ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

sayfa 99 daki oxygen boost fondöten nasıl kızlar banada soruyolar da bi fikrim yok rengii katalogtaki gibi midir daha mı açıktır bilemedim:26:

benimde kendime alacaklarım şunlaaar:)
sy 67 kil ve soyulan maske
sy 27 silk beauty rolon
sy51 tander balm
sy 73 ikisi bir arada el ve tırnak kremi
sy 86 zeytin ve bambu özlü şampuan (saçları besliyor ve dökülmeleri önlüyormuş inşşş öyledir)
sy 128 milk honey gold krem

benim listede baya bi kabarıkmış yine abarttımmı ne

sayfa 99 daki oxygen boost fondöten nasıl kızlar banada soruyolar da bi fikrim yok rengii katalogtaki gibi midir daha mı açıktır bilemedim:26:

canım ben almştm ondan çok kötü yaaa sattğm mşterilrde hç menn kalmamşlarr hiç alma derm bnn
çok üzülmştm o gün severk aldm ama istedğm gibi ckmadı

8.katalogda neler var ?

22521 maxi lash çift taraklı maskara (yeni ürün)
21676 eclat weekend edt(yeni çıkmış)
15570 milk honey gold krem (pürüzsüzleştirme ve besleme)
22973 denizci tarzı çanta
22933 golden kozmetik çanta 1290 tl
bolca vücut kremleri var
amber
eclat
delight
enigma
divine sensaul
volare
chiffon
dancing
divine vücut kremi
sensoria
giordani gold
giordani white
embrace herbiri 12,90 tl
erkek rolonları var 1 alana 2 bedava 11,90 tl
miss o edt indirimde 32,90
volare magnolia indirimde 32,90
kolonyalar var ama pahalı
ayaklar için jel,deodorant,tırnak parlatıcı vs var
göze çarpanlar bunlar canım:79:

arkadaşlar bu oriflame müşteri temsilcisi olunca yalnızca kendimiz için de ürün alabiliyor muyuz yoksa her ay belli bir fiyatta sipariş vermek mi gerekiyor?? :26:

yok hayır canım ya kredim yetmiyormuş sonradan anladım. 400 tlik sipariş verdim. limitim 260 tl olduğu için yetmemiş. o yüzden siparişimi böldüm şimdi. fakat 2. siparişim için yine limit yetmiyor. kızlar ben bu limiti nasıl yükselitirim??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…