ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Canım benim cevap yazdığın için teşekkür ederim. Aslında biraz pimpirikliyim bu konularda el kremi ve duş jelleri haricinde yüz kremi, fondeton, pudra almam ama kullanan birkaç arkadaş beğenmiş ondan almaya karar verdim şimdi düşününce çok doğru söylüyorsun neyse ürünlerim bi gelsin bakarız. acaba bu ürünü hiç kullanan var mı arkadaşlar feminelle ferahlatıcı yıkama jeli:KK5:

Tabi canım zaten aldığın ürünlerden bu konudaki hassasiyetin belli oluyor.İşte ambalajı güzel oluyor indirim oluyor insanı almaya sürüklüyor.Sen zaten en doğrusunu bilirsin kendin için canım.Kullanan arkadaş da varmış hem, o da iyi diyor.Umarım sen de beğenirsin:KK71:

kargo ücreti yerine 729000 kodunu şiparişlerinle birlikte girerek o ayın kargo sıfırlama ürününü alıyorsun.Bu ayın ki mavi rimel :KK34:

bunu ekledim ücret sıfırlama kodu ürün değildir yazıyo gelcekmi yani ürün şimdi :)
mavi rimel dediğin visionsunmu

bunu ekledim ücret sıfırlama kodu ürün değildir yazıyo gelcekmi yani ürün şimdi :)
mavi rimel dediğin visionsunmu

evet canım ücret sıfırlama kodu ürün değildir yazar yanında 7tl yazar.sipariş listesinin alt taraflarına baktığında görürsün,lash extreme maskara-blue yanında 0 yazar promosyon-hediye yazar o ürün işte:KK34:

evet canım ücret sıfırlama kodu ürün değildir yazar yanında 7tl yazar.sipariş listesinin alt taraflarına baktığında görürsün,lash extreme maskara-blue yanında 0 yazar promosyon-hediye yazar o ürün işte:KK34:

teşekkür ederim az daha ürün gelmeyecekti çok sağol :KK16:

ya kızlar ben dün akşam sipariş verdim.bugün kargoya verilmesi gerekmiyor muydu?mesaj falan gelmedi :KK50:

canım ben salı sabahı sipariş verdim çarşamba akşamı kargoya verildi mesajı geldi.Bugün kargomun elime ulaşması lazımdı ama gelmedi.Şu sıralar bir yoğunluk var heralde anlamadım :KK52: gerçi eline ulaşanlar var ama belki şehirden kaynaklanıyordur :KK71:

genchey siparişlerin gelemedi mi hala:26:
bugün sipariş gireyim dedim
kargo 7 tl
3.lük katalog 3.90
5 lik katalog 3.90
etti mi sana 15 tl
daha ortada bişey yok
mavi rimel dediğin bi halta yaramıyor zaten
sırf parfüm için resmen zarardayım
yaw bu katalogları bari çıkarsınlar bu ya resmen soygun:KK19:
2 ürün alıyorum 70-80 lira en az
dışardan alırım daha iyi
etrafta da yok orıflame satan

zaten tekli olarak katalog sana bedava geliyo.sende benim gibi çok fazla satış yapmıyosan evt çıkar onları zaten siparişini aldığında tek katalog yolluyolar :KK71::KK55:

yok artık
ben niye bilmiyorumki bunu:kk77:

olsun yavrum sora sora öğrencez hepimiz :KK24::KK24::86:

dünden geldi benim kargom 7. katakoğu cok begendım cok guzel seyler var yeni yeni ürünler var siparişlerime gelince
çanta gri olanı dışı cok şık ama içi bişeye benzeıyor fena degıl canta anlıyacagınız güneş gözlüğü gözde cok sık duruyor tavsıye ederım cocuk takıları cok komık oyuncak gıbı pahalı olmasına ragmen ama takınca hos duruyor duş jeli harıka gercekten cocuklar ıcı olanı vee kolanya ıstemıstım lavantalı olanı cok guzel kokuyor dıgerlerını atın gıtsın:KK1::KK1:maskara bıseye benzemıyor gercekten hıc sevmedım mavı olmasından belkıde

dünden geldi benim kargom 7. katakoğu cok begendım cok guzel seyler var yeni yeni ürünler var siparişlerime gelince
çanta gri olanı dışı cok şık ama içi bişeye benzeıyor fena degıl canta anlıyacagınız güneş gözlüğü gözde cok sık duruyor tavsıye ederım cocuk takıları cok komık oyuncak gıbı pahalı olmasına ragmen ama takınca hos duruyor duş jeli harıka gercekten cocuklar ıcı olanı vee kolanya ıstemıstım lavantalı olanı cok guzel kokuyor dıgerlerını atın gıtsın:KK1::KK1:maskara bıseye benzemıyor gercekten hıc sevmedım mavı olmasından belkıde

ben de alacaktım o gri çantadan.iyi ki almamışım :KK70: güneş gözlüğü de aldım.bakalım bende nasıl duracak merak ettim :) duş jeli dediğin hangisi? ben o kurabiye kokulu banyo köpüğünden aldım.katalogta kokusu bi harikaydı :):) maskara çok mu kötü ya =/ bildiğin mavi mi yani :KK70::KK70: ay o sürülmez de ya niye o renk veriyorlarsa :KK19:

ben de alacaktım o gri çantadan.iyi ki almamışım :KK70: güneş gözlüğü de aldım.bakalım bende nasıl duracak merak ettim :) duş jeli dediğin hangisi? ben o kurabiye kokulu banyo köpüğünden aldım.katalogta kokusu bi harikaydı :):) maskara çok mu kötü ya =/ bildiğin mavi mi yani :KK70::KK70: ay o sürülmez de ya niye o renk veriyorlarsa :KK19:

hehe sahadaroba ben olsam ben de tercih edilmeyen renkleri verirdim :KK66: sen de öyle yapardın dimi canım :KK66:

güle güle kullan canım ürünlerini :KK64:

valla kocaman bır gunes gozlugu sevıyorsan sana uyar bılemem duş jeli disneyin olanı süpermiş minikler için mavi renk maskara bılemıyorum guzel degıl

kurabiye kokulu değilki o duşjeli tatlım,acıbadem kokusu.. benim hiç hoşuma gitmez bu koku çok ağır gelir nedense hep.:KK3:

hehe sahadaroba ben olsam ben de tercih edilmeyen renkleri verirdim :KK66: sen de öyle yapardın dimi canım :KK66:

bu kız pazarlamadan iyi anlıyoooo:KK74::KK71:

alanlar gule gule kullansınlar benım sadece kolanyalar vardı gercekten acele etmeseydım keske bende bu ay kural konmus haberım yoktu 1 den fazla aksesuar urunlerın alımı yasaklanmış bılenınız varmıydı bunu

sebep neymiş cnm?biliyomsn:KK14: bu arada aksesuar derken sadece çanta vs mi yoksa takılarda dahilmii?

bence cok dogru bır karar mıllet ındırımde dıye 4 ten fazla getırıyordu sonra stokta kalmıyordu bu ıyı begendım bennn:21::21:

o konuda haklısın güzelim ama bazıları belkide gerçekten bi katalog döneminde 4-5tane aldığı şeyi satıyodur?bide bu yönden bakmak gerek:KK68:

kızlar bnde 3 aydır oriflame'dayım. Bu ay sipariş verme bölümünde ilk kez aksesuar fırsat paketini görüyorum. bu paketten sipariş vermiş olan var mı? içinden neler çıkıyo? geçen ay süpriz 3lü paket sipariş verdim. içinden 1 tane visions göz farı çıktı, 1 tane giordani gold göz kalemi çıktı şu arkası süngerlilerden kahverengi bide optikid diş macunu çıktı kırmızısından. fena değil ama 30 ml parfüm çıkanlar falan varmış. bu ay 3 lü süpriz paketten sipariş veren var mı? valla sırf merakımdan yine sipariş veresim var :)):KK66:

Kızlar facebookta , Oriflame Kullananlar-Satanlar , sayfasında , ödülün oriflame ürünleri olduğu bi çekiliş varmış , inş aramızdan birine çıakr :)))

X