AVRUPA NETWORKİNG Satış Temslcileri &Temsilci Olmayı Düşünenlern Bilgi Paylaşm Konusu

arkadaşlar ben üye olalı daha 1 hafta fln oldu dün ilk siparişimi verdim fakat satış konusunda daha cok ilerlemek için neler yapabiliriz.mesela şunu öğrenmek istiyorum suan yazıştıgımızz forumdan reklamımızı yapmak yasak mıdır.üye olmak isteyen varsa yardımcı olabilirim daha cok yeniyim.ev hanımı oldugum için az da olsa bu sekilde katkıda bulunabilirim diye düşündüm.

Meraba ben daha dun uye oldum. Fakat hic bisey bilmiyorum miorre pier cardinin alt dali gibi biseymi yada ney? Ornegin urun olmadi yada sikinti var nasil geri gnderebilirim bunlar hakkinda bilgi verebilirmisinz hic bisey bilmiyorm

Lutfen yardimci olurmusunz. Ben dun uye oldum henuz sifrem felan gelmedi. Moirre markasi pier cardinin alt dali gibi biseymi yani nedir bu. Ve iade olursa nasil iade yapabilirim. Hic birsey bilmiyorm lutfen hakkinda bilgi verirmisinz

Lutfen yardimci olurmusunz. Ben dun uye oldum henuz sifrem felan gelmedi. Moirre markasi pier cardinin alt dali gibi biseymi yani nedir bu. Ve iade olursa nasil iade yapabilirim. Hic birsey bilmiyorm lutfen hakkinda bilgi verirmisinz
Ben de 1 ay oldu ama hiç sipariş vermedim daha.ürünlerin yorumlarini oku.onlar dogruymuş.bir de bir beden büyuk al bence.darmıs kaliplar.deneme yanilma yontemiyle anlayacaks8n canim.

Kaç günde geliyor peki? 100 tlnin altına kaç lira kargo ödeniyor canım?
öyle bi durum yok 70lira olması yeterli kargo ödememek için hatta altında da ürün girişi yapamıyorsun limit 70
4 günde filan da geliyor
ürün stok sorunu var ben 4 yıldır belki 5 üyeyim hep vardı sıkıntı

Hanımlar bnde 2 yıldır üyeyim stok sıkıntısı hep var malesef ama ürünler süper 2 yıldır sürekli sipariş veriyorum
sorusu olan bilgi almak istyenler varsa yardımcı olurum ...

Hanımlar bnde 2 yıldır üyeyim stok sıkıntısı hep var malesef ama ürünler süper 2 yıldır sürekli sipariş veriyorum
sorusu olan bilgi almak istyenler varsa yardımcı olurum ...
Merhaba canım. Kargo ödememek için 70 tl mı 90 tl mi 100 tl mi baraj canım?kargo ücreti ne kadar peki?

Merhaba canım. Kargo ödememek için 70 tl mı 90 tl mi 100 tl mi baraj canım?kargo ücreti ne kadar peki?

Baraj 70 tl . Zaten onun altında sipariş veremiyorsunuz . Kargo ücreti olmuyo kapıda ödeme de bile ek para ödemiyorsunuz . 100 tl tamamlarsanız günlük kampanyalar oluyo onlardan faydalanabilirsiniz ...

ben de an itibariyle temsilciliğe başlamış bulunmaktayım, karlı bi iş yapıyım dedim ama 200 tl sırf kendime alışveriş yaptım. :rolleyes:sanırım bu iş beni batırcak :KK51:

ben de an itibariyle temsilciliğe başlamış bulunmaktayım, karlı bi iş yapıyım dedim ama 200 tl sırf kendime alışveriş yaptım. :rolleyes:sanırım bu iş beni batırcak :KK51:

Ben batmadysam sende batmassn :KK33::-)
Hayrlı olsn canm hoş geldn aramıza :KK73:

bir şey sorabilir miyim arkadaşlar, avrupanetworking temsilcisi olarak bu maybelline ürünlerini de satmamız mümkün mü acaba?

bir şey sorabilir miyim arkadaşlar, avrupanetworking temsilcisi olarak bu maybelline ürünlerini de satmamız mümkün mü acaba?

Öceden aynı sipaarişte verebiliyoduk ama artık ayrıldı canım yani maybelline 'e girerken temsilciliğin geçerli fakat yine 70 tl sırf ondan yapmalısın

Arkadaslar internetten uye olup uye sifrem gelir gelmez 1 mayis tarihinde alisveris yaptim suanda 5 mayistayiz ama benim siparislerden hic bi haber yok, siparis takibini nereden yapiyoruz? Sitedeki canli destek ve telefon numarasiyla da ulasamiyorum yetkililere
Cok mutsuzum cok :KK11:

X