Organik Ve Doğal Ürünlerim Var

:KK1:Tamam canım eriştenin yarısını yaptım bugün:KK76:
Kalanını ve REPUTABLEninde eriştesini bitirirsem ara vereceğim açmak değilde kesmek mesele onu.:KK50:Ellerim kabardı.Bir süre erişteye nokta koyacağım sizlerin işinide halledeyimde.:KK16:

ellerine saglik canim ellerin dert görmesinnnn:nazar:

ellerine saglik canim annem cok hasta 3 yildir kiz kardesim bakiyor yaslilik iste aldigi nefes benim icin mutlulukkk
viyana öyle bir sehirki yaz yok bizde toplasan 5 veya 6 gün tam sicak görürüz yaz kis yagmurluu hep serinlige alistimzdan biraz sicak olsa bunalir daralirizzz

Rabbim annene acil şifalar versin canım,onların bakmaları bile yetiyor insana
Biz buralarda kışı siz oralarda güneşi özlüyorsunuz dünyanın düzeni bu işte:KK16:

seyrencim kargano alalı 3 gün oldu ama eklemek daha yeni nasip oldu :KK16::KK16:
bu enerji depolayan hatta bolbol enerji veren cevizli sucuk ve pestilin
$2013-09-20 17.37.00.jpg :KK52::KK52:
$2013-09-20 17.48.01.jpg bu da pişmesini bile beklemeden geldiği sekilde dayanamayıp tadına baktıgım mantıı:KK52::KK52::KK52::KK52:

ellerine sağlık arkadaşım hepsi cok güzeldi teşekkür ederim:KK16::KK16:

:KK16::KK16:Beğenmene çok sevindim canım,mantıdan yana biraz kararsızdın inşallah beklentini karşıladı mantı..
Afiyet şeker olsun,duam güzel haberlerden yana.

Seyrden maşallah canım sana. Ne kadar becerikli ve daha önemlisi ne kadar çalışkan bir hatunsun sen öyle :nazar::nazar:
:nazar:

Seyrden maşallah canım sana. Ne kadar becerikli ve daha önemlisi ne kadar çalışkan bir hatunsun sen öyle :nazar::nazar:
:nazar:

Teşekkür ederim canım,evde oturmaktansa yapayım birşeyler dedim çok şükür beklediğimden çok daha güzel şeyler oldu.Kazen'e ve siz kk kızlarına teşekkürü borç bilirim:KK16:

SEVCAN62(ÇARŞAMBA GÜNÜ YOLLANACAK)

*1 kg pestil
*1 kg biber salçası
*1 ip patlıcan

SİPARİŞİNİ GÖRMEDİĞİM EKSİK OLAN VARSA VE YAZARSA SEVİNİRİM.

Ve özellikle kurutulmuş patlıcan biber yolladığım arkadaşlarım size kargo ulaştığında ne şekilde geldiğini ezilme parçalanma olup olmadığını yazarsanız sevinirim.

NOT:Patlıcan ve biber kuruduğunda küçüldüğünden 1 ip olanların içinden yinede küçüklerini seçip olabildiğince dolmalık olanları yolladım.Bazı arkadaşlarım özellikle küçük dolmalık istiyorlar siparişleriniz olduğunda bunuda belirtirseniz çok sevinirim.
:KK16:

YENİ LİSTE

MELEKYAVRUM(KARGOYA HAZIR)

*1 kg ince bulgur
*1 kg pilavlık bulgur
*1 ip patlıcan(dolmalık)
*1 ip biber(dolmalık)
*1 kg domates salçası
*500 gr petekli çiçek balı
*1 kg üzüm pekmezi
*500 gr pestil

AMONRA(PESTİL KURUDUĞUNDA KARGOYA HAZIR)

*500 gr pestil
*1 bağ adaçayı
*500 gr kuru domates

SEYDA_66(ERİŞTE YAPILIYOR)

*5 kg erişte
*5 kg kurutulmuş fasulye
*5 kg kuru biber
*500 gr kuru bamya

BOREAS(Çok bekledin kuzum seninde çarşamba inşallah)

*2 kg bamya
*1kg incir kurusu

ELOSSA

*1 Kg pestil
*Harnup pekmezi

FERİDEİİ

*Erişte
* 1kg pestil

REPUTABLE

* 2 kg erişte
*500 gr kurutulmuş domates
*1 bağ çay
*500 gr dut pekmezi
*1 ip patlıcan
*1 ip biber(dolmalık)
*500 gr kuru incir
*500 gr pestil

GLAZE_BUTTERFLAY(kargoya hazır)

*500 gr incir
* 1 kg dut pekmezi

CİVCİVV(KARGOYA VERİLDİ)

*Turşu
*Zeytinyağı
*500 kg patlıcan kurusu yemeklik
*2 kavanoz konserve domates
*1 Kg fasulye kurusu

Canlar siparişlere biraz ara vereyim.Bekleyen listemi hazırlayayım,ve Seydanın eriştesini keseyim.Çünkü o zamanımı alacak.Yeni siparişi olanları birazcık bekletsem ayıp olmaz değilmi.:26::KK16:

Son düzenleme:
Amonracım bunlar senin cevizli pestilin.Artık bu sezonun son pestilini kurutmaya çalışıyorum arkadaşlar.Başka pestil siparişi alamıyorum malesef.
Seneye ölmez sağ kalırsak inşallah daha çok yapacağım.O zaman daha çok sipariş alırım.
Ve bahçemden bir kaç kare.Yeni den hayat bulan bahçemde misket portakalarım,sıkmalık mandalinalarım ve şeker hastalığına fayda sağlayan tatlı limonum.

Eklentiler

• $1.jpg
    $1.jpg
    67,1 KB · Görüntüleme: 16
  • $2.jpg
    $2.jpg
    136,7 KB · Görüntüleme: 18
  • $3.jpg
    $3.jpg
    147,2 KB · Görüntüleme: 17
  • $4.jpg
    $4.jpg
    147,5 KB · Görüntüleme: 14
  • $5.jpg
    $5.jpg
    138,5 KB · Görüntüleme: 16
  • $6.jpg
    $6.jpg
    122,9 KB · Görüntüleme: 18
  • $7.jpg
    $7.jpg
    97,4 KB · Görüntüleme: 17
  • $8.jpg
    $8.jpg
    112,6 KB · Görüntüleme: 15
  • $9.jpg
    $9.jpg
    123,4 KB · Görüntüleme: 17
  • $11.jpg
    $11.jpg
    88,7 KB · Görüntüleme: 17
  • $12.jpg
    $12.jpg
    84 KB · Görüntüleme: 16
  • $13.jpg
    $13.jpg
    116,7 KB · Görüntüleme: 15
Yayladan gelen ve tamamen organik bu üzümlerden keşke size yollama şansım olsaydı kızlar:KK50::KK43:

73391_664024800283441_727508513_n.jpg

MELEK YAVRUM
REPUTABLE
AMONRA

Canlar ad soyad adres ve kargo takip numaralarınızın ulaşacağı tel numaralarını(verme zorunluluğu yok,kargonuzun takibi için önemli) özelden yollarsanız sevinirim.Malum ben 5 dk olayına takılıyorum.

o mandalinalar üzümler ne öyleee :26:
içim gitti haa: )
seyren ne kadar şanslısın böyle bir bahçen ve meyvelerin var :KK16:

$erişte.jpg

sey_ren' imin eriştesini pişirdim bugün gönderdiği isottan da kattım bol bol içine çoook güzel oldu ellerinesağlık canım eim de bayıldı :KK16:

:KK16::KK16:Off offff yeşil mercimekle yapmışsın,ağzım sulandı.Maşallah ben bu işlere başlayınca evde doğru düzgün yemek yapamaz oldum.:KK53:Kocişim aç kalıyor:KK24:Hep aynı şeyler yapıyorum bu aralar.

Bende istiyorum ondan.Birde ıspanak başı varsa off off diyorum canım.Ellerine sağlık,civcivlere afiyet olsun.Teyzesi öpüyor onları.:nazar::nazar:Eşinede selamlar,Allah ondan da razı olsun canım.

günaydinnnn bende gördüm mandalin üzüm allahim yem yesil her yerrrr
diyecenki sizin orda yok mu pazarda manavda cokkkkkk ama dalinda görmek almak bir baska olurrr
allah daha mutlu etsin canimmm:nazar:

X