Organik Ve Doğal Ürünlerim Var

Canım annenin ellerinden öperim :KK16:

İlk sayfada olanların hepsi güncel canım,sadece pestil,şu an için yufka ekmek,yemeklik kuru patlıcan ve kurutulmuş taze fasulye elimde kalmadı
Kalan herşey mevcut canım,erişte de var esmer undan yaptım kaçırma istersen,çünkü çok fazla sipariş alamıyorum malum havalar yagmurlu gidince sacda yapamıyorum:KK16:

O da ellerinden öptüğünü okuyunca öpecektir seni, bir 5 gün kadar yok annem gelir gelmez baksın, ben yazacağım sana olurmu seyrenciğim, sipariş verdiğim gün, banka hesap numaranı geçersin bana ö.m ile direkt havale edebilirim, ya da ödeme ve gönderimi nasıl yapıyorsun. Garanti, Yapı Kredi, Akbank bu üçündende eft havale yapabilirim ben :26:

O da ellerinden öptüğünü okuyunca öpecektir seni, bir 5 gün kadar yok annem gelir gelmez baksın, ben yazacağım sana olurmu seyrenciğim, sipariş verdiğim gün, banka hesap numaranı geçersin bana ö.m ile direkt havale edebilirim, ya da ödeme ve gönderimi nasıl yapıyorsun. Garanti, Yapı Kredi, Akbank bu üçündende eft havale yapabilirim ben :26:

Allah razı olsun canım,anaların yeri hiç dolmaz,gelsin baksında ona göre:KK16:
Ödemeyi IBAN ile her bankadan yapabiliyoruz canım,kapıda ödeme olunca benden ekstra ücret kesiyorlar,hele siparşini verde canım ödemeyi o zaman düşünürsün:KK16:

Allah razı olsun canım,anaların yeri hiç dolmaz,gelsin baksında ona göre:KK16:
Ödemeyi IBAN ile her bankadan yapabiliyoruz canım,kapıda ödeme olunca benden ekstra ücret kesiyorlar,hele siparşini verde canım ödemeyi o zaman düşünürsün:KK16:

Tamamdır seyrenciğim, hangi banka ile çalışıyorsan ben hesap numaranı veya ibanını rica ederim, havale yada eft o gün geçerim. İletişimde kalalım. Böğürtlen kokulu öpüyorum seni :KK9:

Tamamdır seyrenciğim, hangi banka ile çalışıyorsan ben hesap numaranı veya ibanını rica ederim, havale yada eft o gün geçerim. İletişimde kalalım. Böğürtlen kokulu öpüyorum seni :KK9:

:KK1: :KK9: ohhh bende Turunç Kabugu Reçeli tadında öptüm seni şekerim
Listen olsun ödemeyi o zaman hallederiz canım,(FİNANSBANK)İle çalışıyorum bu arada
Bu arada konuna mesaj yazdım,senin adına o kadar sevindim ki,:KK16:Rabbim o daveti bizede yollasın nasipse(AMİN)

Esmer Un Eriştesi

Eklentiler

• $1.jpg
    $1.jpg
    108,3 KB · Görüntüleme: 21
  • $2.jpg
    $2.jpg
    113,6 KB · Görüntüleme: 20
Kekik Adaçayı

Halis yayla kekigi ve çayıdır kızlar:KK16:

Eklentiler

• $5.jpg
    $5.jpg
    92,5 KB · Görüntüleme: 15
  • $4.jpg
    $4.jpg
    79,5 KB · Görüntüleme: 16
  • $3.jpg
    $3.jpg
    93,8 KB · Görüntüleme: 18
Seyrenciğim nasılsın cnm .. Ben pek iyi değilim ...bebek olmuyorduya hani bizim ,hsg çektirdim enson ve rahimde perde yani septum çıktı ... Doktor ameliyat diyor ,bana dua et olurmu ,bu arada geçmiş olsun çocuk hastaymış ,

Seyrenciğim nasılsın cnm .. Ben pek iyi değilim ...bebek olmuyorduya hani bizim ,hsg çektirdim enson ve rahimde perde yani septum çıktı ... Doktor ameliyat diyor ,bana dua et olurmu ,bu arada geçmiş olsun çocuk hastaymış ,

Hamd olsun iyi sayılırız gülüm,konuyu biliyorum ve :KK14::KK14:üzüldüm canım ya inşallah herşey iyi olur dualarımdasın ve sana bahsettigim konu ile alakalı mühendis ile konuştum fakat kendisi İstanbula gittiginden bir türlü istedigin şeyi hazırlayamadı her işte bir hayır canım ya ne desek boş herşeyin en güzelini Rabbim bilir
Ogluşum çok hasta oldu 15 gündür evimizin neşesi bitti resmen canım,bugün biraz daha iyice hamd olsun,inşallah dahada iyi olacak

Doktor ameliyat diyorsa bir kenarda dursun ama 1 doktora daha sormanda fayda var düşüncesindeyim,sen başka doktorada sor bence ihmal etme gülüm

Birde sana ben erişte yollayacaktım canım,erişte yaptım bayagı yarın başka kargolarım var yollayımmı istersen

1525174_271562332996255_964661225_n.jpg

Narlı,ballı,pekmezli,kivili,sütlü dogal ve gıda boyası bulunmayan cezeryeler
Kızlar artık yetişemiyorum ve cezeryeleri sizlerin siparişi üzerine özel yaptırıyorum,bu lezzetleri tadanlar vazgeçemiyor :KK66:
Antep Fıstıklı Ve Fındıklı kilosu 20 tl

Eklentiler

• $5.jpg
    $5.jpg
    86 KB · Görüntüleme: 17
  • $4.jpg
    $4.jpg
    110,3 KB · Görüntüleme: 21
  • $3.jpg
    $3.jpg
    112,6 KB · Görüntüleme: 19
  • $2.jpg
    $2.jpg
    103,3 KB · Görüntüleme: 16
  • $1.jpg
    $1.jpg
    96 KB · Görüntüleme: 23
Yolla cnm .. Bir kiloda domates salçası yolla olurmu ,elden ödemeli yollardan yani kapıdan daha iyi olur ..

Yolla cnm .. Bir kiloda domates salçası yolla olurmu ,elden ödemeli yollardan yani kapıdan daha iyi olur ..

Notumu aldım canım

Dana öncede Nihil Boreas a yolladım ama bilgileri not düşmemiştim şimdi de diger ve senın kargolarında sıra canım:KK16:

cezeryelerden bendemi alsam acaba?:)
çok güzel görünüyorlar..... eline sağlık.
bilhassa kivili çok gözüme çarptı.....
neyse bi düşüneyimde ben yine yazarım alıcak olursam, kolay gelsin sana canım.

cezeryelerden bendemi alsam acaba?:)
çok güzel görünüyorlar..... eline sağlık.
bilhassa kivili çok gözüme çarptı.....
neyse bi düşüneyimde ben yine yazarım alıcak olursam, kolay gelsin sana canım.

Canım,Calimeroya yollıcam hemen hemen hepsinden paketledim onun yorunlarına göre fikir edinirsin benim favorim narlı,ballı ve limonlu(ay yazarken agzım sulandı,bende diyetteyimde bir 7 kg verdim az daha sabır,kızlardan etek aldım onları giyecegimde:KK76::KK76:)
Kivilide çok güzel antep fıstıklı oglumda ona bayılıyor:KK52:
Düşünürsen buradayım canım,sevgiler seninde o güzel yüregine saglık

canım geldi kargom. tereyağı,bal buğday bi sıkıntı yok akşam oğlum bayıla bayıla yer tereyağını :KK56:
ben diyetteyim mahrum kaldım çıtır ekmek üzerine tereyağ ve baldan :KK43:
ama cezeryeden yerim dayanamam :KK52:

:KK16:Oyy ogluşuna afiyetler sana sabırlar olsun canım:KK1:
Bende diyete girdim 7 kg verdim durmak yok yola devam diyorum:KK1:ama çok zor valla ya dayanamıyorum bazen:KK14:
Cezeryeden ye tatlım ya bugün geldi tazecik paketledim yarın yollıcam,ben bile fazladan istedim eve off birde özel günüm tam bir canavar oldum ballı limonlu su içiyorum ki kessin diye:KK53::KK53:

Canım,Calimeroya yollıcam hemen hemen hepsinden paketledim onun yorunlarına göre fikir edinirsin benim favorim narlı,ballı ve limonlu(ay yazarken agzım sulandı,bende diyetteyimde bir 7 kg verdim az daha sabır,kızlardan etek aldım onları giyecegimde:KK76::KK76:)
Kivilide çok güzel antep fıstıklı oglumda ona bayılıyor:KK52:
Düşünürsen buradayım canım,sevgiler seninde o güzel yüregine saglık

sağol canım benim:):KK19:

ver canım ver kiloları, aynı dertten bende muzdaribim, vermeye çabalıyorum işte bende.
kocaman öpüyorum:KK16::KK16:

sağol canım benim:):KK19:

ver canım ver kiloları, aynı dertten bende muzdaribim, vermeye çabalıyorum işte bende.
kocaman öpüyorum:KK16::KK16:

Şu verdigimiz kilolar varya bir oturuşta 1 ekmek yiyip üstüne 5 dilimde baklava atıp ay ne yersem yiyim kilo almıyorum diyenlere yapışssın inşallah:KK14::KK14:Azıcıkda onlara verme derdi çıksın yaaaa,yerken sorun yok verirken 1 ayda aldıgımız kiloyu 5 ayda ancak veriyoruz:KK4::KK4:

X