Oriflame Ürünleri Tecrübelerimizi Resimli Anlatalım

nude pink renkli ruj bende aldm ama sdce parlaklık verıyo ve kendi rengnden bile dha acık gosterıyo dudagı ben pek tawsye etmem

Bendekiler de şöyle:

scaled.php

pure nature hazelnut and goji berry protecting face cream ve 2 in 1 cleanser: Bu ikiliden genel olarak memnunum, organic yazdığı için almıştım biraz da. Kokusu çok tatlı, ama temizleyici olarak çok fazla bir şey beklenemez, nemlendiricisi gayet güzel nemlendiriyor. Ama temizleyici için daha iyi bir temizleyici tercih ederim.

Silk and cashmere body lotion: bu serinin deodorantını da kullanmıştım tıpkı onun gibi harika kokusu. Çok güzel nemlendiriyor, yağlanma yapmıyor, ama bu seri kalktı sanırım :KK43:

Perfect body stretch repair, çatlaklar için aldığım krem. Etkisine göre ucuza almıştım. Biraz kullanabildim tam etkili kullanamadım ama görünümde gerçekten azalma sağlıyor gibi gelmişti. Kullandıktan sonra yeniden yazarım.

Perfect body anti cellulite and slimming gel: niveanın ürününü kullanmıştım daha önce. Onda etkili sonuç almıştım. Bu da hemen hemen aynı, cilt daha düzgün oluyor nemi tutuyor, kokusu da iyi ama çok fazla bir şey diyemeyeceğim henüz bitiremedim.

dancing lady odt'nin kokusunu çok beğeniyorum, bu tip ara kokular bana gidiyor memnun kaldım ama dökmeli olduğundan sürmesi zor geliyor :)

MissO parfümümün de hem şişesini hem kokusunu çok seviyorum, çok tatlı bi kokusu var. Tek sorun çok sıkmak gerekiyor pek kalıcı değil.

Volare parfümden pek memnun değilim, bana ağır geliyor kokusu, pek tenime gitmedi. Kardeşim bayıla bayıla kullanıyor. Esmer olduğundan onda ağır durmuyor.

scaled.php

koyu renk olan rujum, lipstick classic, mystic pink: çok memnunum çok doğal duruyor. Ama yeterince kalıcı değil, indirimde görsem yine alıcam.

Açık renk rujum, pure color, candy pink, arkadaşıma daha koyu rengi ısrarla istetmeme rağmen bunu aldırmıştı. Çok açık renk olduğundan hiç kullanamadım. :)

2FX mascara black, bu rimelimden çok memnunum. İki fırçası var. Biri rimelin içinde oluyor, diğeri kıvırmak için. Dikkatli kullanınca gayet iyi sonuç veriyor.

Dual core foundation: Beklediğimden kuru çıktı, fırçayla yaymak gerekiyor. Yaydıktan sonraki sonuç hiç fena değil. Ben buğdaya çalan beyaz tenliyim, natural ivory tam oluyor.

very me cover up concealer kalem kapatıcı (en öndeki siyah kalem): bu da sivilceye iki kere dokundurunca görünürlüğü azaltıyo ama kapatıcının kalitesi çok iyi değil.

Oriflame beauty silk touch sıkıştırılmış pudradan memnunum.

Makyaj paleti de çok iyi değil, içindeki ürünler vasat kalitede ama bazen iş görüyor.

güle güle kullan cnmmm:21::21: sıkılaştırılmış pudra nsl?ciltte yağlanma yapıyomu daha doğrusu gerçekten işe yarıyomu:26: cildim yağlı olduğundan dolayı sorayım dedim,benimki bitince almayı düşünüyomda :KK62::KK62:

Sağ ol cnm :) Benim cildim normal tip ama T bölgesi sorunum var. O bölgede de pek yağlanma yapmadı. Parlamayı engelliyor genel olarak, ama yağlı bir ciltte işe yarar mı bilemiyorum. Güneş kremi sürdüğümde de üzerine parlamasın diye sürerdim memnun kaldım. :)

bu ayın kataloğundan ruj aldım renkleri cok yanıltıcı bi alana bi bedava olanından müşteri beğenmedi bana geri verdi 2kişiyle sorun yaşadım istedigimiz renk değil bu ne dediler 3ruj elimde kaldı ben kullanayım dicem de renkleri cok soluk belli bile olmuyo

bi daha ruj siparişi asla vermicem :KK20:

bu ayın kataloğundan ruj aldım renkleri cok yanıltıcı bi alana bi bedava olanından müşteri beğenmedi bana geri verdi 2kişiyle sorun yaşadım istedigimiz renk değil bu ne dediler 3ruj elimde kaldı ben kullanayım dicem de renkleri cok soluk belli bile olmuyo

bi daha ruj siparişi asla vermicem :KK20:

oriflamenin hakkaten bu rujları iyi değil diğerlerni bi kullansanız buna sadece nemlendirici derseniz evet genç kızlar için fiyatı uygun bu rujların katalogun en uygun ruju düşünün diğer serilerin renkleride tam uygun bence ben hepsini kullandım bide sizin ruj numunesiyle çalışmanız daha uygun olur müşderileriniz açısından en azından beğenmedim iade gibi sorunlar yaşamamanız için tabiki alıp almamak size kalmış:KK34:

Merhaba arkadaşlar. Ben Very me serisinden 2 ruj almıştım geçen katalogta. Memnun kaldım. Çok güzel nemlendiriyorlar. Ama bu katalogta 1 alana 1 bedava değil. O ndenle 1 alana 1 bedava olan rujlardan Pure Color Ruj'un Vintage Nude ve Warm Fushia renklerini çok merak ediyorum. Kullananlar var mı, swatchlarını koyabilirseniz çok sevinirim. Bir de dudağı nemlendiriyor mu?

Bir de hacimlendirici şampuanını kullanan oldu mu? İşe yarıyor mu acaba gerçekten?

slm kızlar orflamenin şu yeni çıkan taraklı maskarasından alan var mı acaba varsa fotosunu çekip loybilir mi:KK52:

slm kızlar orflamenin şu yeni çıkan taraklı maskarasından alan var mı acaba varsa fotosunu çekip loybilir mi:KK52:

ürün yanımda değil evde ya akşam çekebilir ya da kullanan bir arkadaş eklesin
sürüş tuhaf gelebilr nede olsa kıllı fırçalara alışmışız rimelin sulu kıvamını kamufle edio kıllı fırçalar bunda kıl yok malum ince ve kalın tarak ıslak kalıo ama hemen kuruyo kirpiklerin bnm ki gibi uzunsa gözünn altı ve kaş dibin batıyorrr:/

ben sevdim ayırmasıda çok güzel kirpik dibine kadar giriyorr:KK66::KK22:

Merhaba arkadaşlar. Ben Very me serisinden 2 ruj almıştım geçen katalogta. Memnun kaldım. Çok güzel nemlendiriyorlar. Ama bu katalogta 1 alana 1 bedava değil. O ndenle 1 alana 1 bedava olan rujlardan Pure Color Ruj'un Vintage Nude ve Warm Fushia renklerini çok merak ediyorum. Kullananlar var mı, swatchlarını koyabilirseniz çok sevinirim. Bir de dudağı nemlendiriyor mu?

Bir de hacimlendirici şampuanını kullanan oldu mu? İşe yarıyor mu acaba gerçekten?

cnm bahsettiğin renkleri bilmiyorm ama şunu diyebilirmki bu rujlar çok renk vermiyomş,yani açık olanlar belli belirsizmiş,o yüzden koyu renkleri seçin diyo bazı danışmanlar :KK70: warm fuchsia alan vardı ya bu topikte yada öncekinde tam hatırlamıym bu renkten hoşlanmışlar ama diğer bahsettiğin vintage nude dudak rengi gibi durur herhalde :KK4: şöyle bi baktım renklerin voluptous red ve soft cherry hoş gibi duruyo:44: ama illa dudak rengi bi renk istiyorum dersen şu soft caramelde hoş duruyo cnm,keşke numuneleri olsada kesin bi bilgi verebilsem sana:KK71:

resmini bulamadım ama aloe veralı yatıştırıcı jelini şiddetle tavsiye ediyorum özellikle güneş sonrası yatıştırıcı olarak. muazzam bir serinlik veriyor

kızlar bugun oriflameden nihayet istediklerime karar verdim ama hala kararsızım... yeni çıkan tekli farlardan taupe metal istettim ve essential tropik yüz maskesi nasıl olduklarını bilen var mı... farın rengi pekk belli değil deve tüyü tarzı bi renge benzettiğim için istedim...

ben tropikal yüz maskesini kullandım güzel maskelerden diyebilirim.Oriflame in birçok maskesini denedim kil maskesinden sonra en beğendiğim maskedir tropikal maske.Yalnız tropikal yüz temizleme jelini çok beğendim gerçekten peeling özellikli içinde granüller var yüzü temizliyor ve kokusu tabiki harika.Yüz temizleme jeli almak isteyenlere öneririm kesinlikle :KK62:

oriflame pure colour rujlarından candy pink aldımm rengı coook acık ve sürümü hosuma gıtmedı haberınız olsun kızlar:)

kızlar ben oriflame in toz farından hiç memnun kalmamıştım ama bu katalogda tüpte olan farlar %65 indrmde kalıcı mı nasıl önerisi olan varmı?

$IMG0019A.jpg $IMG0018A.jpg
şimdi geldi arkadaşlar sıcagı sıcagına yükledim:)
ama çogunu daha denemedim yorum yapamayacam en azından boyutları görürsünüz:KK1:

explorer güneş gözlügü
giordani set(edt, roll-on,tıraş sonr nemlendirici)
loves me papatya kokulu duş jeli(kokusu hoş)
pingoo sabun(şekli çok güzel çocuklar için:)
disney saç ve vücut şamp
beauty max lash maskara (geçen katalog kuzenim almışıtı ve begenmiştii bu sipariş bakalım)
beauty terracotta pudra(görüntüsü çok hoş ama daha denemedim)
glacıer ice edt(güzel kokuyor ama kalıcı deil)
sol güneş sonrası ışıltılı losyon(ben pek ışıltı göremedim):
sol güneş losyonu orta seviye koruma
enigma roll-on
divine roll-on
delight roll-on
elvie roll-on(giordani gold istemiştim bunu yollamışlar)
nature secrets enerji veren nane ve franbuazlı sabun(kokusu hoş)
güzel kokusucoocon rose caress parlatıcı (rengi göründüğü gibi deil üstelik yarısı boş sadece biraz parlak)

Son düzenleme:

ben güçlendirici şampuanından almıştım ama hiç memnun kalmadım:-):KK50:
daha öncede sık yıkanan saçlar için olanından almıştım ondanda memnun kalmadım çok çabuk yağlandırıyor şampuanlar bana göre vasat:KK50: ama siz bilirsiniz denemek istersenez...

Eki Görüntüle 209312 Eki Görüntüle 209311
ama çogunu daha denemedim yorum yapamayacam en azından boyutları görürsünüz:KK1:

explorer güneş gözlügü
disney saç ve vücut şamp
beauty max lash maskara (geçen katalog kuzenim almışıtı ve begenmiştii bu sipariş bakalım)
enigma roll-on
divine roll-on
delight roll-on
güzel kokusucoocon rose caress parlatıcı (rengi göründüğü gibi deil üstelik yarısı boş sadece biraz parlak)

tatlım gule gule kullan hepsini ya acaba disneyin sampuan nasıl kokuyor ve delight nasıl kokuyor memnunmusun :)

Eki Görüntüle 209312 Eki Görüntüle 209311

explorer güneş gözlügü
disney saç ve vücut şamp
enigma roll-on
divine roll-on
delight roll-on

kuşum güle güle kullan, bu ay bütçe çökmüş gibi gördüm senii:KK1: ne diyecek idim hah buldum, cocoon parlatıcı az demişsin ya değiştirseydin çünkü ben ilk çıktığı sıralarda almıştım, gayette doluydu hatta nsl anlatsam, ucundan bi parmak eninde boşluk ya var ya yoktu o derece doluydu yani senin niye öyle geldi anlamadmm:KK59::KK59:

X