ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

var canım ordanda yapabılırım sen urun satıomusun kendın ıcın mı gırdın ıse

başta kendim için girdim çünkü arkadaşım okul sebebyle izmir dışındaydı. o yüzden onada yük olmamak adına geçen sene üye oldum sadece yakın çevreme göstererek başladım ki halada öyle yakın dostlarıma gösteriyorm onlarda isterse onlarada alıyorum yani başkasına satış yaptığım sürece kar var :21: kendime alırsam -lerde oluyorum hep :KK60:

kokooooo nerelerdesin gözlerim seni arıyor:KK71:

geldim balımmmm,buralardaym sen nerdesin kuzucumm:KK54::78:

arkadaşlar bende demin verdim şiparişimi
hp2 de almam gereken vucüt kremi ve deodorant vardı msn hesabımdan faturayı kontrol ediyordum hp2 promosyon hediyesi stokta yok yazdı
100 bp karşılığında gelicekti.
şimdi ne olucak yerine başkamı göndericekler yoksa zararlı mı olucam ? :KK43:
--------
birde pembe makyaj çantasına da promosyon ürün değişimi yazmışlar onun yerine ne göndericekler bilginiz varmı ?

arkadaslar ya ben oriflame den fondoten almak istyrm ama şöyle iyi kapattsn istyrm gözeneklerm epey açıktacildim de baya bi yağlı bana önerebileceğiniz bişeyler varmı ? ?

arkadaslar ben çarşamba günü danışman oldum. Perşembe günüde bana kargo şirketinden mesaj geldi. Siparişiniz yola çıkmıştır 1 iş günü içinde gelecektir diye. 3 gün oldu hala gelmedi. bu benim ilk siparişim daha doğrusu ilk katalogum. Kargo şirketini aradım siparişinizin faturası kesilmiştir şuan bahçeşehir şubesinde bekliyor neden yola çıkmadığını bilmiyoruz numaranızı verin araştırcaz falan dediler.
Benimle aynı sorunu yaşamış olanlar var mı? ben benim ilk katalogum katalog gelmediği için sipariş alamıyorum. Bide katalog parası kayıt parası felan 10.50 tl tutmuştu ben onun parasını ödemedim. acaba ondan mı gelmiyor?

kızlar ben dün siparişimi verdim. siparişimin kargoya verilip verilmediğini ya da verildiyse nerede olduğunu nası görebilirim?

arkadaslar ben çarşamba günü danışman oldum. Perşembe günüde bana kargo şirketinden mesaj geldi. Siparişiniz yola çıkmıştır 1 iş günü içinde gelecektir diye. 3 gün oldu hala gelmedi. bu benim ilk siparişim daha doğrusu ilk katalogum. Kargo şirketini aradım siparişinizin faturası kesilmiştir şuan bahçeşehir şubesinde bekliyor neden yola çıkmadığını bilmiyoruz numaranızı verin araştırcaz falan dediler.
Benimle aynı sorunu yaşamış olanlar var mı? ben benim ilk katalogum katalog gelmediği için sipariş alamıyorum. Bide katalog parası kayıt parası felan 10.50 tl tutmuştu ben onun parasını ödemedim. acaba ondan mı gelmiyor?

canım 2 iş günü içinde gelecektir der.Bazen böyle sorunlar olabiliyor,halledilir merak etme.Kargonun nerede olduğunu oriflame danışman sayfasından kodunu ve şifreni girerek sipariş verme kısmına bas.Oradan 3 seçenek çıkar hızlı sipariş formu,raporlar ve yurtiçi kargo gönderi takibi.Oradan yurtiçiyi seçeceksin,danışman kodunu gireceksin.Çıkan listedeki gönderi no yazan rakamların üstüne tıkla.Kargon nerede ayrıntılı olarak görebilirsin.

Kargonun ödemeyle ilgisi yok canım.Sipariş verdikten sonra 21 gün içinde ödeme yapabilirsin.Ya da kredi kartını seçtiysen zamanında hesabından kesilir zaten.

Ben Antalya'dayım bundan önceki kargom 5 günde geldi.O yüzden pek takılma hertürlü gelir kargon:KK34:

kızlar ben dün siparişimi verdim. siparişimin kargoya verilip verilmediğini ya da verildiyse nerede olduğunu nası görebilirim?

Mine'nin dediği gibi kargon verildiğinde telefonuna mesaj gelir.Kargonun nerede olduğunu oriflame danışman sayfasından kodunu ve şifreni girerek sipariş verme kısmına bas.Oradan 3 seçenek çıkar hızlı sipariş formu,raporlar ve yurtiçi kargo gönderi takibi.Oradan yurtiçiyi seçeceksin,danışman kodunu gireceksin.Çıkan listedeki gönderi no yazan rakamların üstüne tıkla.Kargon nerede ayrıntılı olarak görebilirsin.:KK34:

arkadaşlar bende demin verdim şiparişimi
hp2 de almam gereken vucüt kremi ve deodorant vardı msn hesabımdan faturayı kontrol ediyordum hp2 promosyon hediyesi stokta yok yazdı
100 bp karşılığında gelicekti.
şimdi ne olucak yerine başkamı göndericekler yoksa zararlı mı olucam ? :KK43:
--------
birde pembe makyaj çantasına da promosyon ürün değişimi yazmışlar onun yerine ne göndericekler bilginiz varmı ?

canım ilk sorun hakkında pek bilgi sahibi değilim ama sanırım stokta olmadığı için,stok gelince bir sonraki siparişine eklenir.Yerine başka birşey göndermezler.

Makyaj çantasını 50 tl alışveriş yaptığından indirimli aldığından dolayı promosyon-ürün değişimi yazmış.Onun seni ilgilendiren kısmına bakacaksın.Çantayı indirimli aldığın için promosyon olmuş onu yazıyor.Makyaj çantan gelecek canım,başka bir ürün değil:KK34:

Son düzenleme:
canım 2 iş günü içinde gelecektir der.Bazen böyle sorunlar olabiliyor,halledilir merak etme.Kargonun nerede olduğunu oriflame danışman sayfasından kodunu ve şifreni girerek sipariş verme kısmına bas.Oradan 3 seçenek çıkar hızlı sipariş formu,raporlar ve yurtiçi kargo gönderi takibi.Oradan yurtiçiyi seçeceksin,danışman kodunu gireceksin.Çıkan listedeki gönderi no yazan rakamların üstüne tıkla.Kargon nerede ayrıntılı olarak görebilirsin.

Kargonun ödemeyle ilgisi yok canım.Sipariş verdikten sonra 21 gün içinde ödeme yapabilirsin.Ya da kredi kartını seçtiysen zamanında hesabından kesilir zaten.

Ben Antalya'dayım bundan önceki kargom 5 günde geldi.O yüzden pek takılma hertürlü gelir kargon:KK34:

tesekkür ederim :) bide bişey daha sorcaktım ben bu faturaları nereye yatırıyorum acaba yani hesap numarası falan nedir? Ben PTT şubelerinden ödemeyi düşünüyorum da...

tesekkür ederim :) bide bişey daha sorcaktım ben bu faturaları nereye yatırıyorum acaba yani hesap numarası falan nedir? Ben PTT şubelerinden ödemeyi düşünüyorum da...

Ptt den yatırma işlem ücreti ödersin.Akbank,İngbank,Teb ve Fortis gişelerinden işlem ücreti ödemeden yatırabilirsin faturanı.Gişeden sıra alıp Oriflame faturamı yatıracağım diyeceksin.Danışman kodunu ve TC kimlik numaranı söyleyeceksin o kadar.Hesap numarasına gerek yok.Rica ederim canım:KK34:

canım ilk sorun hakkında pek bilgi sahibi değilim ama sanırım stokta olmadığı için,stok gelince bir sonraki siparişine eklenir.Yerine başka birşey göndermezler.

Makyaj çantasını 50 tl alışveriş yaptığından indirimli aldığından dolayı promosyon-ürün değişimi yazmış.Onun seni ilgilendiren kısmına bakacaksın.Çantayı indirimli aldığın için promosyon olmuş onu yazıyor.Makyaj çantan gelecek canım,başka bir ürün değil:KK34:

ay teşekkür ederim çok sağol
dün gece 12 yi geçmişti galiba şiparişimi verirken ne zmn sisteme alınır pazartesiye kalır değilmi ?

ay teşekkür ederim çok sağol
dün gece 12 yi geçmişti galiba şiparişimi verirken ne zmn sisteme alınır pazartesiye kalır değilmi ?

sanırım yarına kalır.Zaten sisteme alındığını anca kargodan mesaj gelince anlıyorsun.Kargonu da danışman sayfandan takip edersin:KK34:rica ederim canım:KK42:

cevap için teşekkür ediyorum:KK54:

mart siparişlerini dün verdim.
acı badem kokulu banyo köpüğü tükenmiş malesef,alamadım.çok istiyordum oysaki :KK43:
ayrıca 150 bp sipariş vermeme rağmen hediye eklenmedi sanırım 100 bplik hediye eklendi.
150 bp'nin makyaj paleti yada parfümün kodunu girin yazmışlardı.parfümün kodunu girdim ama
bu ürün satılamaz diye yazdı.bende çıkardım listeden.
bi karmaşa oldu ama anlayamadım. 150 tamamlamak içinde boşuna kastım,umarım zararlı çıkmam.
:KK59:

keşke listeden çıkarmasaydın cnm yada sipariş verirken sponsoruna falan sorsaydın nasıl olduğunu.. En azından emeklerin boşa gitmezdi. Ama sen yine de bi sor belki düzeltme falan oluyodur. :KK34:

Arkadaşlar merhaba. ismim Derya, ADANA'dan yazıyorum, bu ay siparişlerimi girerken 4. katalog ve 7. kataloglardan bahsedildiğni görüyorum . 5. ve 6. kataloglar ile ilgili bir sorunmu var acaba? Yani durumu şöyle izah edeyim, bu ayın siparişlerini verdiğim zaman bana 4. ayın katalagu ve 7. ayın katalgoğunu göndercekler, Mayıs ve Haziran aylarına ait kataloglardan bahsedilmiyor, sebep ne olablir.
Bir diğer konu da, şikayet ile ilgili hiçbir maili kaale almıyorlar, bu özgüvenleri nerden geliyor olabilir acaba?...
Teşekkür ederim....

arkadaslar ya ben oriflame den fondoten almak istyrm ama şöyle iyi kapattsn istyrm gözeneklerm epey açıktacildim de baya bi yağlı bana önerebileceğiniz bişeyler varmı ? ?

öncelikle cildini hergün temizlemey özen göster tabiki cildine uygun temizleyicilerle. onun dışında giordani gold ürünlerinin kapatıcılığı iyidir. ama cildinde çok fazla leke yoksa benim kulladığımıda kullanabilirsn bana yeterli geliyo,ob matte control ürününü kullanıyorum ve açıkçası cildimdeki parlamayı biraz da olsa önlüyo bunun dışında başka bi tavsiyem daha olucak sana, cildinin yağlandığnı hissettiğin gördüğün anda,bi peçete al ve parlayan bölgelere tampon yap fazla yağı emer ve bi süre daha dayanırsın :KK54:

bu arada bende oriflame'a yeni ve buraya yeni üye oldum arkadaşlar. Hepinize merhabalar. S.a.:KK3:

a.s hoşgeldin aramıza cnmm,seninde ürünlerle ilgili deneyimlerini bekliyorz:KK54:

Arkadaşlar merhaba. ismim Derya, ADANA'dan yazıyorum, bu ay siparişlerimi girerken 4. katalog ve 7. kataloglardan bahsedildiğni görüyorum . 5. ve 6. kataloglar ile ilgili bir sorunmu var acaba? Yani durumu şöyle izah edeyim, bu ayın siparişlerini verdiğim zaman bana 4. ayın katalagu ve 7. ayın katalgoğunu göndercekler, Mayıs ve Haziran aylarına ait kataloglardan bahsedilmiyor, sebep ne olablir.
Bir diğer konu da, şikayet ile ilgili hiçbir maili kaale almıyorlar, bu özgüvenleri nerden geliyor olabilir acaba?...
Teşekkür ederim....

cnm artık sipariş girince 2ayın kataloğu geliyo, sen marttan siparş verdiğin için 4ve7 geliyodur, nisandada büyük ihtimal 5-6 gelirr diye tahmin ediyorum.. evt itiraf etmeliyimki müşteri ilişkilri konusunda iyi değiller, ama şunu önereym danışmanına/direktörüne ilet şikayetini onlar daha çabuk temasa geçerler.:KK3: direktör olmak vardııı güzel şey valla:KK74:

X