ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

@ cuveyriye : yorum için tşk canım ve hoşgeldin ayrıca.

ya ben internetten kayıt oldum,kaydımı yapan beni arayan kadınla faturamda belirtilen sponsor ve danışmanım farklı kişiler.bende kimseyi aramadım oyüzden henüz.burdan sizlerle bilgilenmeye çalışıyorum

gönderme işlemini yaparken listenin üstünde 147 bp altında ise toplam bp 155 yazıyodu.
siparişlerimde geldi zaten ama neyseki zarar etmedim elimdeki fazla ürünleri sattım:79:

bu arada süpriz 3lü paket çok hoşuma gitti. 5 parça hediye çıktı içinden çok sevindiim
ruj,rimel,likit far,oje ve ruj numunesi.
her ay alıcam artık

kızlar selam
bu ay ilk kez kredi kartıyla ödemeyi deneyeyim dedim kredi kartıyla ödemeyi seçtiğimde fatura mail adresime gelmedi finas bölümündede danışmanın faturaları yazan yerde danışman adım bp satış falan yazıyoda fatura yok ortada fatura bulunamadı diyor neden bileniniz var mı?
cmtesi girdiğim için olabilir mi hafta sonu sipariş verilmiyo sanırım amahafta sonu verince pztesiye sarkmaz mı

arkadaşlar 4.ve 7.kataloğun altın buroşürü yok mu?
geçen ay4.kataloğun yanında bana altın broşür gelmedi
bu ay sipariş verirkende altın broşür yazmıyo

Son düzenleme:

hediyelerin markaları ne ?

a.s hoşgeldin aramıza cnmm,seninde ürünlerle ilgili deneyimlerini bekliyorz

h.b canım. Ben geçen ay Hydracolour göz farı almştım likit ucunda fırçası var. ben yeşil rengini aldım ve çok hoşuma gitti. Ama bu ayki dergide yok. Nisan kataloğuda glmedi elime. Onda varmı bilmiyorm yani. Parlak renkleri sevenlere tercih ederim :82:

ben internetten kayıt olmayı düşünüyorum internetten beni bilgilendirir misiniz şimdi kayıt olduktan sonra üyelik ücreti falan nasıl olucak bu ay ve gelecek ayın katalogu gelicek mi

arkadaslar hepinize çok teşekkür ederim sanırım giordin serisini almam en mantıklısı pekı size bir soru daha sorucam bana hergün temizleyeceğim günlük bakım yapabileceğim cildimdekı parlamayı ve gözeneklemn temzlenıp kapatılmasını hangi ürün sağlar bu konuda yardım istiyorum . ?

internetten girdim bilgileri beni arıcaklarmış ne zaman ararlar bilmiyorum da bu ay için satış yapamazsam katalog ücretini mi ödemem gerek kargo falan nasıl olcak

ben internetten üye olmadım ne zaman ararlar bilmiyorum ama kargon gelecek sana katalog getirecek sen kargoya ücret falan ödemeyeceksin. Siparişlerini toplayıp vereceksin daha sonra ödeme yaparken senden kayıt parasını alacaklar cnm.

aradılar.. katalog var mı yok dedim göndericekler bu ay ve gelecek ayın katalogunu ayrıca hediye ürün sabun falan bişe daha dedi kargo gelicekmiş fatura içinde olucakmış kargo ücreti:S

kızlar kesinlikle forum aracılığı ile üyelik yapmıyoruz teklif dahi etmiyoruz ayrıca satışta yapmıyoruz forum kuralları gereği yasak lütfen kuralllara uygun paylaşımlar yapınız temsilci olmak isteyenleri oriflame resmi sitesine yönlendirin

ben internetten kayıt olmayı düşünüyorum internetten beni bilgilendirir misiniz şimdi kayıt olduktan sonra üyelik ücreti falan nasıl olucak bu ay ve gelecek ayın katalogu gelicek mi

canım bende daha 4 gün önce kayıt oldum. sen internetten formunu dolduruyosun. oriflame şirketi seni bi danışmana yönlendiriyor. o danışman seni arıyor kimlik numaranı adresini felan bilgilerini alıyor. sonra senin eposta adresine ve telefonuna mesaj geliyor danışman kodun ve şifren geliyor. onunla oriflame sitesinden giriş yapıp siparişlerini veriyosun. yanlız ilk kayıt oldugunda sana sabun rimel katalog dergi broşür poşet felan geliyor. bazıları bedava bazıları paralı. işte ilk faturan 10.50 tl tutuyor. 2 3 gün içindede katalog geliyor evine canım. bu arada katolog parası var her ay geliyor 3.90 tl. birde kargo parası 6.90 tl felan... ama oriflamede bişey var 7 tl kargo parası yerine bi kod var onu giriyosun sana kargo sıfırlama kodu. kargo bedavaya geliyor üstüne sana o ayın ürünü geliyor. onun yerine sayıyolar kargo parasını. bide benden bi tavsiye sen tek tek ürün verme. yani ne bilim 2 3 ürünü tek tek sipariş verme kargo parası felan fazla paran gider. toplu sipariş al tek tek biriktir topluca ver siparişini. yoksa verdiğin gelenden daha fazla gider. zarara girersin.

evet işte ilk faturam 10.50 tl tutucak kargo ürünü olarak rimel gelicekmiş

Son düzenleme:

canım bende zeytın ve bambu ozlu sampuanı aldıgımda kokusundan sıkayetcı olmustum ama kullandıkca cok memnun kaldım saclarımda dokulme durdu ayrıca tellerı kalınlaştı.herkese tavsıye ederım...

canım orıflamede artık bu yıl toplam 16 katalog olacak yanı dunya genelıne turkıyede ayak uyduracak o nedenle 4. katalogdan 7. kataloga gececek yanı 7. katalog mayıs ayını temsıl edecek ve katalog suresı 21 gun olacak

yanlış bilgi veriyosun yanlız ilk kayıtta sabun gelmesi onun üyeliğini aktifleştirmek için olan birşey isterse farklı bir ürünlede aktifleştireblr üyeliğini sabun en ucuzu olduğu için danışmanlar sabunu önerirler.rimelde bu ayın kargo sıfırlama ürünü .7 lira verip bunu alıyosun kargo parası yerine ama yok istemiyorum derse 6.30 kargo öder ki 7 lira verip ürün sahibi olmak daha mantıklı.Kataloğa gelince eğer beşli katalog 3.9 tutan yani onu listenden çıkarabilrsin.zorunlu değil çünkü.alma mecburiyeti de yokk.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…