ORİFLAME Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

bende 3 yıldır oriflame temsilcisiyim kızlar.bazı ürünleri inanılmaz güzel mesela aloaveralı bir kremi var yüz için bnm yüzüm çok hassas çok kızarır denemediğim kalmamıştı bu krem acaip iyi geldi tavsiye ederim.birde giordani gold ürünleri daha kaliteli mineral therapy fondoten söyledim çok şahane.savannah güneş gözlüğü büyük gözlük seviyorsanız çok şık retro bi tarzı var.daha bi sürü şey söyledim hangini saysamki ama şu bir gerçek parfüm ve cilt bakım ürünleri avondan açık ara önde

ben maRTTAN verdim 190 puanlık dün geldi bile...çok sıkıştırdılar.kurtuldum bakalım daha alabilrsem bir daha girerim inşallah bir sipariş daha.

benimde ürünlerim geldi
giordani minaral teraphy fondaten çok çok şahane
power shıne ruj ışıl ışıl çok güzel
yeni çıkan intense kömür karası maskarayı da çok begendim.
kargo ürünü olan maskarad ahoşuma gitti bazı arkadaşlar begenmemiş ben begendim.
esential 3 ın 1 temizleme tonik leme nemlendirme 3ü bir arada begendim ferahlatıcı bir etkisi var
maskelerden almıştım onlarıda begendim tabiki hemen denedim
kısacası begenmediğim bir şey yok

kızlar benim de geldi bugün kargom :)
volare magnolia parfüm > on numara valla
powershine trendy berry > rengi çok hoş.
acıbadem kurabiyesi kokulu banyo köpüğü > biraz acı kokuyor tabii ama onu da beğendim.köpüklere boğulurum artık
loves me papatya kokulu el kremi > yumuşacık yaptı ellerimi.kokusu da çok hafif :)
feminelle ferahlatıcı yıkama jeli > bunu henüz kullanmadım.fakat kullananlar çok memnun kaldığı için denemek istedim.
tender care karamel balm > vanilyalısını almıştım daha önceden.bunu da alayım dedim.misbon gibi kokuyor aynı
aloe vera ve nilüfer özlü sıvı sabun > buna hiç ihtiyacım yoktu fakat hem ucuz hem de yedek şişesi bedava diye aldım.kokusu da güzelmiş.
feet up ayak spreyi > bunun da kremini almıştım önceden.memnun kaldım.kremi sürüp üzerine spreyi de sıkarak kullanacağım.ferahlatıcı nane kokusu özelliğiyle çok rahatlatıyor ayakları.
savannah güneş gözlüğü > en çok sevindiğim ürün bu oldu.korkuyordum yakışmayacağı için fakat iyi ki almışım diyorum.sakın kaçırmayın derim arkadaşlar :)
giordani gold edP > bu da 30 ml. fakat şahane bir kokusu var.üstelik çok kalıcı.
flower kozmetik çantası > bu da bayağı büyük.3 ayrı bölmesi var.çıkartılabiliyor da.bunu da kesinlikle tavsiye ederim :)
ücret sıfırlama ürünü olan maskaraya gelince onu da beğendim.sürülemeycek kadar kötü değil.idare eder yani :)

yaa bende siyah gösteren rimeldeen kendime yazmıştım birde siparişim vardı. arkadaş geri getirdi .akıyor, bulaşıyor diye .aslında benimkide aynı. sulu gibi yaa. neyse bıraktı gitti arkadaş(((

canım güle güle kullan

ohh ne guzel seyler almıssın oyle valla sevındım adına gozlugun yakısmasına ya

ben maRTTAN verdim 190 puanlık dün geldi bile...çok sıkıştırdılar.kurtuldum bakalım daha alabilrsem bir daha girerim inşallah bir sipariş daha.

allah arttırsın yavrum

essentials 3in1 gerçekten çok güzel ben onu makyaj temizlemedede kullanıyorm yani önce ıslak mendille genelini çıkarıp ardından onunla siliyorm fondöten pudra hiç yok gibi görünsede onunla silince hala cildinde kalmış olduğunu dahi görebiliyosn o derece başarılı bi ürün

ee tabi canım ne sandın
kargom da sorun çıktı benim
rende buradan üye yapmak yasak arkadaşım uyarı alabilirsin :26:

noldu tatlım hyrdır?:26:

cnm o ayak spreyi için ayakkabılardada kullanılabilir diyo denedinmi sen hiç?

yaa bende siyah gösteren rimeldeen kendime yazmıştım birde siparişim vardı. arkadaş geri getirdi .akıyor, bulaşıyor diye .aslında benimkide aynı. sulu gibi yaa. neyse bıraktı gitti arkadaş(((

belki kızın gözleri güneşe rüzgara karşı hassassa yaşarınca akıyo olailir cnm? ama genel itibariyle en ucuzundan en pahalısına kadar rimelini kullandım ve hiçbirinde ben böyle bi akmayla karşılaşmadım cnm

slam arkadaslar bendee orıflamee temsılcısı olmak ıstıorum ama anlamadıgım kargonun eveee gelmeeesı ıcın sanırım bı urunu sıparıs vermk gereekıomus dgıl mı bıde mart katalogundakı mılk honey kremı nasıl bıde power shınee ruj var hosuma gıttı var mı kullanan

danışman sayfana gir
kişisel bilgilerim-adresler-adres ekle-kaydet
siparişlerini artık yeni eklediğin adresede verebilirsin.

cevap için teşekkür ediyorum

mart siparişlerini dün verdim.
acı badem kokulu banyo köpüğü tükenmiş malesef,alamadım.çok istiyordum oysaki
ayrıca 150 bp sipariş vermeme rağmen hediye eklenmedi sanırım 100 bplik hediye eklendi.
150 bp'nin makyaj paleti yada parfümün kodunu girin yazmışlardı.parfümün kodunu girdim ama
bu ürün satılamaz diye yazdı.bende çıkardım listeden.
bi karmaşa oldu ama anlayamadım. 150 tamamlamak içinde boşuna kastım,umarım zararlı çıkmam.

milk honey muhteşem kokuyoooo tek kelimeyle

bugün akşam geldi siparişlerim
öncelikle amber elixirin bu kadar güzel kokucağını tahmin etmemiştim bildiğin çikolatalı kek gibi
çok hafif ama aynı zamanda baymıyor enteresan yani
keşke iki tane alsaydım diye üzülürken gelecek ayki katalogda indirimde olduğunu gördüm
giordini gold white süper çiçeksi meyveli bi koku
tam yaz kokusu
amber de kış kokusu
şu kalpli rujun fuşyasını aldı ablam
bayıldım ona da çok yumuşak çok kalıcı
mavi rimel kötü
valla hala parfümü bi tane aldığıma yanıyorum.çünkü 30 ml alsam iki tane 60 ml yapıyo ve bana daha ucuza geliyodu
neyse en azından emin olmuş oldum
manolyanın kokusu neye benziyor biraz tarif eder misiniz kızlar:26:

ha bu arada nisan ve mayıs kataloğunda bütün parfümler indirimde.çok renkli çok güzel katalog yapmışlar
ısınmaya başladım tekrardan ben bu orıflame

Bahsettiğiniz ürünün adı Ücret Sıfırlama Ürünü dür.Bu ürünün fiyatı 7 tl kodu da 729000 dir.Ücret sıfırlama ürününün amacı siparişin eve gelmesi değildir.Siparişinizi verirken sayfada 99-Adrese Teslim seçeneğini işaretlerseniz siparişiniz eve gelir.Peki bu ürün ne işe yarar?Oriflame'da adrese teslim kargo ücreti 6.35 tl'dir.Ama eğer 729000 kodunu sipariş listenize ekleyerek ücret sıfırlama ürününü alırsanız kargo ücreti ödemezsiniz.Listenizden otomatik olarak kargo ücreti silindiği gibi bir adet ücretsiz ürün de siparişinize eklenir.Bu ürün her ay değişen ve Oriflame tarafından belirlenen bir üründür.Bu ayki ürün mavi bir mascara.Güncel katalogtaki ücret sıfırlama ürününün ne olduğunu görmek için siparişinizle birlikte size gönderilen fiyat listesinin ilk sayfasının sol üst köşesine bakınız.Nitekim siparişinize otomatik olarak katalog ve fiyat listesi de eklenmektedir.Bunların birer adeti ücretsiz birer adetten sonrası ücretlidir.

Başka sorunuz?

Son düzenleme:

canım benim kargomda sorun çıktı o yüzden yazamadım cevap elime geçince yazıcam

kızlar erkek parfümlerinden hangisini tavsiye edersiniz bana eşime hediye almak istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…