Oriflame Ürünleri Tecrübelerimizi Resimli Anlatalım

$060820111481.jpg
soldan sağa devam ediiyorum
ablamın hazineleri bunlarda
1. ürün lavantalı yüz yıkama jeli ablam bunu köpük yapıyor kendi güzel bir temizleme jeli fakat göz makyajınız ağırsa arkasına göz makyaj temızleme sütü jeli kullanabılırsınız
2.vücut kremi ablam memnun nemlendirme özelliği iyi diyor
3.aqua rıhtım 30 yaş ve üzeri yüz kremi ablam lancome cristian dior bioterm body shop tranvital artisry mı ne neler neler kullandı hiçbiri iyi gelmedi abarmıyorum bu seri ablama süper iyi geldi herkes cildindeki değişikliği fark etti baska bir şey kullanmam diyor
tavsiye ederiz fakat herkesin cilt tipi aynı olsada yemesi içmesi yapısı genetiği farklıdır iyi gelmeyede bilir deneme yanılmayla artık öğrenebilirsiniz
4.aqua rıhtım göz kremi sanırım dedıgım gıbı serıden cok memnun
5. ve 6. ürün tonik ve temizleme sütü çok memnun toniği bitti bana hergün soruyor ne zaman sipariş vercen diye resmen mutsuzum kendımı rahatsız hissediyorum süremediğim için diyor
tavsiye ederiz

$070820111482.jpg
annemin hazineleri bunlarda
soldan sağa devam ediyorum
1. ürün çarkıfelekli roll-on çok memnun bende bunun mangolu yogurtlusunu kullanmıstım normal parfümlerin roll-onlarından daha iyi bence kokuları dahada kalıcı parfümlülere göre terimi çıkartmıyor tişörte annemde çok memnun tavsiye ederim
2. ve 3. ürün time riversing intense 55 yaş üzeri hanımlar için biri gece biri gündüz kremi çok memnun boynunada sürüyor boynumu bile toparladı diyor bakalım bu ay dekolte düzgünleitici krem getircem ondan memnun kalacak mı bunun kadar
4. ürün el kremi büyük boy güzel nemlendirmesi annem memnun
5. ürün el kreminin önündeki wildrose-cotton bu ablamın diğer fotolara eklerken unutmuşum
saç maskesi saçlarını yumuşacık yapıyor çok memnun bakım yağınıda kullanıyor bu serinin ondanda memnun
6. ürün yeşşil şişe göz makyaj temizleyici annem bundanda memnun tertemiz yapıyor diyor gözleri
bizden bu kadar :KK55:

bende pure nature çay özlü set kullanıyorm. yüz yıkama jeli,tonik ve krem. çok beğendim

$CIMG1738.JPG
Bu benim ilk Oriflame alışverişim. Son birkaç günde kataloğa bakıp hemen iki üç ürün sipariş verdim.

Fix N Go Saç spreyi: Normal büyük sprey şişelerinden farklı ambalajı, bir deodorant gibi duruyor. Ama çok beğendim ben, tutuculuğu gayet fazla ve bu yaz gününde kurtarıcım oldu kendisi.
De Marco Deodorant: Hediye olarak geldi bu ürün. Oldukça maskülen bir erkek kokusu, çok baskın ama hoş. Kime hediye edeceğimi bilemedim :KK1:
Wonder Lash maskara: BAYILDIM!!! Ben normalde de iğne uçlu fırçalar seviyorum ve bu ürünün fırça yapısı oldukça farklı. Ayrıca kalıcılığı da muhteşem. Normalde benim kirpiklerim düşer gün içinde, kıvrıklığı azalır falan ama bunda öyle şeyler olmadı. Uzatması, kalıcılığı ve kıvırması süper. Dolgunlaştırıcı özelliği ise pek yok.
Eyeliner Stylo: Siyah rengini aldığım kocaman bir dipliner. Uygulamayı çok kolaylaştırıyor lakin siyah rengi tam simsiyah değil ve benim göz kapaklarım çok yağlı olduğu için pek dayanmadı.
Tender Care Vanilla: Ambalajına bayıldığım bir lip balm. Bu da hediye olarak geldi ve çok hoş, çok beğenerek kullanıyorum. Diğer lip balmlardan çok farkı yok ama kokusu çok çok başarılı, nemlendirmesi de oldukça iyi.

Az önce son istediğim ürünler geldi...Resimlerini çeker eklerim...Rujun rengide yeşil göz kaleminin rengide muhteşem...

Merhabalar,
Fotoğraf çekip buraya koyacak kadar vaktim olmadığı için kusura bakmayın.
Ben henüz son katalogtan 2 adet ürün aldım:
1.Conceal Kit:Yeşil,Sarı ve Bej renklerinden oluşan bu ürünün yeşili kızarıkları kapatıyormuş.Beji yine yeşilin üstüne sürüyorsunuz.Sarı rengi de göz altına sürüyoruz.Ancak ben çok memnun kalmadım yeşil rengi nasıl kapatacağız anlamadım yemyeşil duruyor.Almam herhalde bir daha.
2.Dramatic Ruby:3 katmanlı bu ruju sevdimm,rengi çok güzel.:KK54:

Merhabalar,
Fotoğraf çekip buraya koyacak kadar vaktim olmadığı için kusura bakmayın.
Ben henüz son katalogtan 2 adet ürün aldım:
1.Conceal Kit:Yeşil,Sarı ve Bej renklerinden oluşan bu ürünün yeşili kızarıkları kapatıyormuş.Beji yine yeşilin üstüne sürüyorsunuz.Sarı rengi de göz altına sürüyoruz.Ancak ben çok memnun kalmadım yeşil rengi nasıl kapatacağız anlamadım yemyeşil duruyor.Almam herhalde bir daha.
2.Dramatic Ruby:3 katmanlı bu ruju sevdimm,rengi çok güzel.:KK54:

yeşilden cok az sivilce lekenızın ustune fırca yardımıyla uygulayın ustune ten rengı olan kıtten surun kapanıyor ben cok memnunum profesyonel makyaj ıcın onu surdukten sonra ustune fondaten surunce hıcbır sekılde bellı olmuyor ustune aydınlatıcı kıtı uyguladım bıde super durdu

$19082011764.jpg

$19082011767.jpg

kızlar swatchlar soldan sağa şöyle gidiyor;

ikili far açık yeşil-yeşil,blue lagoon ikili göz kalemi,giordani gold diamond kalem far,kalem farlar-mor,mavi,yeşil

kızlar bunlar ben de olan Oriflame ürünlerinin bir kısmı.

1-Divine Edt: Bu parfümü geçen katalogdan indirimli olarak almıştım.Güzel bir koku,yasemin kokulu ama ağır değil.Yazın rahatlıkla kullanılabilecek bir koku.

2-Oriflame kalem farlar: Bunları daha önceki kataloglarda 3 al 1 öde kampanyasından almıştım.Mavi,mor ve yeşil renkli kalem farlar.Mavi gayet güzel.Yeşil tam yeşil olamamış,beyaz yeşil arası :KK60: mor da daha çok bakır renginde.

3-Oriflame Double Trouble ikili kalem-Blue Lagoon:Gerçekten çok beğendim.Özellikle koyu mavi kısmı muhteşem.Sürümü kolay sert yapılı bir kalem değil.

4-Giordani Gold kalem far-diamond shine: Bu far çok ilginç.Kapak kısmının içinde kremsi far mevcut.diğer kısım da uygulama fırçası.Çok eskiden bu ürünün daha değişiğini severek kullanmıştım.Bu kremsi far da ona benziyor,gayet güzel.

5-İkili göz farı-pretty green:Islak-kuru uygulanabilecek bir far türü.Kuru uygulandığında açık yeşil kısım fazla belli olmasa da yeşil far sevenler için güzel bir far denebilir.Vasat bir far bana göre:80:

oriflame milk and honey el ve vucut kremi nasıl acaba kullanan var mı? ayrıca oriflame satış danışmanı istanbul içinden olan arkadaşlar benle irtibata geçebilrse çok sevinirim.

oriflame milk and honey el ve vucut kremi nasıl acaba kullanan var mı? ayrıca oriflame satış danışmanı istanbul içinden olan arkadaşlar benle irtibata geçebilrse çok sevinirim.

canım ben aldım krem çok güzel kokuyo ve muzlu puding gibi sanki yiyesım geldi:)bence gayet iyı bi ürün al derim:)

pue nature lavanta acaiberry temizleme losyonunu kullanıyorum çok güzel kokuyor ve temizliyor

merhabalar ariflame ın yeni katoloğuna nerden ulaşabilirim net üzerinden.bir de aranızda ballı sabunu kullanan var mı nasıl sonuçlar aldınız?

X