ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

arkadaşlar birşey soracağım.ben yeni kayıt oldum.ilk siparişimi bu ay vereceğim.kargo ücreti 100 bp olunca mı ödenmiyor 150 bp mi?bir de 100 bp olunca hediye falan geliyor dediler.doğru mu?son bir sorum daha dancing lady kokusu nasıl?hiç parfüm satışı yapamıyorum kokuları bilmediğim için.bu ay tester çantası da almayı düşünüyorum.öneriniz varsa yardımcı olun lütfen.şimdiden teşekkür ederim :)

merhaba arkadaşlar size bişey sorucam orfilame fairness serisi kullanan var mı buayki kataloğda fiyatı uygun geldi ama iyi mi değilmi diye kararsız kaldım tavsiye ediyormusunuz

canım ben onun sabununu ve kremini kullanıyorum kuru ve normal ciltler için olanını
sabun aydınlatıyor ama sonra geçiyo zaten düzenli kullanamadım hiç ama güzel
kremden çok memnunum yağlı bi krem değil cildimdeki lekeleri götürdü ve 2 kişide daha gözlemledim lekeleri götürüyor.. tavsiye ederim canım

off ya ben ilk ay 100 bp yapınca kargo ücreti alınmıyor diye biliyordum.anca 100 yapabildim.malum öğrenci milleti üç kuruşluk ürünleri alınca bpler birikmiyor kaydirigubbakcemile3

ayy hemen sormam lazım zemuszemus leke derken nsl lekeler tatlım?güneş lekesi, geçmişten ergenlikten kalma sivilce lekeleri? ya bende var sivilce lekleri var acaba onlara iyi gelirmi?aslında çok aşırı belirgin değiller pudra sürünce kapanıyo ama yinede ben tamamen bebek gibi bi cilt istiyorum, işe yararmı acep?cildim yağlıya dönük bide.cokacimcoook

Du bakalım ben de şimdi Optimals Even Out'a başladım 8 gün önce.4 hafta dolunca etkilerini yazarım yine.Benim lekelerim ilginç çünkü.Çoğu kişinin kahverengi lekesi yaz gelince çoğalır benimki yazın azalıyo.Biraz da bronzlaşınca belki belli olmuyo bilemiyorum.Bu arada bu krem cilt tarafından çok da emilen bi krem değil.Saatler geçmiş oluyo.Böyle elliyorum yüzümü hani ilk sürdüğünüz an bi yapış yapış mı desem ne bi his olur ya sonra cilt emer onu.İşte hep o ilk sürdüğüm anki his oluyo yüzümde.Zaten o yüzden heralde günde bi kere sürülüyomuş.İçinde sabahları sürün yazıyo.

Optimals Seeing is Believing'e de başladım (10796).Biraz gözaltı halkalarım var.Şimdi bekliyorum bakalım sonuçları ne olacak..bilmiyorumkismile

Bi de Aloe Vera & Çarkıfelek Şampuan ve Saç Maskesi kullandım.2 hafta oldu.Hiç memnun kalmadım.Saç derimi kaşındırdı.Güya yatıştırıcı.Sanki saçım daha bi elektriklendi mi desem,böyle bi acaip oldu.Kokusu da hiç iç açıcı değil doğrusu. :sm_confused:

HairX'in maskesini denememiştim.Bi de onu deniycem.opuyorumnanaktan

Artı bi de Very Me Clickit şeysi var ya..Onun eyeliner'ından almıştım.İki renk.Bi siyah bi de gri.Gri olan böyle resimde daha metalik gri,daha bi gümüş gibi duruyodu ama oldukça koyu gri ve sedefsiz bi renk çıktı.Siyah olanın fırçası diğerine nazaran çok daha ince.Ama beğenmedim.Eyeliner hızlı kurumalı bi kere.Yoksa işte böyle bulaşıveriyo.Ki ben çok iyi makyaj yaparım ayıptır söylemesi.Iı ıh lmaz: bunu beğenmedim..

O.B TRIPLE CORE RUJ
ENIGMA VÜCUT KREMİ
VOLARE PARFÜMLÜ VÜCUT PUDRASI
arkadaşlar bu ürünleri kullananların yorumlarını almak istiyorum :dance:

teşekkür ederim verdiğin bilgiler için, göz kapatıcısını çıkardım siparişlerden. ikili allığıda pembe sipariş verdim. hep bronz allık doldurmuşum evi, bronz kahve tonlarından sıkıldım şöle canlı pembemsi bi allık istiyorum. işallah rengi güzel çıkar. bu ayki sıfırlama ürünüde erkek deosuymuş üzüldüm. şöle tekli bir far yada oje falan olsaydı bari

Müşteri olarak sipariş vermek istiyosanız burdan satış yapmak yasak.Ama yeni danışman oldunuz da siteden sipariş vermenin nasıl olduğunu soruyorsanız yardımcı olayım.Hangisi? bilmiyorumkismile

evet evet bna yardımcı olabilirsinn.
ya sürekli her ay başkasına yaptırmak istemiyorum.
ürün kodunu ve miktarını girdikten sonra satış noktasımı ne birşey yazıyordu tam hatırlamıyorum.
orada kalıyorum.
birsürü şehirler ve isimler var. kimi seçicem ne yapıcam bilmiyorum. ankaradayım ama ankara yazan birsürü isim var.

canım isim veya sehir yazmıcaksın..adrese kargo teslim var orada onu tıklayacaksın.zaten sipariş verip sepete atıp devam dedikten sonra direk karsına çıkıo,sende evet dieceksin..anlayamadıgın yer varsa sor yine,karışık anlatmış olabilirm

tamam çok çok teşekkürler:)
ben bu ayı başkasına yaptırtmıştımda kasım ayında zorluk çekmemek için sormuştum.
teşekkür edeirm tekrar:) olursa sorarım..

Acil yardım,Siparişleri girdimde, 92 puanda kaldı. 100 puan alında hoşgeldin paketi varmış. Nedir bu, ne işe yarar? eğer mantıklı birşeyse 100 puana çıkarcam siparişlerimi. Birde saç düzleştiricisi hediyesi 2 ay üst üste 100 bp yapanamı veriliyor? yoksa 1 ay yeterlimi? Takım öncüsüne aradım sordum, bi öyle bi böyle diyor. Şiveside farklı dediklerinin yarısını anlayamadım. bana acil yardım ederseniz sevinirim.

Birde 100 bp yi geçince altın broşürden faydalanabiliyomuşum. bu altın broşüründeki ürünleri siparişlerimle birliktemi veriyorum, yoksa bir sonraki katolog dönemi başlayıncamı giriyorum?

canım biri yara izi lekesiydi biri güneş biri de çil tabi bunlar kullanan kişilerin izleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…