ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

üye olcaktım vazgectim kimi güven verdi kimi güvenimi yıktı satıs yapamzsın karı yok dediler 100 liralık satıs yapsan 30 tl karın var dediler bende vazgectim söylendiği kadar karlı bir iş değil sanırım

cnm yaptığın satışa bağlı karın.. yani atıyorum bi parfüm satarsın 60 tl gibi bi fiyata, 20tl gibi bi karın olur tek bi üründen.. ben geçen dönem mesela kendime aldıklarımı saymazsam 56tl gibi bi sipariş verdim 13-14tl gibi bi karım oldu ha ne oldu kendime aldıklarım bedavaya geldi bide yaptığın satıştan öte, senin vereceğin fiyatta önemli yani birebir katalog fiyatına mı vericeksin sana geliş fiyatıyla mı yoksa kendin belirli bi indirim yapıpta mı vericeksin?bunlar karını doğrudan etkileyen faktörler..

slm kızlar 8. katalog var bende maskara almak istiyorum ama çok kararsız kaldım en güzeli hangisidir diye yeni bir maskara gelmiş ilk sayfada var onumu alsam kataloğu görenler varsa yardımcı olursa çok sevinirim..sayfa 3=oriflame beauty maxi lash maskara
sayfa 57=oriflame beauty wonder lash suya dayanıklı maskara
sayfa 58=oriflame beauty wonder lash intense maskara
=oriflame beauty wonder lash maskara
=oriflame beauty endless lash maskara
sayfa 61=giordani gold lash fascination maskara

hangisi daha iyidir...

tek bi üründen 20 tl lik kar mı :S bana böle sölmediler bütün istedğimi kırdılar içimde temsilci olmak istedği kalmadı

canım 3. sayfadaki maskara yeni bir ürün olacak.ben de alacağım ondan.bayağı cezbedici geldi sayfa 58'deki wonder lash ve 2FX'i de kullanıyorum şuan.ama 2FX gerçekten iyi.sayfa 61'deki GG marka yönünden oriflameın en sağlam markası.ürünleri on numara.fakat kullanmadığım için yorum yapamıyorum.ama iyidir tabii ki :90:

,

:18::18:sen şimdi hepsini iyi dedin ama ben hepten kararsız kaldım ne yapıcam :)

58de saydıklarını önerebilirim, daha doğrusu o tarz fırça yapısında olanları

tek bi üründen 20 tl lik kar mı :S bana böle sölmediler bütün istedğimi kırdılar içimde temsilci olmak istedği kalmadı

ya misal olarak söyledm cnm mesela şimdi baktım 65tllik bi parfümün sana gelişi fiyatı 50tl mesela, ama diyelimki 1,90lık bi sabununda sana gelişi yaklaşık 1,5tl yani demek istediğim aldığın sattığın ürünede bağlı karın ha hiç yoktan satış yapmasan bile sen kendine geliş fiyatından alırsın,daha ucuza gelir

ewt canım öle:) ne kadar pahalı ürün satarsan karın okdr çkk olurrr :) mayıs kataloğndaa 11,9 fondoten vr nasl acaba blen vrmı???????

bu ay kendimiz için alacaklarımızı yazmaya ne dersiniz kızlar ben başlayım hemen
sayfa 36 amber elixir parfüm
sayfa 49 baden-baden koku yayıcı
sayfa 83 hacim kazandıran köpük
sayfa 91 vücut kremi
sayfa 139 bant,beyaz uç ve ojesi
sayfa 142 krem :)

ben bu ayda abarttım kendime alacaklarımı
hep böyle yapıyorum dayanamıyorum alıyorum alıyorum
hemen başlayım listeye
sayfa 9 fullmoon çanta
sayfa 36 amber elixir
sayfa 67 killi maske çifter çifter
sayfa81 kabaran saçlara bakım kremi
sayfa 92 silk beauty rool on
sayfa 99 oxygen bost fondoten

böyle sıralayınca daha bi fazla geldi gözüme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…