Oriflame Ürünleri Tecrübelerimizi Resimli Anlatalım

normalde resim ekleyebilmeme rağmen saatlerdir uğraşıyorum ve eklenmiyor :KK43: aldığım ürünleri bende paylaşmak istedim .
Kırmızı Ruj: Oriflame Markalı Ürünlerim resimleri buraya yükledim

Bu ürünlerin hepsini çeyizim için alıyorum tabi öyle sandıkta beklemeyecekler ekimin 30 undan sonra kullanmaya başlayacağım.

1-Enigma edt -Ağır ama güzel oldukça dişi bir koku edt olduğu için kalıcılığından pek umudum olmasada ağır bir koku olması avantaj sağlayabilir bileğime sıktığımda 1-2 saat kokuyu net aldım.
2-Feminelle yumuşak hijyenik jel - bu ürünü oldukça merak ediyorum hassas bir bölge olduğu için umarım tedirginliğim yerini memnuniyete bırakır.
3- Pure Colour candy pink ruj - katalogtaki görüntüsünün aksine aşırı metalik ve saydam ,
rengi gerçekten güzel ama çok ayarlı kullanmak gerekiyor sanırım bir daha almayacağım bir seri.
4- Feet up ayak terlemesini önleyen pudra- Bunu spor ayakkabılarım için aldım performansını merak ediyorum kullanan varsa yorumlarını istiyorum.
5 Feet up antiperspirant krem- buda yine spor ayakkabılardaki aşırı terlemeyi önlemek için alındı umarım memnun kalırım.
6- Silk Beuty btık önleyici jel - yine faydasını görmeyi umut ettiğim ürünler arasında..

Son düzenleme:
golden cuzdan alan varmı bu ay.. ben almak istemiştm ama stock out oldugu ıcın alamadm :KK43:(

yaa aynısı bana da oldu 3 tane de sipariş almıştım stock out görünce içim yandı resmen :p

arkadslar birde oriflame in gunes kremlerınden memnunmusunz ben 50 faktorlk krem sıpars ettm smdı ..
ben çocuklar için olanından almıştım 25 faktör. kendime de kullandım, kızıma da. inanır mısınız bırakın yanmayı rengimiz bile değişmedi :)))

very me renkli nemlendirici kullanan var mı acaba?Fondoteninden pek memnun kalmadım.Yapış yapış bir etki bırakıyor mu yoksa normal nemlendirici gibi cilt emiyor mu?Acil yardım kızlarr sipariş vericem dee :KK61:

Yeni ürünlerimin siparişlerini verdim kuzenime gelsin illk fırsatta yine sizlerle paylaşacağım :) Umarım ürünlerim eksiksiz gelir, birşeyin stokta kalmama durumu beni gerçekten üzüyor...

Kızlar siparişlerim bu sabah geldi :KK70: Amber elixir edp:daha önce kullandığım bi parfümdü 2.yi alıorum mükemmel bi koku. Wonder lash waterproof maskara:denedm hosuma gitti.Kıvırıyo ve doldunlastırıo. Beauty eyeliner:Black rengini aldm.Keçeli kalem seklnde sürmesi kolay onuda denedm. Discover china cherry :henüz kullanmdm ama kokusu güzel. Bide kargo sıfırlama ürünü kivi ve portakal özlü hacim veren saç kremi (bunun kokusuna bayıldmm)K.bakmayn arkdslar.Foto yüklicektm ama telden girdigm icin olmadı.Bu arada 12.katalog muhtesem.

Son düzenleme:
Kızlar siparişlerim bu sabah geldi :KK70: Amber elixir edp:daha önce kullandığım bi parfümdü 2.yi alıorum mükemmel bi koku. Wonder lash waterproof maskara:denedm hosuma gitti.Kıvırıyo ve doldunlastırıo. Beauty eyeliner:Black rengini aldm.Keçeli kalem seklnde sürmesi kolay onuda denedm. Discover china cherry :henüz kullanmdm ama kokusu güzel. Bide kargo sıfırlama ürünü kivi ve portakal özlü hacim veren saç kremi (bunun kokusuna bayıldmm)K.bakmayn arkdslar.Foto yüklicektm ama telden girdigm icin olmadı.Bu arada 12.katalog muhtesem.

İyi günlerde kullan canım ürünlerini bende amber elixir siparşi verdim,ve bir kaç ürün daha felaket sabırsızlanıyorum ,taki onlar gelip benim olana kadar huzurum olmuyor..

güle güle kullan tatlım

İyi günlerde kullan canım ürünlerini bende amber elixir siparşi verdim,ve bir kaç ürün daha felaket sabırsızlanıyorum ,taki onlar gelip benim olana kadar huzurum olmuyor..

Aynen tatlım ya siparişi verdigim andan itibaren hep takipteyim :KK70: kargo nerde ne zaman gelecek filan.Bu sefer biraz geç geldi ama olsun geç olsunda güç olmasın derler :p bi daha kesinlkle hafta sonu siparis vermem gecikio o zaman .s bu arada saol cnm seninde hemen gelir ins cicişlerin :KK66:

Amber elixir hangi tene daha yatkındır kızlarr? kokusu nasıl birde almayı düşünüyorum ama çok kararsız kaldım:18:

normalde resim ekleyebilmeme rağmen saatlerdir uğraşıyorum ve eklenmiyor :KK43: aldığım ürünleri bende paylaşmak istedim .
Kırmızı Ruj: Oriflame Markalı Ürünlerim resimleri buraya yükledim

Bu ürünlerin hepsini çeyizim için alıyorum tabi öyle sandıkta beklemeyecekler ekimin 30 undan sonra kullanmaya başlayacağım.

1-Enigma edt -Ağır ama güzel oldukça dişi bir koku edt olduğu için kalıcılığından pek umudum olmasada ağır bir koku olması avantaj sağlayabilir bileğime sıktığımda 1-2 saat kokuyu net aldım.
2-Feminelle yumuşak hijyenik jel - bu ürünü oldukça merak ediyorum hassas bir bölge olduğu için umarım tedirginliğim yerini memnuniyete bırakır.
3- Pure Colour candy pink ruj - katalogtaki görüntüsünün aksine aşırı metalik ve saydam ,
rengi gerçekten güzel ama çok ayarlı kullanmak gerekiyor sanırım bir daha almayacağım bir seri.
4- Feet up ayak terlemesini önleyen pudra- Bunu spor ayakkabılarım için aldım performansını merak ediyorum kullanan varsa yorumlarını istiyorum.
5 Feet up antiperspirant krem- buda yine spor ayakkabılardaki aşırı terlemeyi önlemek için alındı umarım memnun kalırım.
6- Silk Beuty btık önleyici jel - yine faydasını görmeyi umut ettiğim ürünler arasında..

cnm ayakkremini kullandm ben bikaç defa,gerçekten terlemeyi önlüyo gibi çünkü sürdüğünde herhangi nem vs hissetmiyosn,ben babet giymeden önce sürmştm,çok fazla terletmedi. bide şunu farkettm, ayaklarıma sürerken,elimdede terlemeyi engelledi ki benim avuçlarım terler o yüzden işe yaradı diyebilirm:KK16: batık önleyici jeli de bikaç kez kullanma fırsatım oldu ve şunu farkettm, bi sonraki tüyler uzadığı zmn çok aşırı batık yapmıyo ve ben sürdüğüm zmn max.1gün boyunca kaşıntıyı durduruyo:KK24:

cnm ayakkremini kullandm ben bikaç defa,gerçekten terlemeyi önlüyo gibi çünkü sürdüğünde herhangi nem vs hissetmiyosn,ben babet giymeden önce sürmştm,çok fazla terletmedi. bide şunu farkettm, ayaklarıma sürerken,elimdede terlemeyi engelledi ki benim avuçlarım terler o yüzden işe yaradı diyebilirm:KK16: batık önleyici jeli de bikaç kez kullanma fırsatım oldu ve şunu farkettm, bi sonraki tüyler uzadığı zmn çok aşırı batık yapmıyo ve ben sürdüğüm zmn max.1gün boyunca kaşıntıyı durduruyo:KK24:

Çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için, terlemeyi hafifletmesi bile çok güzel malum sıcak havalar birde spor ayakkabıyla kullanmak için aldığımdan dolayı iyi bir seçim yapmışım o halde,
Batık önleyici jelide bu konudan çok şikayetçi olan arkadaşım almıştı bugün görüştüm ve batıklarının bayağı bir hafiflediğini söyledi :) Yani bugün 2. güzel yorumuda duymuş oldum ..

$060820111478.jpg

işte bunlarda benim hazinelerim
soldan sağa doğru ürünleri sıralayım
1. ürün batık jeli yeni aldım daha çok memnun kalanlar olmuş bende deniyorum bakalım memnun kalacakmıyım
2. ürün hediye gelen maskara geçen aydan ince ince yapıyor dağılmıyor ama ben daha kat kat gözüksün hacimli olsun isterim kirpiklerimin o yüzden tekrar kullanacağımı sanmıyorum
3. ürün güneş kremi 25 faktördü sanırım memnun kaldık güzel korudu sonra pişman oldum günaş sonrasını vs seti alsaydım diye
4. ürün feminelle sprey çok memnunum kokusu tatlı portakal çiçeğinden
yanınızda rahatlıkla taşıyabılecegınız bir ürün sürekli alacağım kesinlikle
5. ürün dönerli kalem farlardan mavi olan böyle lacivet gibi katalogdaki renk gibi değil memnun kalmadım yani renk bakımından bir daha almam ama farklı renklerini tercih edebilirim
6. ürün feminelle yıkama jeli bundanda çok memnunum sürekli kullanacağım ürünlerden
7. ürün oxicen bost sprey çok memnun kaldım tatıldeyken plajda bunaldıkca yüzüme sıktım gün içindede kullandım sürekli nemlendirme özelliği iyi ablamda kullanıyor gece yatarken gece kremi niyetine kullanıyor
8. ürün fruit coctail duş jeli güzel kokulu bildiğimiz duş jeli işte el kremide var güzel kokuyor tercih edilebilir bi ürün
benden sonra annemle ablamın hazinelerini çıkarıcam :KK1::KK9::KK55:

altdaki önizlem fotosunu anlayamadım hatlar karıştı sanırım
soldan başlayım yine
volare roll-on ve edp kokusu çok güzel oriflamenin klasiğidir beğeni hastası çoktur benim annem çok uzun yıllar kullanmıstır anne kokusudur benım ıcın benım tenıme cok guzel gitti kalıcı oldu buğday tenlıyım tavsiye ederim
3. sarı roll-on midsumer parfümünün limon falan var için yazlık ferah koku ama beni sarmadı şeker kokuları hoşuma gidiyor daha çok
4. amber alixir sevdiğim bir koku vanilyalı vs çok beğendim ama volare gibi tenimde kalıcı olmadı yine kalıcı ama volare ona göre daha kalıcılık sağladı
5. kırmızı roll-on enigma kırmızı çok güzel kokusu var kadın kokusu tasvir edemiyorum kokusunu şimdi :) begendim tavsiye ederim

Eklentiler

• $060820111479.jpg
    $060820111479.jpg
    83,6 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleme:
X