ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

selam bugun toplantıdaydık ve bu konuyu ayrıntılı bır sekılde anlattılar.uye kaydını sen actıysan hemen lıderıne ve dırektorune bıldırmen lazım vıp dan kredısını acabılır.ayrıca uyenın ılk sıparısını sen gıreceksın dıye bır kural yok.uye kaydı acıldıgı takdırde kendısı de gırebılır.

çok teşekkür ederim hemen bildirdim direktörüme ama sadece mail adresi var umarım açar kısa zamanda.tekrar çok sağol.

kızlar oriflame sitesinde ürünler-aksesuar-moda aksesuar bölümünde aylardır monochorme çanta var ve fiyatı 30tl üstündeydi. dün sipariş girerken baktım indirime girmiş. hemen sepete ekledim. en son promosyon hesapla deyince çantanın satırı pembe oldu ve satılamaz yazdı. direktörüm belki 100bp yapınca alınabilenlerdendir dedi. 100 bp sipariş girdim yeniden promosyon hesaplaya gelince yine çanta satılamaz dedi bilgisi olan var mı? neden alamıyorum o çantayı?

kızlar oriflame sitesinde ürünler-aksesuar-moda aksesuar bölümünde aylardır monochorme çanta var ve fiyatı 30tl üstündeydi. dün sipariş girerken baktım indirime girmiş. hemen sepete ekledim. en son promosyon hesapla deyince çantanın satırı pembe oldu ve satılamaz yazdı. direktörüm belki 100bp yapınca alınabilenlerdendir dedi. 100 bp sipariş girdim yeniden promosyon hesaplaya gelince yine çanta satılamaz dedi bilgisi olan var mı? neden alamıyorum o çantayı?

Canım bu ay Bazı ürünler nasıl olduysa Katalogda Olduğu Halde Stoksuz muş Haber beklenıyormus . Oriflame Sitesındekı Stok durum dosyasında Öle yazıyor İstersen O dosyayı sende İndir Güncel Stok durumunu Listeliyorlar . O çantada Buyuk Ihtımal Stokda yoktur

bende dün üye oldum bi hevesle girdim bu işe satış yapamam diye üyelikten ayrılmaktan korkuyorum :KK50:

umarım stok sorunudur canım ya. teşekkür ederim cevabın için.

bende dün üye oldum bi hevesle girdim bu işe satış yapamam diye üyelikten ayrılmaktan korkuyorum :KK50:

Korkma canım Her ay spariş vericeksin diye bi Kuralı Yok ama 1 sene spariş vermezsen üyeliğin otomatikman düşüyor. hiç spariş toplayamasan bile ufakta olsa bişiler kendin için yada satabılcegını dusundugun ürün al zaten o sparişle beraber sana bu ayın ve bı sonrakı ayın kataloglarıda gelıyor en azından etrafına gosterme ımkanın olur spariş toplarsın

mart kataloğu sayfa 115 de Optimals time Relax göz çevresi kalemi var..1.7 ml yazıyor ama boyutu tam olarak ne..Kullanan var mı işe yarıyormu acaba :KK66:

Enigma EdT
Enigma Dare to Dream Edition EdT
Midnight Pearl EdP
Delight EdT
Chiffon EdT
Intense Embrace Bayanlar
Precious Moments EdP

bu parfümlerin numunelerine ihtiyacım var siteye baktım ama sepete ekle seçeneği yoktu stokta mı yok acaba geçen ay da yazmıştım stokta yok yazmıştı
siz biliyorsanız söleyin lütfen

Bir süre önce tekli numune satışı durduruldu.Yalnızca set halinde numuneler var.Bazı koku numunelerinin de sete eklenmemiş olması gerçekten can sıkıcı fakat sanıyorum bu bir satış politikası.Merak etsin de millet alsın diye.Maalesef şu anda o numunelere ulaşma şansınız yok.

[/kızlar parfüme karaar veremiyorum
volare manolya mı giordini gold white mı?
sizce hangisi
şu giordini gold white nasıl
ya da hangisi daha kadınsı
çiçek seveerim ben ama bi tane de kadınsı istiyorum
B]

mart kataloğu sayfa 115 de Optimals time Relax göz çevresi kalemi var..1.7 ml yazıyor ama boyutu tam olarak ne..Kullanan var mı işe yarıyormu acaba :KK66:

Kullanmadığım için işe yarıyor mu bilemem ama boyutları konusunda bilgi verebilirim.İşaret parmağı kalınlığında ve yaklaşık 15 cm uzunluğunda.Tepesinde bir buton var.Kalemi dik tutup o butonu yavaşça çevirdiğinde içinden kremin çıktığını görüyorsun.Ben aynı boyutlarda ecollagen dudak dolgunlaştıran kremden kullanmıştım.Bayağı bi zaman gitti.Az gibi görünse de uzun süre gidiyor.Bu da göz çevresi için olduğuna göre malum küçük bir bölgeye sürülecek.Büyük ihtimalle de diğer göz çevresi kremleri gibi günde 1 kez sürülüyorsa bunun da ömrü uzun olur.Umarım kullanmış biri de bir marifeti var mı bu konuda yorum yapar biz de öğreniriz.Ben de Time Relaz serisinin ürünleri ile ilgili merak içindeyim doğrusu. :KK68:

mini mini mini mini :KK70: bilemedim ben onuuuuuuu:84::90: bu seferlik kendine çalış kokocum sende:KK62:

anacım herbişeyim var napimm:KK4::nazar: yaa ben saçımı kestirmek istiyoo bunalıma girmek üzereyimmm acilen bişeylerle uğraşmam saçımla oynamam gerek:95::95::95::95::95:

[/kızlar parfüme karaar veremiyorum
volare manolya mı giordini gold white mı?
sizce hangisi
şu giordini gold white nasıl
ya da hangisi daha kadınsı
çiçek seveerim ben ama bi tane de kadınsı istiyorum
B]

canım ben ikisinden de sipariş verdim bu ay.Kargom gelince buraya yazarım düşüncelerimi :KK34:

kızlar,
ben bir arkadaşımı biraz önce online kayıt'tan üye yaptım
onun msn adresine girip baktım tamam danışman kodunu şifresini falan yazmışlar ama
ÖNEMLİ UYARI: Lütfen “Satış Danışmanı Bilgi Formu” ve “Oriflame Sözleşmesi” ni buradan indirip, doldurarak ıslak imzanızla birlikte sözleşmede belirtilen adrese gönderiniz.
böyle bir şey var.bu nasıl olacak,yani çıkan formu gönderecek miyiz?
anlamadım ya:84::84::84:

X