ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

1Tanem arkadaş cvp vermiş yeni gördüm bende
Ürün hak.daki sorularıma pek cevap alamıyorum ama sorucam yine de
Bu ayki katalogda son sayfada Feminelle genital bölge temizleme jeli hakkında bilgisi olan varmı?

Bu ayki katalogda son sayfada Feminelle genital bölge temizleme jeli hakkında bilgisi olan varmı?

Ben kullandım.Hem de 6 aydan fazla zaman kullandım.Pek bi değişiklik göremedim.Yani daha yumuşak ya da daha başka bi şey falan olmadı.Ama herkesin cildi farklı.Gerçi bi arkadaşımdan da aynı şeyi duydum.Onda da bi değişiklik olmamış.Yani kullanmanın getirdiği ekstra bi durum yok benim gördüğüm.. CADIARZU

Aslında benim halam kullandı onun çok kaşıntısı oluyomuş çok beyenmişti ürünü. bu ürün değil ama sonuçta oriflamenin genital bölge için temizleme jeliydi..
bu kaşıntı sorunu da çoğu kişide var o yüzden soruyorum canım senin öyle bi sorunun varmıydı?

Son düzenleme:

ben çok memnunum kaşıntı oluyordu bende arada o durumum iyileşti koku oluşmuyor yumuşaklık da oldu bende ama bu ürünü kullanınca bolca durulayın birde iç kısmına kullanmayın dış kısıma uygulayın durulama olayı çok olunca sabah ve akşam kullanıyorum ben. birde ben ortak kullanım alanlarında yaşayan bayanlara öneriyorum kız yurdundakilere mesela

Saol canım ..
Direktör müsün sen?

ya kızlar iyi hoş diyosnzda,bu tarz ürünler cildin yapısını bozmazmı yani ne bileyim kimyasal olarak hani? ben bu tarz ürünleri özel bölgede kullanamıyorum sadece sabun yani.ne bileyim hem daha doğal geliyo yani bence tabi.yinede kullanmak isteyen kullansn ben kendi fikrimi aktaraym dedim sadecebilmiyorumkismile hayırlı geceler..

öyle canım ama bazen lazım oluyo işte kaşıntı kadar kötü bişey yok..

öyle canım ama bazen lazım oluyo işte kaşıntı kadar kötü bişey yok..

evt tatlım bendede o problem var ama bence cilt hava almadğndan dolayı oluyo.bide belki yedikklerimizden de etkileniyo olablr çünkü bende mesela her zmn olmuyo arada oluyo yani.bide belki mantar enfeksiyonu fln vardr gittinmi dr'a? ha bide yeri gelmişken söyleyeym günlük pedlerden kullanın canlar, en azından temiz kalsn orası,hani akıntınz fln gelince direkt teninize tekrardan temas etmesn belki oda etkiliyo olablrmafoldumben

yani canımorayı da nasıl havalandırıcan sempatiksalakcinni . benimde her zaman değil ama rahatsızlık veriyo işte.. doktora gitmedim canım bizimki ırsi gibi görünüyo kardeşim ve annem de aynı hassas..

Arkadaşlar bu tip ürünler kısmen hoş koku yaratmak kısmen de hassas temizlik yapmak için.Yoksa problem çözücü falan değil. lmaz: Yani kaşıntı falan gibi sorunlar için doktora gidilmelidir.Bir kaç liraya satılan merhemler var.Eczaneden alabilirsiniz.Çok kısa sürede sorununuzdan kurtulursunuz.Çünkü gizli mantar olur ıvır olur zıvır olur.Havasızlık falan kaşıntı yapmaz ki pişik yapar.O yüzden tavsiyem bu yine de siz bilirsiniz kızlarr zemuszemus

aaa kıslarr sakın bu tip ürünleri alışkanlık haline getirmeyin.haftada 1 veya 2 defadan fazla kullanmayın.genital bölge kendi kendini temizleyebilen bi bölgedir zaten.çok az temizlikte çok fazla temizlkte zararlıdır.kaşıntı şikayeti varsa zaten dr.a gidilmelidir.buarada günlük pedler evet çok rahat oluyor çamasırımız temiz kalıor dioruz ama,aksine mantar ve bakteri oluşumuna zemin hazırlıorlar.ve dr.lar şiddetle önermiolar.onun yerine çok rahatsız oluyorsanız,kalın havlu selpaklardan koyun yada çamasırırnızı gün içinde sık sık degiştrin.havalandırmaya gelince,duştan çıktıktan soora saç kuurtma makineniizn en düşük ayarında genital bölgenize hava verin.komik ama bu böle.hemen çamasrınzı gymyin bi müddet çamasırsız gezin eger müsait bi ortamdaysanız.hani geceliğinizle falan.

kızlar ben bişey sorcam şimdi 1tl ya üylik ben üye oldum bu hafta ekim kataloğundan satış yapmam gerekiyo dedemi bide siparişleri en son ne zaman vermemiz gerekiyo bu katalogler hangi tarih aralığında elimize ulaşıyo bide ben bu ay ne yapmalıyım ilk olarak yazarsanız sevinirim

arkadaşlar oriflame de bir sabun varmış beyazlatıyomuş cilde canlılık veriyormuş o hangisi bilen var mı acaba yardımcı olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…