ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

@ cuveyriye : yorum için tşk canım ve hoşgeldin ayrıca.
ya ben internetten kayıt oldum,kaydımı yapan beni arayan kadınla faturamda belirtilen sponsor ve danışmanım farklı kişiler.bende kimseyi aramadım oyüzden henüz.burdan sizlerle bilgilenmeye çalışıyorum:KK54:
gönderme işlemini yaparken listenin üstünde 147 bp altında ise toplam bp 155 yazıyodu.
siparişlerimde geldi zaten ama neyseki zarar etmedim elimdeki fazla ürünleri sattım:79:
bu arada süpriz 3lü paket çok hoşuma gitti. 5 parça hediye çıktı içinden çok sevindiim:KK69:
ruj,rimel,likit far,oje ve ruj numunesi.her ay alıcam artık:KK66:

yavrum danışman senin altında üye olduğun kişidir. direktörde hem danışmanın hemde senin üstündeki kişidir. bence danışmanını ara derim önce eğer ilgilenmezse direktörünle bağlantıya geç. ha bide şu var danışmanın çok fazla bilgiye sahip değilse muhakkak direktörüne sor herşeyini,bi sıkıntın olunca ona anlat halleder. umarım ilgili birisidir her ikiside:KK3: şunu söyleyem şu sürpriz paket ve aksesuar paketinden herzmn aynı tarz ürünler çıkmaz:KK1: ellerinde tek tük kalan şeyleri gönderiyolar şansına ne gelirse artık,kii bu ay çok şanslıymşsn:KK64:

arkadaslar hepinize çok teşekkür ederim sanırım giordin serisini almam en mantıklısı pekı size bir soru daha sorucam bana hergün temizleyeceğim günlük bakım yapabileceğim cildimdekı parlamayı ve gözeneklemn temzlenıp kapatılmasını hangi ürün sağlar bu konuda yardım istiyorum . ?

optimals serisinin yağlı ciltler için ürünleri var bunları deneyebilirsin. onun dışında ben çay ağacı özlü yüz temizleme jelini kullanmştm gayette memnun kalmıştm oda yağlı ciltler için.. ama benim kullandığm piyasadan kalktı şimdi hem çay özlüsü hemde biberiyelisi çıktı görmüşsündr?

internetten girdim bilgileri beni arıcaklarmış ne zaman ararlar bilmiyorum da bu ay için satış yapamazsam katalog ücretini mi ödemem gerek kargo falan nasıl olcak

üye olduğun katalog döneminde sipariş vermezsen üyeliğin aktif olmaz, bi sonraki aya girersen siparişini 20 tl (yanlış olabilir tam emin değilm) gibi bişey alırlar üyelik bedeli.ki sonraki msjlarından anladığm kadarıyla direktörün üyeliğin aktifleşmesi için sabun sipariş vermş, kargo olduğu için minenin dediği gibi kargo sıfırlama kodunu girmş. yani esas siparişin sabun,rimel kargo ücreti yerine alacağın ürün. ayrıca bi sonraki siparişlerinde netten verirsen eğer otomatik 5li kataloglar eklenir istersen onları siparşdüzenleden kaldırabilirsin yani almak zorunda değilsn:KK6:

3lü süpriz paket yada aksesuar fırsat paketi sipariş veren var mı bu ay? neler çıktı içinden.:KK3:

yavrum ne çıkarsa bahtına:KK74: standard ürünler olmuyo her pakette çünkü:KK24:

canım bende zeytın ve bambu ozlu sampuanı aldıgımda kokusundan sıkayetcı olmustum ama kullandıkca cok memnun kaldım saclarımda dokulme durdu ayrıca tellerı kalınlaştı.herkese tavsıye ederım...

tatlım cilt ve saç tipin nsl senin ve gerçekten işe yaradımııı:KK4:

canım orıflamede artık bu yıl toplam 16 katalog olacak yanı dunya genelıne turkıyede ayak uyduracak o nedenle 4. katalogdan 7. kataloga gececek yanı 7. katalog mayıs ayını temsıl edecek ve katalog suresı 21 gun olacak

evt direktörüm aradı bugün beni oda aynısını söyledi nisandan itibaren katalog dönemi 1ay değil 3hafta olucakmş:KK8:

kızlar bana yardım edin ürün iadesi nasıl yapılıyor.
kargoyla biz mi yolluyoruz şirkete kargo ücretini biz mi ödüyoruz nedir nasıldır bi anlatın lütfen

kokoo canım benım cılt tıpımde sac tıpımde yaglı bu sampuanın sac dokulmesınde cok faydasını gordum hatta uyelerımde bu sampuandan cok sıparıs alıyolar

evet 3 hafta oluyo kataloglar 7. katalogdan ıtıbaren ve de bp ler de dusuyor cok guzel ya sevıye yukseltmek ıcın sabırsızlıkla beklıyorum....

kızlar bana yardım edin ürün iadesi nasıl yapılıyor.
kargoyla biz mi yolluyoruz şirkete kargo ücretini biz mi ödüyoruz nedir nasıldır bi anlatın lütfen

canım dırektorunu ararsan sana daha detaylı bılgı verecek ama faturadakı urun ıadesı bolumunu doldurup kargoyla sırkete gondereceksın sırket odemelı dıyerek sırkete ulastıgında ıaden dusuyor.

ya arkadaslar yardım lütfen! kargom teslim edilmedi hala ! netten ayın 10'unda fatura kesildi diye görünüyor. fakat hala gelmedi. paketimin olduğu subeyi aradım bizde öyle bi kargo yok diyor. oriflame siparisi kesmiş bizde yok dedi. sonra oriflameyi aradım biz gönderdik siparişi falan dedi ama yok! bildirim gönderdim falan dedi. of ya off.

herkese sponsor mu veriolar. bana sponsorumun adını soyadı telini yollamışlar maiile. sponsorumu aramam mı gerekio gerekiosa neden. mantığını anlayamadım da :S

herkese sponsor mu veriolar. bana sponsorumun adını soyadı telini yollamışlar maiile. sponsorumu aramam mı gerekio gerekiosa neden. mantığını anlayamadım da :S

bildiğim kadarıyla internetten basvuru formunu doldurduysan senin bi sponsorun var. ve eğer bi problemin olursa anlamadığın takıldığın bi sorun falan sponsorunu arayıp detaylı bilgi alabiliyosun. işte ödemelerle ilgili vsvs. sorularını onu arayıp sorabilirsin...

bildiğim kadarıyla internetten basvuru formunu doldurduysan senin bi sponsorun var. ve eğer bi problemin olursa anlamadığın takıldığın bi sorun falan sponsorunu arayıp detaylı bilgi alabiliyosun. işte ödemelerle ilgili vsvs. sorularını onu arayıp sorabilirsin...

daha sipariş vermeye başlamadım ben. şuanlık sorcağım bişi yok sanırım sponsoruma. bi de mart ayında kayıt 1 tl ne demek. ilk siparişim de mi kayıt oluyo yoksa her siparişte mi. çok yeni oldğum için hiçbilgim yok. bilgi verirseniz çok memnun olurum

oriflame de tek başıma iyi satış yaparak başarı elde edemem mi kendime ağlı üye yapmam şartmı. avn kendi başına her satışta %33 veriomuş, sanki oriflamede para kazanmak daha zor gibi

ama kendine üye yapıp bi ekip kurarsan daha çok kazanırsın. Çünkü yaptığın üyelerdende pirim alıyorsun cnm.

kokoo canım benım cılt tıpımde sac tıpımde yaglı bu sampuanın sac dokulmesınde cok faydasını gordum hatta uyelerımde bu sampuandan cok sıparıs alıyolar
evet 3 hafta oluyo kataloglar 7. katalogdan ıtıbaren ve de bp ler de dusuyor cok guzel ya sevıye yukseltmek ıcın sabırsızlıkla beklıyorum....

hiiii tam bendensinnnn tatlımmmm:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK71::KK71: ayy cidden işe yarıyosa süper,ya bende bide kepek problemi var acaba onuda birazda olsa azaltırmıkii:KK50::KK50: bide bpler düşüyo derken bizim yaptıklarımız dimii? ohh iyi düşsün baride bende olayım:KK9: gerçi hiç o kadar çok sipariş veremiyormmmmmm yaa:KK43::KK43:

ya arkadaslar yardım lütfen! kargom teslim edilmedi hala ! netten ayın 10'unda fatura kesildi diye görünüyor. fakat hala gelmedi. paketimin olduğu subeyi aradım bizde öyle bi kargo yok diyor. oriflame siparisi kesmiş bizde yok dedi. sonra oriflameyi aradım biz gönderdik siparişi falan dedi ama yok! bildirim gönderdim falan dedi. of ya off.

cnm oriflame danışman syfdaki adresini kontrol et bi istersen belki yanlış yazılmştr?:26:

daha sipariş vermeye başlamadım ben. şuanlık sorcağım bişi yok sanırım sponsoruma. bi de mart ayında kayıt 1 tl ne demek. ilk siparişim de mi kayıt oluyo yoksa her siparişte mi. çok yeni oldğum için hiçbilgim yok. bilgi verirseniz çok memnun olurum

bak şimdi canım. kayıt parası sadece 1 kere veriyosun. Her sene yenileniyor o para senede 1 kere.
İşte sipariş vermesen bile ilk kayıt oldugun için senden kayıt olurken sipariş alınmıştır zaten. işte katalog broşür dergi poşet sabun kargo sıfırlama ürünü yani rimel felan bunların bazıları paralı bazıları bedava işte toplam 10.50 tl tutmuş olman lazım ilk faturan. katalog eline geldikten sonra siparişini daha rahat verebilirisn. bide o faturan yani 10.50 tl olanın süresi var danışman şifreni girince borç bilgilerinden son ödeme tarihini görebilirsin. o tarih gelmeden ödemelisin o faturanı.
Sonra o sponsor olayıda sen birilerini kayıt yaparsan eğer senin o kayıt yaptığın kişinin sponsoru oluyosun. kayıt yaptığın kişi işte sipariş verince felan sende para kazanıyosun prim gibi bişey geliyo sanada. eğer gözün çok yükseklerde bunu hobi olarak değilde ciddi bi iş olarak görüyosan etrafındakileride kayıt ederek büyüt işini büyük paralar kazanırsın...
Bide şunuda ekliyim ben haberin yoktur sanırım. hani sipariş verince kargo parası varya. İşte kargo parası 6.30 falan... fakat bi kod var sen sipariş verirken onu girince (kargo sıfırlama kodu) senden 7 tl alınıyor kargo parası olarak. daha doğrusu 7 tl veriyosun ayın ürünü var mesela o ürün sana geliyor vede kargon bedavaya geliyor. yani 7 tl ile hem kargo hemde o ayın ürününü almış oluyosun. ama yok istemiyorum dersen 6.30 tl verip sadece kargonun parasını ödemiş oluyosun..

cnm oriflame danışman syfdaki adresini kontrol et bi istersen belki yanlış yazılmştr?:26:

yok canım yok sen sorma benim başıma geleni. bu kargo şirketi beni paketi aktarma sırasında kaybetmişler. yoksa cumartesi elimde olması lazımdı. aramasam kimsenin bişeyde haberi olmucaktı. netten fatura numarasıyla kontrol ediyorum 4 gündür taşıma durumunda diyip duruyodu. dedim nerde bu kargo neden hala gelmedi işi iyice kargo şirketi ve oriflame arastırınca çözdüler işi aradılar beni. sölediklerine göre yarın gelcekmiş kesin kargom. siz siz olun arkadaslar 3 günü gecerse kargonuz hemen arayın böyle bişey gelebilir basına. yada sık sık netten kontrol edin kargonuzun takibini. aramasam valla 1 2 hafta daha gelmezdi yani..

X