama çokda güzell besliyor bu arada şampuanları fazla köpürmüyor buda en güzel yanı bence daha sağlıklı

kızlar başka bir oriflame sayfasındada sordum kimse cevap yazmadı belki sizler yardımcı olursunuz :KK16: sanırım son katalogda vardı kömür siyahı diye bir rimel var almak istiyorum fakat kararsızım kullanan bilgisi olan varmı :KK19:

biz evde ailecek siyah noktalar için pure skin ölü hücreleri giderici yüz jeli ve derinlemesine etkili yüz toniğini kullanıyoruz, memnunuz. kokusu da güzel. hatta komşumuz da kullanıyo, o da siyah noktalarının azaldığını söylüyor. indirimden almıştık, şimdi mayıs kataloğunda sayfa 127'de yine indirimde.

canım pure skin in gözenek sıkılaştırıcı gözenekleri kapatıcısı nı kullandnmıı beazz kutusu????

kızlar başka bir oriflame sayfasındada sordum kimse cevap yazmadı belki sizler yardımcı olursunuz :KK16: sanırım son katalogda vardı kömür siyahı diye bir rimel var almak istiyorum fakat kararsızım kullanan bilgisi olan varmı :KK19:

o rimelden aldım çok memnunum uzatıyo kirpkleriiii yaa bence güzll ben beğendm

bende sattım onu ilk çıktığında sonra sordum nsldı diye,güzel dedi kız hoşuna gitmiş yani:KK3:

kızlar bende pure nature nin ççay ağacı yağını merak ediyorum.kullanan varsa sivilce lekeleri için yorum yapsın lütfen...
birde o essentials sabundan çok memnun kaldm

Çay Ağacı ve Biberiye Özlü Leke Giderici kullandım ben ve etkisini gördüm . sivilcelerm azaldı:) açıkcası işe yarayacağını düşünmemiştim. yüz yıkama jelini de aldım ,ama o çok kuruttu cildimi,

şu çay ağacı bitki özlü jeli ben de alsam mı ki cilde zararı var mı kurutma filan çok yapıyor mu arkadaşlar? bendeki sivilce lekeleri gitmiyor hiç :KK14:

şu çay ağacı bitki özlü jeli ben de alsam mı ki cilde zararı var mı kurutma filan çok yapıyor mu arkadaşlar? bendeki sivilce lekeleri gitmiyor hiç :KK14:

Ben aldım cnm ama daha düzenli kullanmaya başlamadım daha bir iki kere kullandım ancak ne faydasını ne de zararını göremedim tabi ama kullananlar genelde memnun bende bu yüzden almıştım...düzenli kullanmaya başlayınca yorumlarımı yazarım..

Ben aldım cnm ama daha düzenli kullanmaya başlamadım daha bir iki kere kullandım ancak ne faydasını ne de zararını göremedim tabi ama kullananlar genelde memnun bende bu yüzden almıştım...düzenli kullanmaya başlayınca yorumlarımı yazarım..

valla çok sevinirim. çünkü bi kaç kere bişeyler kullandım cildime bi faydasını görmedim iyice canımı sıkmaya başladı bu izler. sürekli fondoten pudra vs kullanmayı da sevmiyorumm ne yapıcam ne edicem bilmiyorum vallaa :84:

valla çok sevinirim. çünkü bi kaç kere bişeyler kullandım cildime bi faydasını görmedim iyice canımı sıkmaya başladı bu izler. sürekli fondoten pudra vs kullanmayı da sevmiyorumm ne yapıcam ne edicem bilmiyorum vallaa :84:

karmadan yağlıya dönük ciltler için bu ürün..o yüzden normal yada kuru bi cildiniz varsa iyi gelmeyebilir..ayrıca yıkama jelinin izlere karşı bi etkisi yok. izler için organik ürünler satan bi mağazadan yüz temizleme için peeling yapan bi bez almştm ben,gayette iyi, onun sayesinde lekelerim çok aşırı diyemem ama görünümleri bi parça azaldı diyebilirim.1 senedir kullanıyorum ve memnunum,hem ölü deriyi soyuyo hemde yumuşacık yapıyo cildi :KK3:

merhaba.koyu buğday ten rengim var.kararsız kaldım colorful rujlardan pink passion nasıl durur diye,kullanan varsa yorum yapabilir mi?birde şu kalem farlardan desert brown olan nasıl arkadaşlar

karmadan yağlıya dönük ciltler için bu ürün..o yüzden normal yada kuru bi cildiniz varsa iyi gelmeyebilir..ayrıca yıkama jelinin izlere karşı bi etkisi yok. izler için organik ürünler satan bi mağazadan yüz temizleme için peeling yapan bi bez almştm ben,gayette iyi, onun sayesinde lekelerim çok aşırı diyemem ama görünümleri bi parça azaldı diyebilirim.1 senedir kullanıyorum ve memnunum,hem ölü deriyi soyuyo hemde yumuşacık yapıyo cildi :KK3:

aslında cildim karma sayılır. ama dediğiniz gibi peeling yapmak daha mantıklı sanırım..
teşekkür ederimmmm:KK61:

X