Oriflame Ürünleri Tecrübelerimizi Resimli Anlatalım

pure nature yüz yıkama jellerini kullandım çok güzel temizliyor cildi giordine fondoteni süper krem olanı sürünce cildinde belli olmuyor hem kapatıyor hemde ciltle çok güzel uyum sağlıyor.sol 50 faktör güneş koruyucu kremi harika

yuzumde fazla siyah nokta yok ama gozeneklerm dolu cildimde yağlı gozeneklerimi temizleyip puruzsuzlestirecek tonik,krem,maske onerinz var mı.

ben esıme pure skın kullanıyorum cok memnun kaldım sıvılcelerı yok oldu
optımals dengeleyıcı urunlerı arkadasım kullanıyor oda cok memnun

Bi resmlere bakayım dedm . Resim olacak olan sayfada resm bulmak ne kadar zor sohbete dönmüş burası :KK20:

arkadslar birde oriflame in gunes kremlerınden memnunmusunz ben 50 faktorlk krem sıpars ettm smdı ..

ben esıme pure skın kullanıyorum cok memnun kaldım sıvılcelerı yok oldu
optımals dengeleyıcı urunlerı arkadasım kullanıyor oda cok memnun

sivilcelerim yok oldu demişsiniz biraz bilgilendirir misiniz ama bende biraz lekede var ama çok değil sivilcemde 1 2 tane var ne önerirsiniz pure skin den yardım ederseniz çok memnun olurum

sivilcelerim yok oldu demişsiniz biraz bilgilendirir misiniz ama bende biraz lekede var ama çok değil sivilcemde 1 2 tane var ne önerirsiniz pure skin den yardım ederseniz çok memnun olurum

size aşagıdakı verıcegım lınkler yuzunuzdekı lekelerın de kaybolmasına yardımcı olacaktır.
benım esımın cıldı cok sıvılcelı ve yağlı sıyah noktalarda var yanı hem problemlı hemde yağlı bır cıldı var o sebeble pure skın serısınden kullandılarımın lınkını ve sadece yağlıve sıvılceye yatkın bır cıldınız varsa pure nature serısını lınklerını verıcem

PURE SKIN (YAĞLI VE PROBLEMLI CILT )
http://tr.oriflame.com/products/product-detail.jhtml?prodCode=20194
20176 Pure Skin Sivilce Lekeleri için Kapatıcı Krem - Oriflame cosmetics
20195 Pure Skin Sivilce Lekelerine Derinlemesine Etkili Bakım Jeli - Oriflame cosmetics
20620 Pure Skin Tonik - Oriflame cosmetics
4776 Pure Skin Yağlı Ciltler için Matlaştırıcı Krem - Oriflame cosmetics

PURE NATURE (YAĞLIDAN KARMAYA DONUK SIVILCEYE YATKINLIGI OLAN CILTLER ICIN)
21352 Pure Nature Organik Çay Ağacı ve Biberiye Özlü Arındırıcı Yağ - Oriflame cosmetics
21351 Pure Nature Organik Çay Ağacı ve Biberiye Özlü Kapatıcı Stik - Oriflame cosmetics
21347 Pure Nature Organik Çay Ağacı ve Biberiye Özlü Leke Giderici - Oriflame cosmetics
21350 Pure Nature Organik Çay Ağacı ve Biberiye Özlü Yüz Yıkama Jeli - Oriflame cosmetics

BUNLARIN ICINDEN CILDINIZE UYGUN OLANLARI SECEBILSINIZ

size aşagıdakı verıcegım lınkler yuzunuzdekı lekelerın de kaybolmasına yardımcı olacaktır.
benım esımın cıldı cok sıvılcelı ve yağlı sıyah noktalarda var yanı hem problemlı hemde yağlı bır cıldı var o sebeble pure skın serısınden kullandılarımın lınkını ve sadece yağlıve sıvılceye yatkın bır cıldınız varsa pure nature serısını lınklerını verıcem

PURE SKIN (YAĞLI VE PROBLEMLI CILT )
20194 Pure Skin Ölü Hücreleri Giderici Yüz Jeli - Oriflame cosmetics
20176 Pure Skin Sivilce Lekeleri için Kapatıcı Krem - Oriflame cosmetics
20195 Pure Skin Sivilce Lekelerine Derinlemesine Etkili Bakım Jeli - Oriflame cosmetics
20620 Pure Skin Tonik - Oriflame cosmetics
4776 Pure Skin Yağlı Ciltler için Matlaştırıcı Krem - Oriflame cosmetics

PURE NATURE (YAĞLIDAN KARMAYA DONUK SIVILCEYE YATKINLIGI OLAN CILTLER ICIN)
21352 Pure Nature Organik Çay Ağacı ve Biberiye Özlü Arındırıcı Yağ - Oriflame cosmetics
21351 Pure Nature Organik Çay Ağacı ve Biberiye Özlü Kapatıcı Stik - Oriflame cosmetics
21347 Pure Nature Organik Çay Ağacı ve Biberiye Özlü Leke Giderici - Oriflame cosmetics
21350 Pure Nature Organik Çay Ağacı ve Biberiye Özlü Yüz Yıkama Jeli - Oriflame cosmetics

BUNLARIN ICINDEN CILDINIZE UYGUN OLANLARI SECEBILSINIZ

ilginizden dolayı çok teşekkür ederim en kısa zamanda sipariş edeceğim :))) özellikle şu leke gidericilerden :KK71:

İyi geceler, başlığı görünce hemen yazmak istedim.
Benim iki yıl önce kullandığım bi parfüm vardı, ismi after hours.
Fakat şuan hiç bir katalogta çıkmıyor.
Temin edebilme şansım var mıdır acaba *
Fotoğraf;
$o.5996.jpg

İyi geceler tekrardan..

arkadslar birde oriflame in gunes kremlerınden memnunmusunz ben 50 faktorlk krem sıpars ettm smdı ..

ben hiç memnun değilim aldıktan yaklaşık 20 gün sonra kesilmiş gibi oldu kremle yağ kısmı ayrıldı homojen bir görüntüsü yoktu yani aynı şey arkadaşımında başına geldi çalkalamak da kar etmiyor ayrışanlar karışmıyor bir daha attım gitti 20 liralık şey için cildimi bozamam ben kesinlikle tavsiye etmem
tavsiye edenler şanslı herhalde başlarına bu olay gelmemiş...

ben hiç memnun değilim aldıktan yaklaşık 20 gün sonra kesilmiş gibi oldu kremle yağ kısmı ayrıldı homojen bir görüntüsü yoktu yani aynı şey arkadaşımında başına geldi çalkalamak da kar etmiyor ayrışanlar karışmıyor bir daha attım gitti 20 liralık şey için cildimi bozamam ben kesinlikle tavsiye etmem
tavsiye edenler şanslı herhalde başlarına bu olay gelmemiş...

ben bu ururnden hem sattım hem annemler kullandı hıc sıkayet almadım boyle. hatta 25 faktorlu kremıyle antalyaya gıtmıstı bırı ya bben 50faktorluden bu kadar mememnun kalmamıstım dedı yıne sıparıs ettı

Ya arkadaslar ben 10.katalogdan siparis vermistm simdi bu faturamın borcunu ödemeden 11.katalogun ilk günü yani 22 temmuzda siparis verdim cuma günü yani ama kargom hala yola cıkmamıs.Bunun nedeni fatura borcumu ödememis olmam mı yoksa gec mi gelecek kargo ?

ya arkadaslar ben 10.katalogdan siparis vermistm simdi bu faturamın borcunu ödemeden 11.katalogun ilk günü yani 22 temmuzda siparis verdim cuma günü yani ama kargom hala yola cıkmamıs.bunun nedeni fatura borcumu ödememis olmam mı yoksa gec mi gelecek kargo ?

kuzum sen naptın böyle heryere yazmışın:):) niye bu kadar panik yaptın:):)

X