ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

herkes katalog talep edebiliyor mu

hayır canım danışman isen katalog sipariş edebilirsin.Değilsen ya çevrendeki Oriflame satıcılarından bakabilirsin ya üye olup katalog sipariş edebilirsin veya oriflame in sitesine gidip online katalogtan katalogtaki ürünleri görebilirsin.:KK34:

bugün akşam geldi siparişlerim
öncelikle amber elixirin bu kadar güzel kokucağını tahmin etmemiştim bildiğin çikolatalı kek gibi
çok hafif ama aynı zamanda baymıyor enteresan yani
keşke iki tane alsaydım diye üzülürken gelecek ayki katalogda indirimde olduğunu gördüm
giordini gold white süper çiçeksi meyveli bi koku
tam yaz kokusu
amber de kış kokusu
şu kalpli rujun fuşyasını aldı ablam
bayıldım ona da çok yumuşak çok kalıcı
mavi rimel kötü
valla hala parfümü bi tane aldığıma yanıyorum.çünkü 30 ml alsam iki tane 60 ml yapıyo ve bana daha ucuza geliyodu
neyse en azından emin olmuş oldum
manolyanın kokusu neye benziyor biraz tarif eder misiniz kızlar:26:

canım kargom geldi:KK66: Volare magnolia çok çok güzel bir koku.Çok çok temiz ve hafif bir koku.Kesinlikle kalıcı.Manolya ve temiz şekerli koku karışımı bir koku :KK52: ben çok beğendim.Şöyle bir durumu var ama hafif bir koku olduğundan 15 dk sonra buram buram kokusu kalmıyor ama zaten o 15 dk kolunu koklamaktan başka birşey yapmıyorsun:KK60: akşam bileğime sıkmıştım öğlene kadar kolumdaydı.Pdt zaten.Ben çok beğendim eminim sen de beğenirsin.Çünkü koku zevkimiz benziyor gibi:KK71:

canım danışmanınla iletişime geç sana katalog göndermesini iste,o seni yönlendirir ve mutlaka ilk siparişini danışmanınla birlikte gir ki sonradan üzüleceğin hatalar yapmayasın:KK34: sipariş vermediğin aylarda sana katalog gelmez.Sipariş verdiğin ay sana kargonla birlikte gelecek 2 ayın katalogları gelir.ama bişey almıcam ama katalog elimde bulunsun diyorsan katalog sipariş edebilirsin ki bu pek tercih edilen bir yöntem değil.

Hımm, peki danışmanım beni arayan kişi mi oluyo, tc ve adres bilgilerimi istemek için aramıştı?

kızlar annemin arkadaşı oriflame kataloğu bırakmış anneme bende baktım alıcaklarım 50 -60 TL arası birşey tutuyor arkadaşı anneme kızın üye olsun daha karlı çıkar arkadaşlarıda vardır bir sürü para kazanır demiş..sizce ne yapmalıyım?
satış temsilcisi olup alıcaklarımı kendim mi alıyım yoksa olmadan mı alıyım?
sistemi hiç anlamadım:KK30:

birde şöyle bir şey okudum
sponsorlar, Hoşgeldini Programı 1. adımına katılan ilk 2 yeni kayıtları için Makyaj Paleti, daha sonra yapacakları Hoşgeldiniz Programı 1. adımına katılan her 2 yeni kayıtları için de Makyaj Fırçası Seti hediyesi kazanırlar.
2yeni kayıt nedir?

Son düzenleme:
Busecim sen bilirsin ama hizmet merkezinden alırsan 3tl küsür bir işlem ücreti ödüyorsun gidiş geliş dolmuş ücretini ekle nerede yaşıyorsun bilmiyorum ama 6tl yi bulur.Onun yerine eve teslim 7tl olan ürünü almak daha mantıklı bence ama tabi sen bilirsin:KK34:

doğru canım bakk hersey pahalı paralı ya bu s cok karsızz olduu :KK43: eee beenı teeemsılcı yapck kadına temsılcı arkadası geeetırıomus urunlerı senınkılrıdee geetırır deedı o zamann fatura kımın adına oluo

kızlar benimde siparişlerim geldi mart kataloğunun arka sayfalarında bunulan 400 ml lik şampuan ve duş jelleri vardı onlarda istemişti müşterilerim genelde kokuları güzel ama şampuanın bir tanesi hiç hoşuma gitmedi inşallah sahibi beğenir yeşil renkte olan, zeytinli ve bambu özlü olan şampuan çok kötü kokuyor sanki ot gibi çimen gibi ama kullanımında nasıl olur onu bilmiyorum inşallah saçları güzel yaparda oradan yırtarım

bir de önceki sayfada bahsetmiştim eşime hediye parfüm alacaktım ondan vazgeçtim parfümler çok pahalı geldi gözüme eşim şuan askerde doğru düzgün de bi gelirim yok onun yerine nisan kataloğunda 98. sayfada olan NORTH FOR MEN diye ürünler var onlardan roll on , traş jeli ve saç ve vucut şampuanını aldım kokusunu da bilmiyorum nasıl olduğunu

bu ürünler hakkında fikri olan var mı acaba aranızda ?

canım ben de 167 bp yaptım ama kelebek makyaj paletini alırken 155 bp görünüyordu.Orada bir karışıklık var haklısın.Paleti eklerken listede bu katalogtaki bpniz yazan yer 150 bp den fazla değilse satılamaz yazıyor.Ben hesaplayıp150ye tamamlamaya çalıştım girdim siparişleri 144bp yazdı sonra başka şeyler aldım 155 bp yazdı.İşlem bitti sayfamda 167 bp yazdı.Hiç anlamadım ben de.Hediye otomatik olarak eklenmiyor yalnız senin girmen lazım siparişe.Bir de eğer 100 bp hediyesini aldıysan 150 bp hediyesinden yararlanamazsın canım :KK34:

100 BP hediyesi HP1, HP2 ve HP3 adımlarında geçerlidir ve 100 BP hediyesini alan 150 BP hediyesinden yararlanamaz diye bir kuralımız yok. eğer 150 BP hediyenizi alamadıysanız kodunda bir sorun varsa ya da eklemeyi unuttuysanız sponsorunuz ya da direktörünüze faturanızın bir nüshasıyla gidip derdinizi anlatın onlarda şirketten faturanızla birlikte hediyenizi isteyebilirler:KK34:

kızlar annemin arkadaşı oriflame kataloğu bırakmış anneme bende baktım alıcaklarım 50 -60 TL arası birşey tutuyor arkadaşı anneme kızın üye olsun daha karlı çıkar arkadaşlarıda vardır bir sürü para kazanır demiş..sizce ne yapmalıyım?
satış temsilcisi olup alıcaklarımı kendim mi alıyım yoksa olmadan mı alıyım?
sistemi hiç anlamadım:KK30:

birde şöyle bir şey okudum
sponsorlar, Hoşgeldini Programı 1. adımına katılan ilk 2 yeni kayıtları için Makyaj Paleti, daha sonra yapacakları Hoşgeldiniz Programı 1. adımına katılan her 2 yeni kayıtları için de Makyaj Fırçası Seti hediyesi kazanırlar.
2yeni kayıt nedir?

canım kendin için sipariş versen bile daha karlı oluyor.Öncelikle ürünleri katalogtakilerden daha az fiyata alıyorsun.Örneğin 33 milyonluk ürün sana 26 milyona geliyor sadece o ürünü alsan bile kargo sıfırlama ürünü 7tl,ikisinin toplamı katalog fiyatına eşit oluyor.Başkasından sadece 1 parfüm alabilecekken,kendin sipariş verdiğinde parfüm ve o ayın sıfırlama ürünü olan ürününü(bu ay mavi rimeldi)almış oluyorsun.Her ürünün kendine göre başarı puanı var(bp).Eğer arkadaşların arasında sipariş alırsan 150 bp ve üzeri sipariş girersen kargon ücretsiz geliyor.Yani üye olursan hem kendi alacakların ürünü indirimli almış oluyorsun hem de diğer arkadaşlarına satış yaparak katalogtaki fiyat ve sana geliş fiyatı arasındaki farkı kazanmış oluyorsun.Bence kendin üye olsan daha iyi:KK34:Her ay sipariş vermek zorunda değilsin.1 yıl sipariş vermeyince kaydın siliniyor.

canım bu ay kayıt ücreti 1 tl.Kayıt etmek kolay yani.Bu programdan yararlanabilmen için senin 2 kişi kayıt ettirmen lazım ve senin ve o iki kişinin bu ay 100 bp şer sipariş verip faturalarınızı zamanında ödemeniz gerekiyor.2 yeni kayıt dediği senin Oriflame danışmanı yapacağın 2 kişi.ama şartları yeni üyeler için biraz zorlu o yüzden önce biraz tecrübe edinmende fayda var:KK34:

doğru canım bakk hersey pahalı paralı ya bu s cok karsızz olduu :KK43: eee beenı teeemsılcı yapck kadına temsılcı arkadası geeetırıomus urunlerı senınkılrıdee geetırır deedı o zamann fatura kımın adına oluo

canım sen bence seni temsilci yapacak kadınla bir konuş aklına takılanları sor.Belki bahsettiği takım siparişi olabilir eğer öyle birşeyse kargo ücreti 1.30tl oluyor.Ama bunun için takımdakilerin aynı şehirde bulunmaları gerek.Bahsettiğiniz nedir de,bu durumda ben ne kadar ödücem siparişi nerden alıcam vs sor mutlaka.

Mutlaka iyice bir konuş iyice anlamadan bu işe giren mağdur olan çok insan var.Danışmanından yardım iste,merak ettiklerini sor mutlaka sana yardım edecektir,etmek durumunda:KK34:

ya arkadaslar forumu okudum az cok da ben kendıme almak ıcın uyeyım bırazda ıhtıyacm olanııı gıdıp kendım alsam hızmet veren bı yerden cok daha ıyı olcak sanırım kargo sıfırlama urunuu 7 tl zaten ne gerek var

eğer bulunduğun ilde himet merkezi varsa elbete o şekilde alabilirsin.mesela ben öyle yapıyorm bana göre o daha karlı geldiği için:KK24:

canım sen bence seni temsilci yapacak kadınla bir konuş aklına takılanları sor.Belki bahsettiği takım siparişi olabilir eğer öyle birşeyse kargo ücreti 1.30tl oluyor.Ama bunun için takımdakilerin aynı şehirde bulunmaları gerek.Bahsettiğiniz nedir de,bu durumda ben ne kadar ödücem siparişi nerden alıcam vs sor mutlaka.

Mutlaka iyice bir konuş iyice anlamadan bu işe giren mağdur olan çok insan var.Danışmanından yardım iste,merak ettiklerini sor mutlaka sana yardım edecektir,etmek durumunda:KK34:

doğru canım haklısın ııyıce sormam lazım bu ıs baya magdurda edeebılır valla bılemedım ıyıce sorucam arastırıcam artık tsk .bilgiler ıcın

Kızlar Oriflame de bana tavsıye edebileceğiniz Erkeklere Uygun Göz çevresi ve yüz için Kırışıllık giderici toparlayıcı ürün varmı ?

Kızlar Oriflame de bana tavsıye edebileceğiniz Erkeklere Uygun Göz çevresi ve yüz için Kırışıllık giderici toparlayıcı ürün varmı ?

16686 - North For Men Göz Çevresi için Üçlü Etkili Balm

18222 - North For Men Yorgunluk İzlerine Karşı Jel

16687 - North For Men Yaşlanmaya Karşı Etkili Krem

:KK68:

kızlar forum içinde satış ve temsilcilik yapmak amaçlı konu veya mesaj yazılması kesinlikle yasaktır
kurallara aykırı davranan üyeler ceza alacaktır lütfen daha dikkatli paylaşımlar yapınız

kızlar, bu ay yeni üye oldum. az önce de ilk siparişimi vermeye kalktım. ilerliyorum, ilerliyorum, siparişi sonlandırmadan hemen önceki sayfada, 5 tane 7. katalog, 5 tane 4. katalog ekliyor, 3.90 birine, 3.90 birine toplamda 7.80 fazladan para kesiyor. oysa ben katalog falan eklemedim, bunu nası çözebilirim, ben fazladan katalog falan almak istemiyorum 5 tane...

kızlar, bu ay yeni üye oldum. az önce de ilk siparişimi vermeye kalktım. ilerliyorum, ilerliyorum, siparişi sonlandırmadan hemen önceki sayfada, 5 tane 7. katalog, 5 tane 4. katalog ekliyor, 3.90 birine, 3.90 birine toplamda 7.80 fazladan para kesiyor. oysa ben katalog falan eklemedim, bunu nası çözebilirim, ben fazladan katalog falan almak istemiyorum 5 tane...

canım bende yeni üyeyim tam olarak bilmiyorum ama bir yerde siparişi düzenle yazması gerekiyor ve ürünlerin yanında çarpı işareti olacak o çarpı işaretine basıp onları listeden çıkart canım boşu boşuna para verme

X