ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Arkadaşlar internetten danışman olmak için formu doldurdum. gelişine fiyat yüzde kaç indirimli oluyor? bide kargo ücreti ödememek için kaç liralık sipariş vermek gerekli? son bir sorumda kargo ücreti yerine ürün alabiliyormuşuz bu sistem nasıl oluyor? mesela 7 liralık kargo ücretine 7 lira değerindeki belli ürünlerdenmi veriyolar?

geliş fiyatını zaten onlar belirliyo,kataloğun yanında o fiyat listeside gelir sana zaten.kargo için fiyat aralığı değil puan aralığı var cnm, yanlış hatırlamıyorsam 100 yada 150puanlık alışveriş yapman gerekli.son sorunun cvbıda kargo sıfırlama ürünü adı altında geçiyo, kargo parası vermek istemiyosan her ay firmanın belirlediği bi ürün oluyo,siparişine onuda eklersen kargo parası ödememiş ama bi şekilde kargo parasıda o ürünü alarak çıkmış oluyo tabi orası ayrı:) kargo sıfırlama ürünüde, ya ellerinde kalan,satılmayan rujlar yada el-ayak kremi gibi ürünler oluyo,tabi bazen deodorant bile olabiliyo..kısacası her ay değişiyo o ürün öyle diyim cnm.

ayy mor bi cüzdan gördümm kadife gibi görünümüü kullananlar memnunmu acabaa fiyatı ne kadarzemuszemus
cevaplarınız içinn hepinize bir biiir teşekkür ediyorumma.s.

kızlar bişey sorcam,soul'u kullanan varmı acep? erkek arkadaşm için düşünüyormda geçen ay bi fırsat vardı kaçırdım :sinifsinif: kasım için almak istiyorum ama ne dersinz ferah bi koku mu kalıcı mı?bi fikrinizi alaym dedim,şimdiden tşkler olumunekankayizsmile

koku harika ve kalıcı tavsiye ederim

ayy mor bi cüzdan gördümm kadife gibi görünümüü kullananlar memnunmu acabaa fiyatı ne kadarzemuszemus
cevaplarınız içinn hepinize bir biiir teşekkür ediyorumma.s.

Üzerinde fermuarlar olan bi çanta var onu diyosanız adı Zippy Çanta 27.90 Bide makyaj çantası şeklinde küçüğünü yapmışlar o da Zippy Makyaj Çantası 13,90. 17 Ekim'e kadar alırsanız bu indirimli fiyatlar geçerli..

Bi de az önce bi uyarı okudum..Satış yapmak reklam yapmak yasak diye..Böyle fiyat soran arkadaşlar oluyo söylüyoruz.Bilgi amaçlı söylüyoruz.Satış falan yapmıyorum ben burdan kendi adıma.Eğer bunu yapmak da yasaksa bileyim de yapmayayım.İlgili arkadaşlar bu konuda da bilgi verirlerse sevinirim.Yani ürün adı ve fiyat söylemek yasak mı? bilmiyorumkismile

Üzerinde fermuarlar olan bi çanta var onu diyosanız adı Zippy Çanta 27.90 Bide makyaj çantası şeklinde küçüğünü yapmışlar o da Zippy Makyaj Çantası 13,90. 17 Ekim'e kadar alırsanız bu indirimli fiyatlar geçerli..

Bi de az önce bi uyarı okudum..Satış yapmak reklam yapmak yasak diye..Böyle fiyat soran arkadaşlar oluyo söylüyoruz.Bilgi amaçlı söylüyoruz.Satış falan yapmıyorum ben burdan kendi adıma.Eğer bunu yapmak da yasaksa bileyim de yapmayayım.İlgili arkadaşlar bu konuda da bilgi verirlerse sevinirim.Yani ürün adı ve fiyat söylemek yasak mı? bilmiyorumkismile

yok tatlım endişelenme o uyarı banaydı,rütbe kısmındaki yazım içindi sildim zaten.dert etme,sonuçta senide dediğin gibi satış fiyatını söylemek sanırım kötü bi durum oluştrmzohaoldumsmile

yok tatlım endişelenme o uyarı banaydı,rütbe kısmındaki yazım içindi sildim zaten.dert etme,sonuçta senide dediğin gibi satış fiyatını söylemek sanırım kötü bi durum oluştrmzohaoldumsmile

Merhaba..Başlık, soru ve sorunlarınızı paylaşmanız için açılmıştır..Birbirinize çalışma konusunda faydalı bilgiler verebilir(ödeme,iade,faturalandırma vs.vs.),ürünler hakkında olumlu yada olumsuz düşüncelerinizi belirtebilir,fiyatı hakkında yardımcı olabilirsiniz.

Sadece paylaşım dışına çıkılıp,konuyu paylaşımdan uzağa çekip,işi ticarete çevirmek,üyelik yapmak gibi faaliyetlerde bulunmak yasaktır..

Üyelik yapmak kadar üye olmak isteyenlerin de mesajları silinip, forum kuralları gereğince uyarı alacaktır.. Bu durum forum içinde olduğu kadar özel mesajlar için de geçerlidir ve özel mesajlar da incelenmektedir..

Bunun dışında, paylaşım yapmanız da, bizler açısından sakıncası bulunmamaktadır..

Kolay gelsin

Kadınlar Kulübü

geliş fiyatını zaten onlar belirliyo,kataloğun yanında o fiyat listeside gelir sana zaten.kargo için fiyat aralığı değil puan aralığı var cnm, yanlış hatırlamıyorsam 100 yada 150puanlık alışveriş yapman gerekli.son sorunun cvbıda kargo sıfırlama ürünü adı altında geçiyo, kargo parası vermek istemiyosan her ay firmanın belirlediği bi ürün oluyo,siparişine onuda eklersen kargo parası ödememiş ama bi şekilde kargo parasıda o ürünü alarak çıkmış oluyo tabi orası ayrı:) kargo sıfırlama ürünüde, ya ellerinde kalan,satılmayan rujlar yada el-ayak kremi gibi ürünler oluyo,tabi bazen deodorant bile olabiliyo..kısacası her ay değişiyo o ürün öyle diyim cnm.

takım temsilcisi kaydımı yaptı, ilk siparişlerimi gireceğim, elimde katalog ya da kampanya broşürü hiç birşey yok. biraz bu ayki yeni başlayanlar için kampanyalardan bahsedebilirmisin? bide takım lideri geliş fiyatının %30 indirimli olduğunu söyledi, ancak internetten hesapladığımda %23 gibi bir rakam çıkıyor. hangisi doğru acaba? yardımcı olursan sevinirim.

''kargo parası vermek istemiyosan her ay firmanın belirlediği bi ürün oluyo''

demişsiniz ya hani. bu ayın ürünü hangisi. kafayı yicem,bulamıyorum sitede...
bu ay yeni üye oldum. siparişleride vermem gerek.
lütfen söyleyiin???

lütfen söyleyiin???

ekim ayı için demarco erkek için deo.kasm ayının ürünüde kırmızı bi ruj

takım temsilcisi kaydımı yaptı, ilk siparişlerimi gireceğim, elimde katalog ya da kampanya broşürü hiç birşey yok. biraz bu ayki yeni başlayanlar için kampanyalardan bahsedebilirmisin? bide takım lideri geliş fiyatının %30 indirimli olduğunu söyledi, ancak internetten hesapladığımda %23 gibi bir rakam çıkıyor. hangisi doğru acaba? yardımcı olursan sevinirim.

şimdi bu kar meselesinde benimde pek bilgim yok neye göre fiyatın belirlendiğini bilmiyorum. sitede ekim katalogu var ordan bakablrsn cnm,kendi danışman syfna gir,orda sana geliş fiyatlaarıyla gösterir ürünleri.sen ne tarz bişey almak istiyosn ona göre ben bi bilgi vereyim,bikaç ürününü kullandm ona göre bişeylr paylaşablrm sen ne anlmayı düşünüyosn?bide üyelik 1tlydi dimi senin, ufak bi ürün bile alsan aktifleşiyo üyeliğin yani çok aşırı pahalı bişey almana gerek yok bununda bilgisini vereym aklında bulunsun tatlım

XXXXXXXXXXXXXXXX
Evet yasak şekerim.Sadece tecrübe paylaşmak serbestmiş.

lütfen söyleyiin???

Arkadaş söylemiş ama eğer oriflame'ın sitesinden bakmak istersen 17 Ekim'e kadarki ücret sıfırlama ürünü De Marco Deo'nun kodu 13856 , 18 Ekim-7 Kasım arası olan katalogun ücret soforlama ürünü de Oriflame Beauty Midnight Colour Ruj Midnight Red 13834..Ama tabii ürünün ne olduğuna bak diye verdim kodları.Yoksa Kargo ücreti sıfırlama ürününün kodu her ay aynı yani 729000.Biliyosundur zaten..Deonun kokusunu merak edersen söyleyeyim.Eşime verdim beğendi.Zaten erkek deo.

Genel bi kar yüzdesi yok ama ben de bi ara merak edip hesap yapmıştım.Senin dediğin doğru.%20-22 arası bi kar bırakıyolar yeni başlayanlara.Ama standart kar oranı budur demek doğru değil çünkü bazen ekstra indirimli ürünler oluyor.O zaman çok farkediyo tabii.Hele bi de 100 bp'yi geçen sipariş verdiğinde Altın broşürden satın alacağın çok düşük fiyatlı ürünler oluyor.Onların satış fiyatına göre bi hesaplama yapmak gerekirse çok farklı bi yüzde ortaya çıkar.Mesela normalde satış fiyatı 10-11 tl olan bi kremi 3-5 tl'ye verdikleri oluyo altın broşürde.Ama bazen de olmuyo .Yani dediğim gibi bi genelleme yapmak cok zor.Yalnız ürünlerin çoğunluğu için %20-22 arası demek yanlış olmaz.. kaydirigubbakcemile5

Son düzenleyen: Moderatör:
şimdi bu kar meselesinde benimde pek bilgim yok neye göre fiyatın belirlendiğini bilmiyorum. sitede ekim katalogu var ordan bakablrsn cnm,kendi danışman syfna gir,orda sana geliş fiyatlaarıyla gösterir ürünleri.sen ne tarz bişey almak istiyosn ona göre ben bi bilgi vereyim,bikaç ürününü kullandm ona göre bişeylr paylaşablrm sen ne anlmayı düşünüyosn?bide üyelik 1tlydi dimi senin, ufak bi ürün bile alsan aktifleşiyo üyeliğin yani çok aşırı pahalı bişey almana gerek yok bununda bilgisini vereym aklında bulunsun tatlım

evet üyelik bu ay 1 tlmiş. ben çok fazla sipariş vermeyeceğim, aktif olsun diye bişeler alacağım bu ay. 60 liralık bir avon siparişi vermiştim bu ay, ikisi birden ağır olmasın bidahaki ay oriflame ağırlık vereyim dedim. ben oriflamın hiçbir ürününü bilmiyorum. sıkı avoncuydum ama ondan sıkıldığım için oriflame geçtim.
beauty ikili allık (pembe olandan), beauty ışıltılı toz göz farı (beyaz) , hindistan cevizli sıcak bakım yağı (saç için), hairx onarıcı saç serumu, göz çevresi için kapatıcı (gold), hindistan cevizli saç bakım maskesi, şampuanı, saç kremi ve banyo köpüğü?
bunları sipariş vermeyi düşünüyorum belki şampuan saç kremi kalır ama diğerlerini çok merak ediiyorum. daha önceden kullandınızmı? özellikle saydığım makyaj malzemelerini çok mrk ediyorum. parfümlere hiç bulaşmadım çünkü kokusunu bilmeden rasgele almak istemedim. avonun bütün parfümlerini ezbere biliyordum, cnm hangisini isterse sipariş veriyordm. şimdi oriflame'de tutuldum kaldım:) birde bişey soracağım, oriflamede takı, aksesuar fazla göremedim ben. acaba bu ayki katalogdamı yok, yoksa genelde takı fazla olmuyormu.

evet üyelik bu ay 1 tlmiş. ben çok fazla sipariş vermeyeceğim, aktif olsun diye bişeler alacağım bu ay. 60 liralık bir avon siparişi vermiştim bu ay, ikisi birden ağır olmasın bidahaki ay oriflame ağırlık vereyim dedim. ben oriflamın hiçbir ürününü bilmiyorum. sıkı avoncuydum ama ondan sıkıldığım için oriflame geçtim.
beauty ikili allık (pembe olandan), beauty ışıltılı toz göz farı (beyaz) , hindistan cevizli sıcak bakım yağı (saç için), hairx onarıcı saç serumu, göz çevresi için kapatıcı (gold), hindistan cevizli saç bakım maskesi, şampuanı, saç kremi ve banyo köpüğü?
bunları sipariş vermeyi düşünüyorum belki şampuan saç kremi kalır ama diğerlerini çok merak ediiyorum. daha önceden kullandınızmı? özellikle saydığım makyaj malzemelerini çok mrk ediyorum. parfümlere hiç bulaşmadım çünkü kokusunu bilmeden rasgele almak istemedim. avonun bütün parfümlerini ezbere biliyordum, cnm hangisini isterse sipariş veriyordm. şimdi oriflame'de tutuldum kaldım:) birde bişey soracağım, oriflamede takı, aksesuar fazla göremedim ben. acaba bu ayki katalogdamı yok, yoksa genelde takı fazla olmuyormu.

cnm söylediklerinden sadece göz kapatıcısını kullandm, açıkçası ben bi fark göremedm ama ben onu farın altına baz olarak kullanıyorum o zmn güzel duruyo.rollonlardan volare kullandm çiçeksi güzel, 42deki el kremini aldm arkadaşıma beğendi,şampuan olarak üzüm ekinezya kullanıyorm idare eder iyi gibi,syf58deki wonderlash maskarayı arkadaşıma aldm beğndi, yine 58deki siyah göz kalemi iyi sürüşü kolay ve ikili farlar güzel,syf62de beauty ışıltılı kalem farın purple mist güzel hafif bi pembemsi ışıltı veriyo,82deki kil maskesini sevdim oda iyi bi ürün ama çay özlü olanda pek bi fark göremedm açıkçası,84teki eyelinerdan arkadaşa sattm ince uçludr yanlız...bu ayki katalog için bunları söyleyebilrm tatlımguclubacismile umarım azda olsa yardımcı olablmşmdr:kedi::kedi:

ikili allıkları güzel,..hindistan cevizli olan seri çok hoş kokuları falan,ben suan saç kremini kullanıyorum yumusacık yapıo çokta gzüel kokuyorç.hairx seriside iyi.ben saç maskesi ve spreyini kullanıyorum memnunum..gözçevresi kapatıcısı,kapatmıyor bence alma!! parfümlere gelince,pek kalıcı parfümü yok bence ! ama divine begenenler çok.hafif çiceksi bi koku..bide kırmzıı divine var,ben onu kullanıyrom daha baharatımsı bi koku sıcak bi koku yani..mmidsummer var,limonumsu hafif fresh bi koku ama kalıcı değil.zaten kış kokusuda değil,yaz kokusu..volare güzel bak,kalıcı sayılır diğerlerine göre.yeni katalogta indirimde bence kaçırma..el kremleri çok güzel bide.bu katalogta sayfa 109 daki olanlar!!sayfa 37 deki renkli nemlendirici güzel,fondoten gibi kapatmıyor ama biğ canlılık veriyor yüze.biraz yaglı bi ürün ama..pudralarından memnun olan çok.ne için kullanılır bilmediğim için hiç almadım ama!!swedish spa gece el bakım kremi harikaaaaaaa..pure nature üzüm özlü yıkama jeli güzel temizlio.(cildin karma ise kullan ama)kalem eyeliner güzel değil,keçeli kısmı hemen kuruyor..rimel olarkta sadece beauty wonder lash maskarayı söleyebilirm,dış kabı mor renk olan..diğerleri güzel değil..

Arkadaş söylemiş ama eğer oriflame'ın sitesinden bakmak istersen 17 Ekim'e kadarki ücret sıfırlama ürünü De Marco Deo'nun kodu 13856 , 18 Ekim-7 Kasım arası olan katalogun ücret soforlama ürünü de Oriflame Beauty Midnight Colour Ruj Midnight Red 13834..Ama tabii ürünün ne olduğuna bak diye verdim kodları.Yoksa Kargo ücreti sıfırlama ürününün kodu her ay aynı yani 729000.Biliyosundur zaten..Deonun kokusunu merak edersen söyleyeyim.Eşime verdim beğendi.Zaten erkek deo.

ya ben bu ay yeni başladım. pek birşey bilmiyorum yani. çok çok teşekkür ederim.
kokunun güzel olmasıda önemliydi benim için,hediye edicem çünkü.
saol tekrar

merhaba arkadaşlar size bişey sorucam orfilame fairness serisi kullanan var mı buayki kataloğda fiyatı uygun geldi ama iyi mi değilmi diye kararsız kaldım tavsiye ediyormusunuz

merhaba arkadaşlar size bişey sorucam orfilame fairness serisi kullanan var mı buayki kataloğda fiyatı uygun geldi ama iyi mi değilmi diye kararsız kaldım tavsiye ediyormusunuz

ben kullanmadım ama kullanan yorumları iiydi.ama öle çok fazla cildinde açılma bekleme sadece biraz daha arınmış ve aydınlık bi görünüm oluyomuş ciltte..bende alıp almamak arasında kararsızım..yazın okadar bronzlasalım die uğrasıyoz şimdi bu sabunları alıpta açılmak ne alaka onu düüşünym:KK3:

X