ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

1) yeni üye olan arkadaşlar,o dönemim kataloğundan ufakta olsa bi ürün alarak üyeliğinizi aktive etmiş yani bi bakıma başlatmş oluyorsnz..

2)beyazlatıcı sabun meselesine gelince essential fairness sabun syf 15te.. işe yararmı diye sorarsanz bilmem,hiç kullanmadm çevremdekilerde kullanmadğı için herhangi bi geri bildirim veremeyeceğm çok üzgünüm..

3)ürün almak isteyen arkadaşlarda keşke aynı şehirde olsaydık,o zmn yardımcı olabilirdm:s yani yinede yardımcı olabilirm kullandğm ürünler konusunda :KK66:

kızlar ben bişey sorcam şimdi 1tl ya üylik ben üye oldum bu hafta ekim kataloğundan satış yapmam gerekiyo dedemi bide siparişleri en son ne zaman vermemiz gerekiyo bu katalogler hangi tarih aralığında elimize ulaşıyo bide ben bu ay ne yapmalıyım ilk olarak yazarsanız sevinirim

Kokonun da dediği gibi küçük bi alışverişle üyeliğiniz aktif oluyor.Katalog da paketin içinden çıkıyor.Siparişinizi internet üzerinden verirseniz otomatik olarak siparişe 1 adet ücretsiz + 5 adet ücretli gelecek ay katalogu ekleniyor.İsterseniz "Düzenle" butonuyla katalog sayısını çoğaltabilir ya da sıfırlayabilirsiniz.Ayrıca siparişinize 729000 kodunu ürün kodu gibi ekleyerek o ay oriflame tarafından belirlenmiş bir adet ürüne sahip olur ve 6,30._ TL'lik kargo ücretini ödemezsiniz.

Bir de son günü sormuşsunuz.Bu ayki katalogun son günü 17 Ekim.

Başka sorunuz? :hulya:

Son düzenleme:
kaydirigubbakcemile3 hmmm ayy çok sevindm herhangi bi ihtiyacın olursa hallederiz kuşum :hulya: bu arada özelden msj atamıyorm 50msj yazmş olmam lazımmş, okul-iş fln varmı

Ben de sevindim opuyorumnanaktan Mesaj sayin 50 ye yaklasmis. Dolunca atarsin acelesi yok. Kampanya bitene kadar 50 olur o mesajlar kaydirigubbakcemile2 Ilgilendigin icin tesekkur ederim bu arada a.s. Dersane var.

Kokonun da dediği gibi küçük bi alışverişle üyeliğiniz aktif oluyor.Katalog da paketin içinden çıkıyor.Siparişinizi internet üzerinden verirseniz otomatik olarak siparişe 1 adet ücretsiz + 5 adet ücretli gelecek ay katalogu ekleniyor.İsterseniz "Düzenle" butonuyla katalog sayısını çoğaltabilir ya da sıfırlayabilirsiniz.Ayrıca siparişinize 729000 kodunu ürün kodu gibi ekleyerek o ay oriflame tarafından belirlenmiş bir adet ürüne sahip olur ve 6,30._ TL'lik kargo ücretini ödemezsiniz.

Bir de son günü sormuşsunuz.Bu ayki katalogun son günü 17 Ekim.

Başka sorunuz? :hulya:

yardımcı olduğun için tşk çok açıklayıcı olmuş yani 17 ekime kadar şipariş verile biliyo o zaman demi
beni arayan arkadaş 100 bp yapman lazım dedi bide msj geldi hoşgeldin kampanyası için 21 gün içinde 100 bp yapmayı unutmayın demiş

becerirsin tatlım nolcak,sadece çevrendekilere göster kataloğu,zaten onlar kendi arkadaş çevresine yayar:KK1:

yardımcı olduğun için tşk çok açıklayıcı olmuş yani 17 ekime kadar şipariş verile biliyo o zaman demi
beni arayan arkadaş 100 bp yapman lazım dedi bide msj geldi hoşgeldin kampanyası için 21 gün içinde 100 bp yapmayı unutmayın demiş

Bu ayki katalog için son sipariş günü evet 17 Ekim.

Ayrıca hayır 100 bp yapmak zorunda değilsin.Bir kaç liralık bir ürün de alsan yeterli.Yani üyeliğin aktif olsun diye.Ama 100 bp lik alışveriş yaparsan elbette bunun avantajları var.Öncelikle kimin üzerinden üye olduysan o puan kazanıyor.Tabii sen de 100 bp ve üzeri alışveriş yapanların yararlanabildiği "Altın Broşür" den ekstra indirimli ürün alabilme hakkı kazanıyorsun.Bu her ay için geçerli.Sadece üye olduğun ay değil.100 bp'yi geçtiğin her ay Altın Broşürden alışveriş yapabiliyorsun.O broşür de siparişinle birlikte ücretsiz olarak paketinden çıkıyor.Ya da istersen Oriflame'ın kendi sitesinde de bu broşür var.Hoşgeldin Programı'na gelincee..Yeni üye olanlar için düzenlenmiş bir program.İlk alışverişin 100 bp'yi geçerse bazı ürünleri 1 tl,2 tl,5 tl falan gibi çok düşük ücretlere alabiliyorsun.Yani kısacası mecburi bir durum değil.Mesela ben ilk üye olduğumda yine kampanya vardı.Kayıt 1 tl idi.O ay sadece 30 tl civarı bi sipariş verdim.1 tl siparişime eklendi.100 bp olmadığı için Hoşgeldin programından yararlanamadım.Ama dediğim gibi.Oriflame'da her ay 100 bp'yi geçenler için Altın Broşür fırsatı var.Ama alabilecek durumdaysan al derim.Hem kredi kartına taksit de yapılıyor. zemuszemus

Son düzenleme:
kızlar bişey sorcam,soul'u kullanan varmı acep? erkek arkadaşm için düşünüyormda geçen ay bi fırsat vardı kaçırdım :sinifsinif: kasım için almak istiyorum ama ne dersinz ferah bi koku mu kalıcı mı?bi fikrinizi alaym dedim,şimdiden tşkler olumunekankayizsmile

Bu ayki katalog için son sipariş günü evet 17 Ekim.

Ayrıca hayır 100 bp yapmak zorunda değilsin.Bir kaç liralık bir ürün de alsan yeterli.Yani üyeliğin aktif olsun diye.Ama 100 bp lik alışveriş yaparsan elbette bunun avantajları var.Öncelikle kimin üzerinden üye olduysan o puan kazanıyor.Tabii sen de 100 bp ve üzeri alışveriş yapanların yararlanabildiği "Altın Broşür" den ekstra indirimli ürün alabilme hakkı kazanıyorsun.Bu her ay için geçerli.Sadece üye olduğun ay değil.100 bp'yi geçtiğin her ay Altın Broşürden alışveriş yapabiliyorsun.O broşür de siparişinle birlikte ücretsiz olarak paketinden çıkıyor.Ya da istersen Oriflame'ın kendi sitesinde de bu broşür var.Hoşgeldin Programı'na gelincee..Yeni üye olanlar için düzenlenmiş bir program.İlk alışverişin 100 bp'yi geçerse bazı ürünleri 1 tl,2 tl,5 tl falan gibi çok düşük ücretlere alabiliyorsun.Yani kısacası mecburi bir durum değil.Mesela ben ilk üye olduğumda yine kampanya vardı.Kayıt 1 tl idi.O ay sadece 30 tl civarı bi sipariş verdim.1 tl siparişime eklendi.100 bp olmadığı için Hoşgeldin programından yararlanamadım.Ama dediğim gibi.Oriflame'da her ay 100 bp'yi geçenler için Altın Broşür fırsatı var.Ama alabilecek durumdaysan al derim.Hem kredi kartına taksit de yapılıyor. zemuszemus

anladım saololumunekankayizsmile katalog olmadığı için satış yapamıyorum hiç nasıl 100bp yapacam diye düşünmeyim o zaman vereyim siparişi katalog gelsin

kızlar bişey sorcam,soul'u kullanan varmı acep? erkek arkadaşm için düşünüyormda geçen ay bi fırsat vardı kaçırdım :sinifsinif: kasım için almak istiyorum ama ne dersinz ferah bi koku mu kalıcı mı?bi fikrinizi alaym dedim,şimdiden tşkler olumunekankayizsmile

soul bu katalogta yok canım zaten..s8 var o da çok hoş ama

soul bu katalogta yok canım zaten..s8 var o da çok hoş ama

11.Katalogtan bahsediyor.68.sayfada var.TF 29.90,GDF 23.00 TL.Ama kokusunu ben de bilmiyorum ve merak ediyorum bilen varsa söylerse sevinirim..Gerçi sitede turunçgil ve elme aromasından bahsediyo ama.. bilmiyorumkismile

ben temsilci değilim ama sıkı bir alıcıyım 6 senedir başka bir markanın ürününü kullanmıyorum çok memnunumopuyorumnanaktan

evt 11.katalogtan bahsediyorum, ben kokusunu şu katalog sonlarına koyulan syfdan baktm ferah bi koku kesinlikle bana çok çekici geldi.ama işte kalıcı olup olmadığından emin değilm eyvahedigeldismile

Bu topik bilgi ve tecrübelerinizi paylaşmanız amaçlı açılmıştır.
Markanın reklamı,satışı,üye yapmak,kadro kurmak maksatlı mesajlar yasaktır,uyarı alma sebebidir...

bu ayın kataloğunda divine parfüm kampanyadamı
kokusu nasıl + kalıcı mı?
sipariş için geç mi kaldım bilmiyorum ama kargo ucretini karşılayan satış temsilcisi arıyorumm :)

Son düzenleme:
sipariş için geç mi kaldım bilmiyorum ama kargo ucretini karşılayan satış temsilcisi arıyorumm :)

tatlım kasım ayının kataloğunda yani 11.katalog divine(mavi olanı) var kampanyalı vücut kremi deodorant fln birlikte 49,90tl.kokusu güzel diye duydum ama kalıcımdr bilmembilmiyorumkismile

hafif çiceksi bi kokusu var ama güzel.beğeneni çok.kimisi kalıcı dio kimisi değil.ama bende kalıcı olmadı:KK43:

X