ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

keşke direktörünle yapsaydın sn yaptığında böyle prosödürler uygulanıyo ne yazıkki

liderim bana üstüne basa basa "kayıt yapacaksan bize söyle mutlaka" dedi
sende direktörünle iletişme geçmelisin bu durumda

ya enigmayı ve midnight pearl ü çok merak ediyordum bende
site de birkaç numunenin yanında sepete ekle aktif halde onları ekledim bunlarıda sonra temin ederim artık

teşekkürlerr ^^

Arkadaşlar aranızda Giordani Gold Mineral Therapy Fondöten kullanan varsa fikrini almak istiyorum,Beauty Urban fondöten bende allerji yaptı,iade edip Giordani Gold Fondöten sipariş etmeyi düşünüyorum,aynı şekilde allerji yaparmı acaba kafam karıştı:S

Son düzenleme:
keşke direktörünle yapsaydın sn yaptığında böyle prosödürler uygulanıyo ne yazıkki

liderim bana üstüne basa basa "kayıt yapacaksan bize söyle mutlaka" dedi
sende direktörünle iletişme geçmelisin bu durumda

teşekkürler kızlar cevaplarınız için
ya ne bileyim yaparım zannettim,direktörüm de istanbul da
neyse konuştum ben bilgisayar üzerinden hallederim dedi
oh çok şükür ya:)

kızlar ben şuan şehir dışındayım ve siparişlerimi burdayken almam gerekiyor.sadece mart ayı için farklı bir adres vericem yani.
bu adres değişiklikleri konusunda bilgisi olan var mı acaba?
:78:

kızlar ben şuan şehir dışındayım ve siparişlerimi burdayken almam gerekiyor.sadece mart ayı için farklı bir adres vericem yani.
bu adres değişiklikleri konusunda bilgisi olan var mı acaba?
:78:

danışman sayfana gir
kişisel bilgilerim-adresler-adres ekle-kaydet
siparişlerini artık yeni eklediğin adresede verebilirsin.

Intense Embrace Bayanlar için EdT Glacier EdT erkekler için Dancing Lady EdTbunları deneyen varmı arkadaşlar ?

Arkadaşlar ben oriflame temsilcisi arkadaşımdan mart kataloğundan Milk&honey gold besleyici el ve vücut kremi, Milk&honey gold duj jeli, Loves me papatya kokulu el kremi, Loves me papatya kokulu duj jeli ve Feminelle ferahlatıcı yıkama jeli siparişi verdim sizce alacağım ürünler nasıl? Milk&honey gold'u geçen katalogtanda istetmiştim ben çok beğendim. Size bol satışlar

essem genelde herkesin beğendiği milk&honey serisinin ürünlerini seçmişsin.Loves me serisi de öyle.Memnun kalıcağını düşünüyorum.Yalnız genital bölge gibi ciddi yerlerin temizliği için oriflame vb.markalardan ziyade Sebamed vb. gibi bu konuda daha çok ciddi markaların kullanılmasından yanayım.Fiyatları da çok farklı değil.Beni yanlış anlama,bu sadece benim önerim umarım ürünlerini çok beğenirsin canım

Intense Embrace Bayanlar için EdT Glacier EdT erkekler için Dancing Lady EdTbunları deneyen varmı arkadaşlar ?

ben sadece Dancing Lady denedim runadya.O da çok özel bir koku değil bence hafif,armut ve ylang ylang kokusunun hissedildiği bir parfüm.Edt olduğu için zaten çok kalıcı olmuyorlar.Günlük sıkabileceğin,sıkarken içinin acımayacağı bir parfüm bence.Çok kişilikli bir parfüm değil bence.Tabi zevk meselesi belki sen çok beğenirsin

Canım benim cevap yazdığın için teşekkür ederim. Aslında biraz pimpirikliyim bu konularda el kremi ve duş jelleri haricinde yüz kremi, fondeton, pudra almam ama kullanan birkaç arkadaş beğenmiş ondan almaya karar verdim şimdi düşününce çok doğru söylüyorsun neyse ürünlerim bi gelsin bakarız. acaba bu ürünü hiç kullanan var mı arkadaşlar feminelle ferahlatıcı yıkama jeli

ben kullanıyorum bi problem yok ama ben sadece duş alırken kullanıyorum onun dışında kullanmıyorum

genchey siparişlerin gelemedi mi hala:26:
bugün sipariş gireyim dedim
kargo 7 tl
3.lük katalog 3.90
5 lik katalog 3.90
etti mi sana 15 tl
daha ortada bişey yok
mavi rimel dediğin bi halta yaramıyor zaten
sırf parfüm için resmen zarardayım
yaw bu katalogları bari çıkarsınlar bu ya resmen soygun
2 ürün alıyorum 70-80 lira en az
dışardan alırım daha iyi
etrafta da yok orıflame satan

canım o katalogları almak zorunda değilsin.siparişi düzenle kısmı var.oradan iptal edebilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…