ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

cep numaranızı dogru yazdıgınızdan emin olun kayıt yapınca anında mesaj olark gelmesi lazım direktörunuzden danışman kodunuzu öğrenerek mail adresinize oriflamenin resmi sitesinden mail olrak sifrenizi atabilirsinz

Elvie edt kullanan varmı arkadaşlar? Elimde yığınla tester var bir onun yok Muse ve elvie arasında kalıyorum
Elvie nedense böyle deniz kokularını çağrıştırıyor bana, kullandıysanız yorum istiyorum lütfenn :)

bi arkadaşımdan parfüm tavsiyesi istemiştim bana elvie demişti direk :) ama ben hiç kullanmadım canım bende merak ediyorum :)

12. katalogun kat kat kazan hediyesi nedir arkadaşlar ne siparişimde broşür geldi nede internet sitesinde bulamadım hediyeyi tencere olmadıgı kesin çünkü üzerinde kat kat kazan hediyesi yazmıyor
ayrıca bu ay e bultende gelmedi bana siparişimde kayıt ne kadar kayıt olanların hediyeleri neler hiçbir bilgim yok
ayrıca bu ay 10 bp üzeri alıs verıs yaptınız öteki ay 100 bp yapın simbo kahave makinesi 5 tl

oriflame arada saçmalıyo işte broşürün gelmesi lazım 1 tane.. 12. katologtan 150 BP satış yapana dancing lady parfüm 5 tl kat kat kazan hediyesi bu :) yeni kayıt olanlara bir sürü parfüm var 50 tl ve üzrinde onlar 5 tl bi tanesini seçmek şartıyla :)

ne iş ve güzellik dergisi geldi ne e bulten geldi ne yeni kayıtların şartlarının vs yazdıgı danışman broşürü geldi internetten baktım gözükmüyordu buraya yazdım akşam bakınca gördüm
artık zaten 1 önceki katalog geliyor ondan sonrasını göndermiyorlar
kızlar yeni kayıt fiyatını yazmamışlar sanırım 20 lira
ama ben bayıldım yeni kayıtların kampanyasına
düşünsenize 100 puan gecildimi hem 50 liraya kadar standar fiyatı olan ürünü 5 liraya alıyor hem tencere alıyor 5 liraya
hemde dancing lady alıyor 5 lira ne bu bolluk kıskandım yeniden kayıt olasaım geldi
acaba annemi ya da ablamı kayıt yapsamda bu ay ki siparişlerimi onlara girsekte 50 liraya kadar bir ürün seçsek annemin kremleri falan çıkar aradan

cidden annemi ablamı kayıt etsem onlara ürün girsem kendi siparişimi sutlasamda olmaz mı oriflame anlar mı ki

Çocuk ruhlu oluşum tuttu yine şu Disney 'in pembe simli sabununa bayıldım çoook kokoş sanırım alıcam birtaneee

evet o sabun benimde çok hoşuma gidiyor hatta tacı da çok hoşuma gitti almak istedimde millet güler diye almadım yoksa çocuklar için olan ürünlerde çok güzel
hele bebek serisinin ambalajı böyle mavili falan çok güzel pudra alırsam kendime bebek serisinden alıcam
bu arada kızlar optimal nutri calm kremim geldi hasas ciltler için olan 2 gündür sürüyorum yumusak oldu cildim bakalm ilerleyen zamanlarda nasıl olacak faydasını görebilecekmiyim kılcar damarlarım çıkmıştı artık nemsilikten body shopun ki iyi gelmemişti bakalım bu iyi gelecek mi
ışıktılı duş jelini beğenmedim kokusu yok böyle acayip kötü bi kokusu var kreç gibi o ışıltıyı vermek için boyamı katmıslar ne onun kokusu geliyor sakın olmayın paranıza yazık bende bir şey oldugunu sanmıştım yanıldım
en güzeli furtti ve diğer kokulu duş jelleri

kızlar bundan almayı düşünüyorum ama nasıl merak ettim süt ve ballı diyo kullananlar memnun mu acaba

Uploaded with ImageShack.us
ben kullanmadım fakat içinde organık bal ve süt var nemlendirmesinin iyi oldugunu biliyorum yani o serinin her şeyinden memnun kalanlar var çok memnunlar bende en kısa zamanda o serinin hepsinden alıp denemek istiyorum

Canım boşver takmayalım insanları :) Gel bu ay birlikte alalım o sabundan ne güzel ışıl ışıl ,aslında yeni evleneceğim şöyle bir kaç rengi olsa sabunun tukuaz, mor, fıstık yeşili ,fuşya şeklinde minik bir sepet alıp banyoma dekor bile yapardım o kadar çok beğendim :)
Tek sorun pembe ya acaba böyle kötü bir çilek mi kokuyordur diye düşünüyorum yani umarım meyve kokmaz farklı cici bir parfüm gibi koksunnnn

kızlar HairX serisinden memnun musunuz? benim saçlarım yağlı...yağlı saçlar için olan şampuanından almayı düşünüyorum da

bencede renk renk simli simli banyoda sabun sepeti çok güzel olurdu mükemmel düşünmüşsün aslında bundan 4 5 tane alıpta sepet yapabılırsın aynı renk olmasıda sorun olmaz ben satmıstım fakat paketle geldiği için kokusunu bılmıyorm

Arkadaşlar "Very Me Double Trouble" ikili göz kalemlerin en düşük kaç fiyata iniyor? (ben daha yeniyim eski katalogları bilmiyorumda) :78:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…