Oriflame Ürünleri Tecrübelerimizi Resimli Anlatalım

belki bu durum şişenin şekliyle ilgilidir?
ürünü hiç tarttınız mı? Gramajı belli neticede?

Ha olmaz demiyorum; biliyorsunuz calgonit'in finish olma hikayesini. Adamlar dedikleri gramajın 3/4ünü dolduruyorlarmış ancak meğer. piyasadan toplatıldı.

gram hesabı olsa eksik olp olmadığını anlamak kolay,tartarız olur biter ama ml sini yani hacmini yazıyorlar duş jellerinin ve yüz ytemizleyicilerinin,ağırlıklarını değil.
benim daha önce toniğim eksik çıkmıştı yazmıştım.aynı ml de aynı boyutta şişelere konmuş tonik ve yüz temizleyiciler farklı seviyede doluydu hem de 2-3 parmak fark!arkadaşımdan almıştm yanlış anlamasın diye bişi söleedim,bir de tonik çok önemli değildi.

güle güle kullan:) birşey soracağım, resimleri kullanmadan mı çektin kullandıktan sonra mı?maşallah neredeyse yarısını dolduracaklar artık şişelrin.bu aralar dolu olmayan oriflame ürünlerine takığım da:KK4:

şimdi hatırladım senin yarım parlatıcını:) sorun çıkardılar mı iade ederken ya da söyledin mi yarım olduğunu bir şey söylediler mi?

sağol canııım:)
kullanmadan çektim gördüğünüz gibi yarım yine:KK43: aynen bende sinir oluyorum müşteride kullanıldıgını düşünecek
hayır sorun çıkarmadı bakmadı bile niye değiştirdiğime:KK1:attı koliye söyledim yarım diye...dönüp bakmadı bile:KK50:

kızlar bişey sorucam izninizle "very me peach me perfect skin glow" bu ürünün sadece 2 renk seçeneği var malesef.. Ben esmerimm dark olanı çok koyu olur mu sizce :KK43: hafif ten rengim açılsında isterim yanii :/

siparişlerim gelmişşş :KK64:

O yeni çıkan vücut pudralarından almıştım, o nasıl bişii öyle, kocaman :KK53:

ürünler küçük küçük dedik, böylesi çıkınca şaşırdım doğrusu

ben de pudra kullanmayı düşünüyordum ancak derideki gözenekleri tıkadığını duyunca vazgeçtim:44:

oriflame ın 50 faktörlük güneş koruyucu kremini aldım bir süre kullandım sonra ne olduysa bozuldumu anlamadım :S yağı çıktı sanki sıkınca krem ayrı yağı ayrı geliyor arkadaşımda olmuş aynı şey söylüyorduda inanasım gelmiyordu tuhaf yani

Kızlar resimli paylaşımlara ağırlık verip, konuyu başlığa uygun hale getirsek ne dersiniz?ben inşallah son siparişlerim gelince tüm oriflame koleksiyonumu burada paylaşacağım:KK66::KK64::KK62:

bekleme son siparişi yavru,eklemeye başla:KK3: yorumları fln ancak bitirirsn hazinen bolsa:KK9:

ewt canım ya ne güzel olurdu demiii:)
buarada yarım çıkan parlatıcıyı ve bazı ürünleri iade ettim yerine bunları aldım:KK64:
Eki Görüntüle 214568

iyi yapmşsn yavrum,güle güle kullan:KK6:

beauty power shıne dudak parlatıcısından sıkayet alan varmı benım musterımkı 20 gunde bıttı ne cabul bıtıyor dedı urunu cok begenmıs 3 tane daha ıstedı ama cabul bıtmesınden sıkayetcı

ben hiç şikayet almadım cnm,ama çabuk bitebileceğini düşünmüyorum açıkçası ama eğer alan kişi her saat başı ruj-parlatıı kullanan biriyse evt bitmiş olabilir.. bide şey bu parlatıcı bence uzun süre gider gibi çünkü baya parlaklık veriyo,ama alan bayan yalaıp yiyosa tabi orasını bilemem:KK9::KK9::KK9:

sağol canııım:)
kullanmadan çektim gördüğünüz gibi yarım yine:KK43: aynen bende sinir oluyorum müşteride kullanıldıgını düşünecek
hayır sorun çıkarmadı bakmadı bile niye değiştirdiğime:KK1:attı koliye söyledim yarım diye...dönüp bakmadı bile:KK50:

cnm geçen siparişi almaya gittiğimde o pembe olan duşjelini alan biri vardı,ondada yarımdı şişesi büyüktr belki ondan az gibi duruyo olabilir:21:

400mldi o büyük olması normal cnm:KK1: hangi kokusunu aldın? bende cennet meyvelerini merak ediyorm nsldır kokusu acaba,keşke kataloğa koysalardıı:KK14::KK14:

oriflame ın 50 faktörlük güneş koruyucu kremini aldım bir süre kullandım sonra ne olduysa bozuldumu anlamadım :S yağı çıktı sanki sıkınca krem ayrı yağı ayrı geliyor arkadaşımda olmuş aynı şey söylüyorduda inanasım gelmiyordu tuhaf yani

cnm kremi çalkalayıp kullansan?yinede aynı mı:KK3:

bu arada batıkjelini bende aldım,dün ilk kez sürdüm,bugün ne bacaklarım kaşındı nede kızarıklık oluştu:KK76: sevdim ben bunu:KK52: kızarıklıklarıda azalttı,şimdi lekeleri nsl yok ederm onu düşünmeye başladım:KK36:

merhaba arkadaşlar ben buğday tenliyim oriflame de ki fondoten renklerinden hangisi bana gider sizce? bir de air soft powder almak istiyorum clear ve light seçeneklerinden hangisi olabilir? yardımcı olabilecek bir arkadaş varsa çok sevinirim

Ben de buğday tenliyim ben Sand kullanıyorum çok memnunum koyu olur die düşünmüştüm ama öyle olmadı...Ama cilt rengini çok hafif açsın daha açık tenli durayım diyorsan natural begie de güzel...

taraklı rimel güzel biraz fazla sulu ama olsun yine de güzel:KK16:

Eklentiler

• $Görüntü0021.jpg
    $Görüntü0021.jpg
    30 KB · Görüntüleme: 45
  • $Görüntü0023.jpg
    $Görüntü0023.jpg
    65,8 KB · Görüntüleme: 64
even out leke kremini kullanıcam indirime girince :KK43:

cnm o kremi sorup soruşturmadan boşuna para verme derim, ya bu konuda yada diğer oriflame konusunda biri kullanmıştı onu,bi işe yaramadı demişti..konuları incele o bayana ulaş istersen o kullanmş çünkü:nazar:

Kızlar rica etsem 9. katalogtan pıtrak otu özlü kil maskesinin ve batık kreminin fiyatlarını bana yazabilir misiniz lazım da :93:

22 temmuzda başlayacak olan katalogda 7.90 pıtrak özlü olan
sen kullandınmı bunu nasıl anlatırmısın

Son düzenleme:
işte bu resimdeki mavi toniği merak ediyorum.

çok güzel canım yağlı ciltlet için zaten bu ürün bu cilt tipine sahipsen bence denemelisin ben gayet memnunum hiç bi yan etkiside olmadı hoş bi kokusu da var.

tonikler iyi diğer ürünleri beğenmedim ben

Son düzenleme:
22 temmuzda başlayacak olan katalogda 7.90 pıtrak özlü olan
sen kullandınmı bunu nasıl anlatırmısın

ben severek kullanıyorum canım 1 tane aldım sonra 2 tane daha aldım hoşuma gitti buda yağlı ciltler için bir ürün mat bi görünüm veriyo denemelisin:KK53:

X