ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

arkadaşlar internetten sipariş versem ama kargoyu yollamasınlar ben gidip merkezden alsam böyle bir şansım varmı :) merkez bana yakın çünkü ama merkeze gidip spariş vermek istemiyorum netten rahat rahat veriyim faturamı göreyim hazırlansın ben gidip alıyım böyle birşey söz konusu olabilir mi ?
evet canım oluyor öyle. denemedim ben ama biliyorum.. hani sipariş verirken teslimat yeri gibi bişey çıkıyor. Orada Adrese Teslim 99 diye birşey yazıyor ya. sen o seçeneklere bak oradan merkezini bul ve onu işaretle. öle siparişe devam et. sipariş verirken en başta olması lazım. Öyle olunca kargo parasıda az oluyor sanırım 3 tl gibi bişeydi...

üye olmayı basardım. yalnız merak ettiğim bişey var. bana katalog fln yolluycaklar mı,benim talep etmem gerekiyomu? bide herhangi bi ücret ödüycekmiyim üyelik için?

evet ödeyeceksin canım 20 tl kayıt ücreti var oriflamede bu ay ama seni üye yapacak olan kişiye sor 20 tl yi vermemekte oluyormuş diye takım öncüleri bu 20 tl olayını halledebiliyor çünkü

arkadaşlar internetten sipariş versem ama kargoyu yollamasınlar ben gidip merkezden alsam böyle bir şansım varmı :) merkez bana yakın çünkü ama merkeze gidip spariş vermek istemiyorum netten rahat rahat veriyim faturamı göreyim hazırlansın ben gidip alıyım böyle birşey söz konusu olabilir mi ?

canım şimdi baktım nerde olduğuna. Şimdi alışveriş sepetine gir. hemen en altta servis noktası seçin diye bir yazı var. onun altında adın danışman kodun yazıyor. O yazının altındada "gönderi şekli" diye birşey var. orada 99 kargo adrese teslim yazıyor. İşte sen ona tıkla ordaki seçeneklere bak. Hangi teslim merkezini istiyosan ona işaretle ileriye bas devam et siparişine. böylece evine gelmez teslim merkezinden gidip alabilirsin. siparişin onaylandığında bununla ilgili sana bir mail gelmesi lazım. saat 22.00'a kadar verdiğin siparişleri 1 iş günü içinde alabilirsin.. vede son olarak canım 100 bp'den az sipariş verirsen 3.20 tl ücret ödüyorsun. 100 bp'den büyük siparişlerinde hiç bir ücret ödemiyorsun :) Sanırım bu yazdığım daha açıklayıcı oldu :)

evet ödeyeceksin canım 20 tl kayıt ücreti var oriflamede bu ay ama seni üye yapacak olan kişiye sor 20 tl yi vermemekte oluyormuş diye takım öncüleri bu 20 tl olayını halledebiliyor çünkü

aaa gerçekten halledebiliyorlar mı? ilk defa senden duydum bunu. eee o zaman 20-30 tl verip kayıt olanlara haksızlık olmuyor mu bu ? öyle yapcaklarına tamamen bedava yapsınlar daha iyi.

kızlar ya bişey sorcam size ben mayıs ayı için 200 bp'den fazla sipariş topladım. bu durumda kargo ücreti ödemicem ya. bu durumda kargo sıfırlama ürününden faydalanamam dimi? kodunu yazsam bana bedavaya gelmez mi?

arkadaşlar koku yayıcı alan var mı? mayıs kataloğunda sayfa 48-49'da mevcut.ama üçünün de kokusunu bilmiyorum :44: sanırım 1001 geceyi alacağım :KK1:

bencede 49daki daha hoş duruyo:KK64::KK64: ben genelde ambalajına ve içeriğine bakarak alırım kokulu şeyleri ve çoğunlukla güzel olur aldıklarım:KK1::KK1: 1001gece adındanda anlaşılabileceği gibi ağır bi koku olmasın :KK60::KK60::KK60:

evt yapabilirsn tatlım, ben izmirdeyim öyle yapıyorm 100puan altı için 3,20 hizmet bedeli alıyolar. bunun dışında netten sipariş verdiğim için ist.da hazırlanıp kargoya veriliyo izmirde yollanıyo. o yüzden gün içinde saat 12ye(öğlen 12) kadar verdiğin siparişi hemen ertesi güne (öğleden sonra) alabiliyosun. 12den sonra verirsen 2gün sonra alabiliyosun tatlım:KK42::KK42:

Kızlar nisan ayı siparişlerinde stokta görünmeyen ürünlerin stoğa girme ihtimali varmı ? Allık siparişi vermek istiyorum ama stokta görünmüyor.

eğer 28veya29gün gibi bişey olması lazım bu süre içinde sipariş verirsen (katalog dönemlri önemli değil süre önemli sadece) stokta olması halinde o dönemdeki fiyatından alabiliyosn. tabi bunun için netten sipariş verdiğinde stokta olmayan ürünleri listeden silmemek. eğer silmezsen bi sonraki siparişinde otomatik olarak ekleniyo sepete:KK55:

canım şimdi baktım nerde olduğuna. Şimdi alışveriş sepetine gir. hemen en altta servis noktası seçin diye bir yazı var. onun altında adın danışman kodun yazıyor. O yazının altındada "gönderi şekli" diye birşey var. orada 99 kargo adrese teslim yazıyor. İşte sen ona tıkla ordaki seçeneklere bak. Hangi teslim merkezini istiyosan ona işaretle ileriye bas devam et siparişine. böylece evine gelmez teslim merkezinden gidip alabilirsin. siparişin onaylandığında bununla ilgili sana bir mail gelmesi lazım. saat 22.00'a kadar verdiğin siparişleri 1 iş günü içinde alabilirsin.. vede son olarak canım 100 bp'den az sipariş verirsen 3.20 tl ücret ödüyorsun. 100 bp'den büyük siparişlerinde hiç bir ücret ödemiyorsun :) Sanırım bu yazdığım daha açıklayıcı oldu :)

cnm günler ve zmnları değişebilir

evt yapabilirsn tatlım, ben izmirdeyim öyle yapıyorm 100puan altı için 3,20 hizmet bedeli alıyolar. bunun dışında netten sipariş verdiğim için ist.da hazırlanıp kargoya veriliyo izmirde yollanıyo. o yüzden gün içinde saat 12ye(öğlen 12) kadar verdiğin siparişi hemen ertesi güne (öğleden sonra) alabiliyosun. 12den sonra verirsen 2gün sonra alabiliyosun tatlım:KK42::KK42:

sen çok güzel anlatmışın ama ben anlamadım cnm :kk77:
ben istanbuldayım kargomda bana 40 dk lık mesafeden geliyor
netten sip. verirken "99 kargo" muydu öyle bir şeçeneği seçiyoruz
nasıl olucak ben merkeze gitmek istesem şimdi sipariş verip ertesi gün merkeze gidip kutumu verin leyn :90: mi dicem :)))))))))))

birde geçenlerde siyah sürmesini sipariş ettim oriflame kajal . ruj gibi olan çok memnun kaldım ama ucu bitince nasıl olucak bilemiorum:)) çünkü açılmıo,:kk77:

Merhaba arkadaşlar 19 Nisan 2011 de resmi gazetede yayınlanan yasaya göre Yurtdışından kozmetik ve sporcu besin takviyesi
alımları tamemen yasaklandı.Artık E-bay iherb strawberry gibi sitelerden ürün alma imkanımızı kısıtlayan bu yasayı protesto ediyoruz.
Lütfen facebooktaki grubumuza katılınız..Çoğalmamız çok önemli
grubumuzun adı Alışveriş Özgürlüğümü Geri Ver! 700 kişiye ulaştık lütfen destek olun.5dolarlık ruju 50 liraya almayalım türkiyeden

bende oriflame temsilcisi olmak istiyorum ama alt üye olmak istemiyomuyorum,kimsenin üyesi olmadan
temsilci olmam mümkünmü, yada alt üyeliğimi nasıl sildireblirim,alt üyeliğimi sildirince sattığım ürünlerden benim üstüm olan üyedemi para kazancak çok karışık sordum sanırım ama benimde kafam cok karışık kimse adamakıllı bilgilendirmiyo kendi cıkarlarını düşünüyorlar:KK59:

internet sitesinden üye olabilirsin birey olarak
zorunlu olan şekilde bir direktöre bağlı olucaksın sen üye bulmadıkça alt üyen olmaz
direktöre bağlı olucaksın o senin satışlarından kazanıcak ve soruları ve sorunlarını onunla konuşabileceksn

birde geçenlerde siyah sürmesini sipariş ettim oriflame kajal . ruj gibi olan çok memnun kaldım ama ucu bitince nasıl olucak bilemiorum:)) çünkü açılmıo,:kk77:

ucu kalınlaşsa bile incecik sürülüyo. kullandıkça göreceksin canım. ben temsilci olmadan önce almıştım. ve kimse bana yan tut sür demedi. ben kullandım uzun süre şu an ucu kalınlaştı ama yinede ince sürülüyo. açmaya gerek kalmıyo yani.

internet sitesinden üye olabilirsin birey olarak
zorunlu olan şekilde bir direktöre bağlı olucaksın sen üye bulmadıkça alt üyen olmaz
direktöre bağlı olucaksın o senin satışlarından kazanıcak ve soruları ve sorunlarını onunla konuşabileceksn

yani temsilci olabilmem için alt üye zorunluluğum yok tşk ederim

nasıl olucak ben merkeze gitmek istesem şimdi sipariş verip ertesi gün merkeze gidip kutumu verin leyn :90: mi dicem :)))))))))))

ben 439. sayfada cevap vermiştim orada herşeyi yazmıştım canım sanırım görmediin :) Detaylı bilgiler orda var sayfa 439'a bak :)

tatlım istanbulda 3tane mi ne var sanırım hizmet merk. kodlarını bilmediğim için tam net söyleymiyorum ama sana hangisi yakınsa onu seçiceksin ve ordan alıcaksın ürününü. hizmet merkezlerinin kodları (sipariş sonundaki listede) listede en başta olması lazım. büyük olasılıklada hemen ertesi günü yada bikaç saat sonra alabilirsin ürünlerini:KK3::KK3: umarım bu sefer daha net olabilmişimdir:21:

günaydın arkadaşlar size bişey sorucam geçen gün oriflamenin tüy azaltıcı varmış 2 senede bayağı etki göstermiş kullnadığım bi tanıkta oda satış yaptığı için söylemiş olabilirmi pek ihtimal veremiyorum nedense fikirlerinizi merak ediyorum kullanan varsa bilgi verebilir mi?

günaydın arkadaşlar size bişey sorucam geçen gün oriflamenin tüy azaltıcı varmış 2 senede bayağı etki göstermiş kullnadığım bi tanıkta oda satış yaptığı için söylemiş olabilirmi pek ihtimal veremiyorum nedense fikirlerinizi merak ediyorum kullanan varsa bilgi verebilir mi?

düzenli kullanırsanız tabiki mümkün herşey düzenli kullanmakdan geçer bence satış yapmak için dememişdir uygun bir ürünü satmış yada satmamış önemli değil önemli olan etkisidir ben rollon kullandım bu seriden evet fark oldu her sabah düzenli sürdüm özellikle epilasyon sonrası günde 2 kez sürdüm kişisel bakım ürünlerinde düzen sarttır

düzenli kullanırsanız tabiki mümkün herşey düzenli kullanmakdan geçer bence satış yapmak için dememişdir uygun bir ürünü satmış yada satmamış önemli değil önemli olan etkisidir ben rollon kullandım bu seriden evet fark oldu her sabah düzenli sürdüm özellikle epilasyon sonrası günde 2 kez sürdüm kişisel bakım ürünlerinde düzen sarttır

cevap verdiğin için teşekkür ederim cnm yakın bi zamanda alıcam kısmetse iyi günlerEn Büyük KK

X