ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

maşallah yaa 400 liralık sipariş ne demek wuww :) bu benim 9. siparişim oldu ve yalnızca iki kere 150 bp yapabildim o da 220 lira civarı oluyor zaten.senin kim bilir kaç bp olmuştur bu ay da boşuna topladım o kadar puanı.kat kat kazan S8'miş.aldım yine de.bir de kargo bedavaya geldi ona sevindim :90:

kızlar aranızdan sponsor olan var mı? Bişey sormak isityorum da. ben az önce bi arkadaşımı kayıt yaptım. sipariş vermeye çalıştı fakat kredi limiti yok. Neden acaba? Daha yapalı 10 dakika bile olmadı...

Arkadaşlar,

Forum içinde veya özelden satış kesinlikle yasaktır!!! Satış yapan veya satışa aracılık ettiği tespit edilenlerin üyeliği sonlandırılacaktır. Ayrıca üyelik bilgilerinizi kimse ile paylaşmayınız. Bu 2. üyelik kapsamına girer ve forumdan uzaklaştırılırsınız.

Sadece hatırlatmak istedim..

Güzel paylaşımlar dilerim

seviyeler her ay sıfırlanıyo mu ya :s o zmn nasıl yukseliyo bu insanlar

evet sıfırlanıyo. o insanlarda her ay tekrar sipariş vererek yükseliyor.. Direktörlerin işi zaten en kolayı. Diyelim 10 kişiyi kayıt yaptı. bu 10 kişi ayda 100 Bp sipariş verdi. Direktör o ay siparş vermese bile hop havadan 1.000 Bp'si oldu direktörün :) Bide ben bu ay 300 Bplik siparş verdim. benim direktörümün sen düşün halini :)

maşallah yaa ben yeni kayıt oldum üyemin olcanı da sanmıyorum ben her ay anca 150 200bp yapıp bi seviye cıkabilirim bunun bana karı nasıl olcak

maşallah yaa ben yeni kayıt oldum üyemin olcanı da sanmıyorum ben her ay anca 150 200bp yapıp bi seviye cıkabilirim bunun bana karı nasıl olcak

karı tabikide oluyodur sana. O sattığıın ürünlerden kar alıyosundur elbette. Fakat dahada kazanmak istersen birilerini kayıt yapman gerek. Hatta kardeşim felan varsa çocukların falan. kataloğu onlara ver okullarına götürüp arkadaşlarına satsın. Sonra kardeşine ver oda kendi çevresine göstersin falan... Böylece ilerlet siparişlerini... Ben öyle yaptım mesela...

kızlar maşallah coşmuşsunz hep böyle olsun topiğimizz ve işlerimizzz ben bu ay değişiklik yaptım ve kendime hiçbişeycik almadımmmm

merhaba kızlar ACİLLL CEVAPP ....bu ayın kargo sıfırlama ürünü nedir yazarmısınız?

birde GIORDANİ GOLD SIKILAŞTIRILMIŞ PUDRA NASIL? ve Natural rengi nasıl ben esmerim ama çokda değil hangisi bana gider

bu ayın kargo ürünü: De Marco Erkek Deo Spreyi
Bi dahaki ayınki de yeşil göz farı.

hanımlar oriflame ye yeni katılınca bu maile gelen bir form var onu doldurup gönderin demişler maille imzalayıp filan. e ben şimdi sipariş verdim. o formu doldurmadım bi sorun çıkar mı? o form ne için? yardım??

lıderler ve dırektorler kayıt acabılıyo.eger kaydı sen acmıssan lıderınle gorus kredısını acsın

yok çıkmaz heralde. bende 4 aydır üyeyim. doldurmadım hiçbişey. sanmıyorum bişey olcağını takma kafana....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…