ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Arkadaşlar konu açmıştım ama uzman tarafından silinmiş :s
Benim oriflame ödemem 1-2 gün gecikti sizce banka ne kadar faiz koyar...Bu arada faturam 150 tl.

bildiğim bi kaç tane fondoten vr ama suan işte olduğm için kataloga bakta syleyuemiyorm ama giordanini ürünleri kötü bldiğm kdryla fontoteni özellkle

bildiğim bi kaç tane fondoten vr ama suan işte olduğm için kataloga bakta syleyuemiyorm ama giordanini ürünleri kötü bldiğm kdryla fontoteni özellkle

Neden öle düşündün cnm bnce oriflame in en güzel serisdr giordani gold ben mineral therapy fondötenini kullanorm fazla bi kapatıcılığı yok orta düzeyde ama doğal duruo vede kalıcı...

oriflamenin en beğendiğiniz fondoteni hangisi kızlar. kullananlar fikirlerini yazabilirler mi?

Ben şu ana kadar sadece giordani gold unkini kullandm cnm mineral therapy güzeldi yani beğendm ama fazla bi kapatıcılık bekleme derim orta düzeyde eğer sornlu bi cildin yoksa kullanabilirsn ama..

Neden öle düşündün cnm bnce oriflame in en güzel serisdr giordani gold ben mineral therapy fondötenini kullanorm fazla bi kapatıcılığı yok orta düzeyde ama doğal duruo vede kalıcı...

fondotennden almıştmda beğenmedm pek ama değişr tbi klişiden kişiyee canımm :) :)

oriflamenin en beğendiğiniz fondoteni hangisi kızlar. kullananlar fikirlerini yazabilirler mi?

cnm cildinde fazla problem yoksa o.b ürünlerini kullanabilirsn.mesela benim cilt yağlı ve biraz sivilce izleri var o.b matte controlü kullanıyorm cildin parlamasını gerçekten önlüyo yani hiç kullanmasan cildindeki aşırı parlamayı rahat görürsün yani öncesi ve sonrası arasındaki 7farktan biri bu:1 başka bi ark.da yine o.bnin normal ciltler için olanını kullanıyodu oda güzel diyodu

Arkadaşlar konu açmıştım ama uzman tarafından silinmiş :s
Benim oriflame ödemem 1-2 gün gecikti sizce banka ne kadar faiz koyar...Bu arada faturam 150 tl.

tatlım faturanın altında yazıyo,gecikmelerde fatura tutarının %5i kadar faiz ödersin yani toplamda 157.5tl

kuzum bahsettiğin ürün nsl? doğal durması dikkatimi çektide kalıp gibi dursun istemem zati yağlı ciltler içinde önerebilecğin bi ürünmü bu? yaa bide ben şey konusunda çok sıkıntı çekiyorum, pudra veya fond. renk konusunda? yani porcelein alsam çok açık duruyo natural ivory kullanıyorm ama her serinin natural ivory renginin tonuda farklı?siz nsl anlıyosnz sizin teninize uyabilen bi seçim yapmayı?

bende satış temsilcisi olmak istiyorum. eminim daha önce yazılmıstır ama 400 sayfada okumam mümkün deil. bana yardımcı olurmusunuz,nası temsilci olcam?

oriflameın sitesinde bize katılın diye bir bölüm var orayı doldurursanız üye olabilirsiniz

üye olmayı basardım. yalnız merak ettiğim bişey var. bana katalog fln yolluycaklar mı,benim talep etmem gerekiyomu? bide herhangi bi ücret ödüycekmiyim üyelik için?

Sana bir danışman atıyorlar o seninle irtibata geçiyor ve katalog veriyor.
Ufak bir ödeme yapman gerekli ama bu ay ne kadar kayıt ücreti bilmiyorum

Arkadaşlar,

Göz çevremde kırışıklar oluşmaya başladı. Yaşım 31. Oriflame da kırışıklar için önerebileceğiniz bir krem varmı?

Bir sorum daha olacak

Yeni doğan bebekler için oriflame ın şampuanları, yağları vb. uygun mu? Yoksa bu bebek ürünleri belli bir ayın üzerindemi kullanılmaya başlanmalı?

Kulanan birisi varsa yorum yaparsa çok sevinirim.

arkadaşlar koku yayıcı alan var mı? mayıs kataloğunda sayfa 48-49'da mevcut.ama üçünün de kokusunu bilmiyorum :44: sanırım 1001 geceyi alacağım

arkadaşlar koku yayıcı alan var mı? Mayıs kataloğunda sayfa 48-49'da mevcut.ama üçünün de kokusunu bilmiyorum :44: Sanırım 1001 geceyi alacağım

maalesef 1001 gece nerdeyse 15 gündür stok out yani yok bu koku yayıcılar harika birşey çok hoş duruyor ayrıca değişiklik sevenlere hemen almalarını öneririm warm ınterlude in st.moritz aldım ve kokusuda böyle tarçın karanfilli gibi doğal bir koku odalara uygun diğer seçenek mutfaklara baden beden olan çikolata vanilya ama bu deneyim ilk koklamamda daha kullanmadım yayıldıkça daha güzel olacağına eminim

evet yeni doğanlar içinde uygundur gönül rahatlığınla kullanın içinde ıhlamur özleri var sanırım rahatlatıyor arkadaşım aldı kullanıyor bile güzel olduğunu söyledi hatta sabunlarından her ay ala ala depo yapdı

Kızlar nisan ayı siparişlerinde stokta görünmeyen ürünlerin stoğa girme ihtimali varmı ? Allık siparişi vermek istiyorum ama stokta görünmüyor.

arkadaşlar internetten sipariş versem ama kargoyu yollamasınlar ben gidip merkezden alsam böyle bir şansım varmı :) merkez bana yakın çünkü ama merkeze gidip spariş vermek istemiyorum netten rahat rahat veriyim faturamı göreyim hazırlansın ben gidip alıyım böyle birşey söz konusu olabilir mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…