Oriflame Ürünleri Tecrübelerimizi Resimli Anlatalım

Eki Görüntüle 209312 Eki Görüntüle 209311
şimdi geldi arkadaşlar sıcagı sıcagına yükledim:)
ama çogunu daha denemedim yorum yapamayacam en azından boyutları görürsünüz:KK1:

explorer güneş gözlügü
giordani set(edt, roll-on,tıraş sonr nemlendirici)
loves me papatya kokulu duş jeli(kokusu hoş)
pingoo sabun(şekli çok güzel çocuklar için:)
disney saç ve vücut şamp
beauty max lash maskara (geçen katalog kuzenim almışıtı ve begenmiştii bu sipariş bakalım)
beauty terracotta pudra(görüntüsü çok hoş ama daha denemedim)
glacıer ice edt(güzel kokuyor ama kalıcı deil)
sol güneş sonrası ışıltılı losyon(ben pek ışıltı göremedim):
sol güneş losyonu orta seviye koruma
enigma roll-on
divine roll-on
delight roll-on
elvie roll-on(giordani gold istemiştim bunu yollamışlar)
nature secrets enerji veren nane ve franbuazlı sabun(kokusu hoş)
güzel kokusucoocon rose caress parlatıcı (rengi göründüğü gibi deil üstelik yarısı boş sadece biraz parlak)

evet arkadaşlar bu durumu ben de farkettim, yarısı boş ürün gönderme olayını yani.geçen ay aleo veralı yüz temizleme-tonik-krem setinden aldım ama tonik en aşağı 2 parmak azdı normal doluluk oranından.aslında daha önce tonik almadım bilmiyorum ne kadar dolu oluorlar ama aynı ml hacme sahip yüz yıkama jelleri şişeyi doldururken nasıl tonik 2 parmak aşağıda oluyor?amacım toniği almak değildi jel ve krem tonik olmasa bile ucuz olduğundan üzerinde durmadım. daha önce böyle birşeyl karşılaşan başka arkadaş var mı acaba?

tatlım gule gule kullan hepsini ya acaba disneyin sampuan nasıl kokuyor ve delight nasıl kokuyor memnunmusun :)

saol canııııım:)
şamp çocuk diş macunları var ya hani onların kokusuna benziyor böğürtlenli ahududulu gb kırmızı meyve kokusu...oğlumla test ettik onayladık(banyo yaptırdım):KK1:
pingooo sabunda çok güzel penguen şeklinde oğlum bayıldı:KK55:
delight güzel hafif bir kokusu var yaz için ideal bence...:KK12:

kuşum güle güle kullan, bu ay bütçe çökmüş gibi gördüm senii:KK1: ne diyecek idim hah buldum, cocoon parlatıcı az demişsin ya değiştirseydin çünkü ben ilk çıktığı sıralarda almıştım, gayette doluydu hatta nsl anlatsam, ucundan bi parmak eninde boşluk ya var ya yoktu o derece doluydu yani senin niye öyle geldi anlamadmm:KK59::KK59:

saol canımcım evet bütçe yerlerde bağırıyor walla:KK1:
yok ya resmen yarısı yok
geçen ayda kaş jelinin yarısı boştu sinir oldum allahtan sattıgım kişi bişey demedi
yani bu durumda müşteriler ne dese haklı aslında
hizmet merkezine gitmekte istemedim git gel yol parası vericem ne anladım o işten
anca o tarafa yolun düşecekte gideceksin gidersem bakıcam artık:44:

diyorumya roll-onnunda biribenim istediğim deil başka gelmiş
hee bide başkasının faturasını benim koliye koymuşlar yanlışlıkla:KK53: bende ist dayım hataydaki birinin faturası çıktı benim faturayla beraber benim koliden ürünlere baktım benim siparişlerde fatura fazladan konmuş:KK60:

evet arkadaşlar bu durumu ben de farkettim, yarısı boş ürün gönderme olayını yani.geçen ay aleo veralı yüz temizleme-tonik-krem setinden aldım ama tonik en aşağı 2 parmak azdı normal doluluk oranından.aslında daha önce tonik almadım bilmiyorum ne kadar dolu oluorlar ama aynı ml hacme sahip yüz yıkama jelleri şişeyi doldururken nasıl tonik 2 parmak aşağıda oluyor?amacım toniği almak değildi jel ve krem tonik olmasa bile ucuz olduğundan üzerinde durmadım. daha önce böyle birşeyl karşılaşan başka arkadaş var mı acaba?

evet yaaa ikidir böyle oluyor geçen katologtada kaş jelinin yarısı yoktu

saol canııııım:)
şamp çocuk diş macunları var ya hani onların kokusuna benziyor böğürtlenli ahududulu gb kırmızı meyve kokusu...oğlumla test ettik onayladık(banyo yaptırdım):KK1:
pingooo sabunda çok güzel penguen şeklinde oğlum bayıldı:KK55:
delight güzel hafif bir kokusu var yaz için ideal bence...:KK12:

aman da aman hehe gule gule kullansın oglunda :) cok tesekkur ederim canım yardmın icin :)

Very me renklendirici jel fondöten gibi değil değil mi?Nemlendirici gibi bişey.Çok da zarar vermez diye düşünüyorum pudra,fondöten gibi çünkü kapatıcılık özelliği yok galiba.İnş öyledir:/Kullanan arkadaşlar yorum yapabilir mi?

saol canımcım evet bütçe yerlerde bağırıyor walla:KK1:
yok ya resmen yarısı yok
geçen ayda kaş jelinin yarısı boştu sinir oldum allahtan sattıgım kişi bişey demedi
yani bu durumda müşteriler ne dese haklı aslında
hizmet merkezine gitmekte istemedim git gel yol parası vericem ne anladım o işten
anca o tarafa yolun düşecekte gideceksin gidersem bakıcam artık:44:

diyorumya roll-onnunda biribenim istediğim deil başka gelmiş
hee bide başkasının faturasını benim koliye koymuşlar yanlışlıkla:KK53: bende ist dayım hataydaki birinin faturası çıktı benim faturayla beraber benim koliden ürünlere baktım benim siparişlerde fatura fazladan konmuş:KK60:

cnm kargo geldiğinde kontrol etsen ve yarım /yanlış ürün gönderimlerini geri yollasan firmaya olmamı?kabul etmezlermiki?yada eğer direktörünle aynı şehirdeysen onunla bi görüş belki o daha akıllıca bi fikir verebilr tatlım:KK3: ama ürün yarımsa cidden itiraz et:KK17::KK17:

cnm kargo geldiğinde kontrol etsen ve yarım /yanlış ürün gönderimlerini geri yollasan firmaya olmamı?kabul etmezlermiki?yada eğer direktörünle aynı şehirdeysen onunla bi görüş belki o daha akıllıca bi fikir verebilr tatlım:KK3: ama ürün yarımsa cidden itiraz et:KK17::KK17:

bidaha itiraz edecem zaten
bilmem ki denemek lazım aslında dediğin gibi...
aman direktörü arasam şimdi diyecek ki hizmet merkezine götür :KK50:
sende bilirsin onların tek dertleri senin ne kadar satış yaptığın:KK1:ben genelde herşeyi kendim netten araştırarak buldum hatta diyor sen neti güzel kullanıyosun:KK1:bazı şeyleri benden öğreniyor:KK60:

loves me.. papatya kokulu duş jeli : kokusu çok güzel samsun gibi kokuyor bu katalog bi tane daha aldım
oxygen boost yüz spreyi : gelir gelmez sıktım harika serinletiyo
essentials besleyici gece kremi - nemlendirici gündüz kremi : kullanalı 2 gün oldu .. etkisini görmedim desem yalan olur
o.b maxi lash maskara : yeni çıkan taraklı maskarayı denemeliyim dedim ve aldım çok güzellll .)
nature secrets frambuaz ve naneli duş jeli + roll on : reçel gibi kokuyo roll on kullanınca da terleme yapmıyo ve kokusu çok cici

bu kadarrr .) :KK67: yaşasın O.B.

bidaha itiraz edecem zaten
bilmem ki denemek lazım aslında dediğin gibi...
aman direktörü arasam şimdi diyecek ki hizmet merkezine götür :KK50:
sende bilirsin onların tek dertleri senin ne kadar satış yaptığın:KK1:ben genelde herşeyi kendim netten araştırarak buldum hatta diyor sen neti güzel kullanıyosun:KK1:bazı şeyleri benden öğreniyor:KK60:

:KK1: aslında keşke aynı gruptan olsak valla pek güzel muhabbetimz olurdu:nazar: neyseki benim direktörün öyle takıntısı yok arayıp sormaz genelde:KK9:

loves me.. papatya kokulu duş jeli : kokusu çok güzel samsun gibi kokuyor bu katalog bi tane daha aldım
oxygen boost yüz spreyi : gelir gelmez sıktım harika serinletiyo
essentials besleyici gece kremi - nemlendirici gündüz kremi : kullanalı 2 gün oldu .. etkisini görmedim desem yalan olur
o.b maxi lash maskara : yeni çıkan taraklı maskarayı denemeliyim dedim ve aldım çok güzellll .)
nature secrets frambuaz ve naneli duş jeli + roll on : reçel gibi kokuyo roll on kullanınca da terleme yapmıyo ve kokusu çok cici
bu kadarrr .) :KK67: yaşasın O.B.

2FX Mascarayı çok beğendim.Beklentimi fazlasıyla karşıladı :KK71:
Very me renklendirci jeli de çok beğendim.

kızlar resimleride bekliyoruz:KK3: güle güle kullanın:KK6:

Teşekkür ederim kokooo=)

$190620112079.jpg

Nasıl dik tutacağımı şaşırdım ürünleri.Kitapla anca durdular=)

Parfümden şikayetçiyim.Aslında parfümün kokusu fena değil ama içindeki borusu yok.Sıkılmıyor.Parfümle güreş tutuyorum anca kullanabiliyorum :KK52:
Öndeki aşırı minik ürünün de pek işe yaradığını söyleyemicem.Belki de ben kullanamadım.

o öndeki aşırı minik ürün aydınlatma kiti değil mi?
aa neden öyle dedin ya, o süper bişi. Makyaj hileleri için ideal.
(burnu dik veya küçük gösterme, şakakları çıkarma, yanaklar vs)
Ama benim hileye ihtiyacım yok diyorsanız tabi başka :))))
şapka çıkarırım, ne güzel :))

Son düzenleme:
Yeni çıkan taraklı maskarayı sormuşlar, denedim benim hoşuma gitti. Topak topak olmuyor ama fazla ıslak olması pek hoş değil.

Benim de birkaç sorum olacak, essentials gece ve gündüz kremlerini kullananlar görüş bildirebilir mi?

Bir de, Giordani Gold parfüm almıştım. Daha hiçç kullanmadım, tester'ından baktım ve hoşuma gitmedi. Eskinin sabunları gibi ve iç bayıcı bi kokusu var. Tabi zevkler ve renkler tartışılmaz, bi sorayım dedim; Kullanan veya satan var mı aranızda? Umudumu yitireyim mi yoksa?

Iyyh evt ya giordani gold parfüm berbat bencede aşırı ağır ve baskın bi kokusu var..Babane kokusu gibi sanki .s hiç hoşuma gitmedi kendime getirtmstm kuzenime sattm..O da kullandıkca beenmedi .s

White gold yine güzel. Sarı olanı eskinin sabunları gibi, hacı yağı gibi kokuyo. Bence tabi. :63:
Yani dediğim gibi zevkler tartışılmaz, beğenen varsa yazsın yine de :KK12:

gıordıno gold sarı olan gerçektende hacı yağı gibib kokuyor bana puan toplayınca 5 lraya geldi ama ben o 5e de acıdım çevremde kimse beğenmedi yaa yanımızda sıkma sakın kullanma falan diyenlerde oldu,satamadım duruyor
beyaz olan ona göre daha güzel ama etkileyici bi kokusu yokkk

Yeni çıkan taraklı maskarayı sormuşlar, denedim benim hoşuma gitti. Topak topak olmuyor ama fazla ıslak olması pek hoş değil.

Benim de birkaç sorum olacak, essentials gece ve gündüz kremlerini kullananlar görüş bildirebilir mi?

Bir de, Giordani Gold parfüm almıştım. Daha hiçç kullanmadım, tester'ından baktım ve hoşuma gitmedi. Eskinin sabunları gibi ve iç bayıcı bi kokusu var. Tabi zevkler ve renkler tartışılmaz, bi sorayım dedim; Kullanan veya satan var mı aranızda? Umudumu yitireyim mi yoksa?

essential annem ve kardesım kullanıyor cok memnunlar ama onlar set olarak aldıkar 3 bır arada temızleyıcıyıde kullanıyorlar

X