ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Kızlar dramatic takma kirpiği alıp kullanan varmı aranızda,nasıl bir ürün ?

canım ben aldım okiprikten ama daha bi kere bile takamadım bi tarafını yapıştırıyorum diğer tarafı çıkıyo:KK1:sanırım yapıştırıcı fazla kuvvetli değil yada ben beceremedim gitti param boşu boşuna aldım:KK14:

canım ben aldım okiprikten ama daha bi kere bile takamadım bi tarafını yapıştırıyorum diğer tarafı çıkıyo:KK1:sanırım yapıştırıcı fazla kuvvetli değil yada ben beceremedim gitti param boşu boşuna aldım:KK14:

yapışması ıcın tam kıprık ustune oturtmalısın be yapıstırıcıyı surdukten sonra 30sn kurumasını bekle ole yapıstır. hem ben hem kardesım aldı cok guzell valla :KK66::KK66:

Muse edt deneyen varmı arkadaşlar katalogta kokusu var ama güvenemiyorum,
divine
misso clup prive
amber elixir
enigma
bunları biliyorum bu parfümlerden herhangi birine benziyormu? Kalıcılığı nasıl?

Muse edt deneyen varmı arkadaşlar katalogta kokusu var ama güvenemiyorum,
divine
misso clup prive
amber elixir
enigma
bunları biliyorum bu parfümlerden herhangi birine benziyormu? Kalıcılığı nasıl?

muse bilmiyoeum

misso clup cok hos kokuyor

amberde mukemmel

enıgma tam bır kadın kokusu

dıvıne mavı ıse tam yazlık bır koku

arkadaşlar lütfen yardımcı olun banaa :KK43: dün üye oldum ama danışman kodumu lider aracılığıyla biliyorumda telime msj gelmedi şifremi bilmiyorum :KK43: direktör yurt dışındaymış şifremi öğrenemedim şimdilik lider sipariş verdi evime gelicek.. ilk sipariş faturamda şifrem yazar mı ? fatura kargoyla birlikte geliyor değil mi?

arkadaşlar lütfen yardımcı olun banaa :KK43: dün üye oldum ama danışman kodumu lider aracılığıyla biliyorumda telime msj gelmedi şifremi bilmiyorum :KK43: direktör yurt dışındaymış şifremi öğrenemedim şimdilik lider sipariş verdi evime gelicek.. ilk sipariş faturamda şifrem yazar mı ? fatura kargoyla birlikte geliyor değil mi?

fatura gelir kargoyla ama şifre glıyormu blmıyorm gelmez sanırm

Canım cevabın için teşekkür ederim ama bir sorum daha olacak, Muse edt bunu biliyorum buna bağlı olarakta müthiş bir kalıcılık beklemiyorum ama sen alıp kullandıysan kalıcılığı ne durumda, örneğin avonun celebre vardır sürersin uçar gider yarım saat içinde ,öylemi yoksa orta düzeyde bir kalıcılık mı?

Son düzenleme:
kalıcılığını bilmiyorum sattım çünkü sattığım kişi açtığında koklamıstım canım
kızlar ben divine indirimliydi almadım sizce almalımıycım dün verdm siparişi ürünleriniz kargolandı demedi iptal edebilirmiyim edip üzerine eklesem mi divini

kızlar ben divine indirimliydi almadım sizce almalımıycım dün verdm siparişi ürünleriniz kargolandı demedi iptal edebilirmiyim edip üzerine eklesem mi divini

Cevabın için teşekkür ederim :)
2 şişe Divine bitirmiş biri olarak çok seviyorum ama kesinlikle kalıcılık sorunu var,geçtiğin yerde girdiğin ortamda kokunu bırakmayı seviyorsan benim gibi yarım şişeyi üzerine boşaltman gerekiyor.. :KK43: Keşke EDP olsa...

parfumunuzun kalıcı olmasını ıstıyorsanız ben kıyafetlerımın ustune sıkıyorum tum gun kokusu burnuma gelıyr :KK66:

arkadaşımın kayıt olduğu mesajı 7 ağustosta geldi ama hala tel e danışman kodu ve şifre gelmedi nolacak şimdi üstelik bugün siparişler sona eriyor bu katalogda yardım edin lütfen

Son düzenleme:
arkadaşımın kayıt olduğu mesajı 7 ağustosta geldi ama hala tel e danışman kodu ve şifre gelmedi nolacak şimdi üstelik bugün siparişler sona eriyor bu katalogda yardım edin lütfen

canım bak bende aynı durumdayım.. bana kayıt olduğumun mesajı bile gelmedi.. lideri aradım kaydın açılmış ben senin adına sipariş vereyim üyelik gerçekleşsin diye dedi
yoksa bi dahaki ay 20 tl ödemek zorunda kalıcaktım. direktörden öğrenin şifreyi benimki yurtdışındaymış haftaya öğrenirim ama siz muhakkak bugün sipariş verin yoksa 20 tl
ödemek zorunda kalır üye olmak için :/ ya da oriflame çağrı merkezini arayın ordan öğrenin şifreyi akşam 10a kadar sipariş verin

ya da takım lideri arkadaşın adına sipariş versin ilk faturada şifre yazar die geçio oriflame sitesinde gerçi orda mesaj da gelir yazıyodu ...

X