Oriflame Ürünleri Tecrübelerimizi Resimli Anlatalım

kızlar sipariş veripte ürünlerini alan bilir 14.katalogda %60 indirimli parfüm varmı yada çok indirimli başka bişey?

14.katalog şuanda yayında arkadaşlar,13.kataloğa girin,kataloğun altında bi sonraki kataloğa geçin yazısı var,ordan ulaşabilirsnz (önce danışman girişini yapın):KK34:

14.katalogta süper indirimler var yaa :) kargo ürünü ne acaba bilen var mı :/

kızlar very me den kırmızı lipstain almak istiyorum ama bana turuncu gibi geldi.kullananınız var mı?swatch falan

sağol bütün sorularımı cevaplıyosun bende sade onu kullanmaya çalıştım.ondan beceremedim

ben kullanıyorum kırmızı lipstain.turuncu değil çok hoş bi kırmızı çok doğal duruyo bikaç kat sürerek rengini belirginleştirebilirsin istersen üstelik baya bi kalıcı

Arkadaşlar bir şey sormak istiyorum. Ankara'da Nişantaşı pazarında ouyuni marka makyaj seti var. Daha önce bunlara internette rastlamıştım. Ve çok hoşuma gitmişti. Acaba kullansak cildimize herhangi bir zararı olur mu? Kullananınız ya da bilgisi olanınız var mı?

$Fotoğraf0288.jpg

Bunlarda benim oriflame ürünlerim hepsinden memnunum sadece ordaki küçük krem rengi fardan memnun kalmadım o da belli olmadığı için. Diğerleri gerçekten güzel.

Selam kıuzlar. Ben kendime almak için üye oldum fakat her ay 200 tl den aşağı sipariş vermiyorum iyi mi oldu kötümü bilemedim. Fakat tüm eksiklerimi tamamlıyorum bakım adına. Genelde makyaj yapmazdım artık oriflame sayesinde yapıyorum ve çok olumlu tepkiler alıyorum. Her neyse bu ay siparişlerimin bi kısmını verdim. Mirage parfümü çok beğendim farklı kokusu var değişiklik arayanlar için güzel. Mesela ben amber elixiride aldım fakat o hali hazırda kullandığım pahalı bi markanın parfümünün çok yakını. Bilsem o kadar parayı o parfüme değilde amber e verirdim önceden bilsem. Yani demek istediğim mirage değişik bişiy.hoş. Sonra arkadaşlarıma hediye diye 3 tane pure colour aldım 3 ü 10 lira yazandan. Genelde soft renkler seçtim beğenmeme risklerine göre ama en çok vintage nude yi beğendiler. Hafif günlük ve klas duruyor.arkadaşlarıma yine şu 25 tlden fazla alışverişe indirimli olan rimeli aldım hani şu deniz yıldızındaki mehveşin rimeli gibi tane tane duruyor yani dolgunlaştırma hacim uzatma vs beklemeyin. Belirgin ve ıslak gibi duruyor doğal günlük makyaj yok gibi ama makyajlı görünmek isteyenler için ideal. Ama ben daha abartı seviyorum o yüzden kendime ayın 15 inde maaştan sonra şuu kalın bitane vardı onu alıcam sanırım. Rimel tavsiyesi olan var mııı? Kalemlerde 2 taraflı kalemler varya sert geldi ucu. Ama renkler aynı katalogdaki gibi..görmeden aldığımız için fikir verdiysem ne mutlu. Artık burayı daha çok takip edicem.. Bi sorum daha olacaktı. Adres değişikliğini nasıl yapıyoruzz.

Bu arada 3lü ürün varya 9 liraya o da maşallah güzel denk geldi giordani golddan 1 adet ruj pembe tonlarda. Duş jeli silky olan temizlik kokuludan.ve giordani jel eyeliner geldi .jel eyelinerı kullanamam sanırım ama tender care gibi minik kutuda krem tarzında. Bende far gibi kullanırım sanırım siyah gölgelendirmede kullanırım.

Ha bide şu giordani goldun allığı pembe tonalrında olanını almıştım bronzlaştırıcıymış meğerse korktum önce esmerim yakışmaz diye ama şeftal tonalrında durdu. Sık kullanacağım bişey oldu.bide katalogda yazan tekniğe uygun sürdüm allığı gayet güzeldi. 14 üncü katalogda beğendiğim çok şey vardı gerçekten.yeni katalogda dancing lady gal,iba indirime girmiş kapakta kokulu sayfada vardı. Ama şişenin üstüne bileğini sürttüm bi koku alamadım hafifi bir koku mu? çünkü diğerleri gayet iyiydi fakat onda hiç koku alamadım.

X