Onun adına ben utanıyorum

Cnm..kendisini öncelikle Dr. gösterip..önerilerine göre hareket etmelisiniz
İlerleyen zamanda başedemeyeceğiniz hale gelebilir
Çünkü..biliyorsunuzki..sizin çözüm bulabilmeniz mümkün olmadığı gibi
Sizlerinde ruh sağlığı tehdit altında kalacaktır
En kısa zamanda konunun uzmanına başvurmalısınız..daha geç kalmadan
Acil şifa diliyorum a.s.

çok şaşırdım Allah yardımcınız olsun en dogrusu dag çiçegininde dedigi gibi uzmandan yardım almanız gerek

işin içinde çocuklarım varsa kimse kusura bakmasın elalemin ağzınada bakmam ne yapmalıyım diye çocuklarımında yüzün kesinlikle göstermem o adama. kocan mı laf edecek onuda rezil ederim hiç bir güç kuvvet o adama yaklaştıramaz çocuklarımı... ilerde kızım oğlum bana anne neden beni dedmle hep yalnız bıraktın neden uzak tutmadın bizden derse ne cevap vereceksin ?

eğer evladım için canımı veririm diyebiliyorsan şuan böle boş boş oturmaman gerekir...

başta gerçekten normal biriydi sonra mı değişti?
yaşla beraber ne yaptığını bilmez hale mi geldi?
bunu mu demek istediniz?

çocuklarınızı da psikoloğa götürün.

K.pederiniz 85 yaşına gelmiş yaşamış yaşayacağı kadar, ama sizin çocuklarınız daha çok küçük ve bu tacizler onların hayatlarında tamiri imkansız hasarlar bırakır. Psikologtan utanmak ne demek Allah aşkına iyi utanın götürmeyin o zaman K.pederiniz kız-erkek, yetişkin-çocuk farketmeden tacizlerine devam etsin. Sizin şu an yapacağınız ilk şey bu adamla çocuklarınızı bir araya getirmeyin, görüştürtmeyin. Sonrasında K.pederin acil olarak akıl hastanesine götürülmesi lazım. Psikolog falan hafif kalır.

kayınpederiniz suç işliyor, polise gidip durumu anlatabilirsiniz. mağdurken ses çıkarmıyorsunuz ama utanması gereken siz değilsiniz. seyirci kaldığınız sürece bu durum devam edecek. çocuklar bu tacizler sonucunda travma geçiriyor. kendinizi bir şey yapmadığınız için suçlayın, yapamadığınız için değil.

psikolojik yardımın da işe yarayacağını sanmam. bütün suçluluların terapiye ihtiyacı var. normal olmadıkları için tecavüz ediyorlar zaten. acımayın. doğru olanı yapın.

eşim bu sabah saatlerce oturup onunla konuştu oda başladı ağlamaya tamam bırakın beni tek başıma ölüp gidiyim diyor kendini acındırıyor bu arada eşim ne yapacağını bilmediği için çok üzülüyor

Bence ya sahte sahte senaryolar uydurup buraya yazip, sonra da yazilan mesajlara bakip guluyorsun.. ki bu da bir ruh hastaligidir.
Ya da sen ve esin tas devrinden kalma teknoloji saglik hukuk mantik psikoloji butun bunlarin varligindan ve icadindan habersiz...

Adam kizini taciz ediyor ve esin sadece uzuluyor. Vah vah ne kadar da hassas bir baba.. Akil verin diyorsun iki mesajinda bir ama bunun cozumu icin akla ihtiyac yok ki.. Aklin yolu bir.. Ne yapilacagi belli. Kayinpederini iyilesene kadar cocuklarinin 100 metre yakinina bile yaklastirmayacaksin.. Ki eger yarin daha kotu birsey yaparsa esin yine uzulmesin diye..:S
Adami da tedavi mi ettirirsiniz yoksa tacizden sikayet edip yaptirim mi uygulatirsiniz. Orasi size kalmis.. Ama rica ederim boyle seyleri gelip de bir forum ortaminda ne yapacagini bilmez gibi yazmayin.. Bence durman kabahat..

Bence ya sahte sahte senaryolar uydurup buraya yazip, sonra da yazilan mesajlara bakip guluyorsun.. ki bu da bir ruh hastaligidir.
Ya da sen ve esin tas devrinden kalma teknoloji saglik hukuk mantik psikoloji butun bunlarin varligindan ve icadindan habersiz...

Adam kizini taciz ediyor ve esin sadece uzuluyor. Vah vah ne kadar da hassas bir baba.. Akil verin diyorsun iki mesajinda bir ama bunun cozumu icin akla ihtiyac yok ki.. Aklin yolu bir.. Ne yapilacagi belli. Kayinpederini iyilesene kadar cocuklarinin 100 metre yakinina bile yaklastirmayacaksin.. Ki eger yarin daha kotu birsey yaparsa esin yine uzulmesin diye..:S
Adami da tedavi mi ettirirsiniz yoksa tacizden sikayet edip yaptirim mi uygulatirsiniz. Orasi size kalmis.. Ama rica ederim boyle seyleri gelip de bir forum ortaminda ne yapacagini bilmez gibi yazmayin.. Bence durman kabahat..

Sukredin ki Tr gibi kanunlarin insan icin degil kanun icin yapildigi bir yerde yasiyorsunuz. Eger burada olsaydiniz, o cocuklari sizden alirlar, size de belli yaptirimlar uygularlardi.. Bilmiyorum Tr de bu tarz kanunlar cikti mi son donemde. Ben site yonetimini bunu arastirmak uzere davet ediyorum. O yavrucaklarin bu annenin ve babanin zihniyetinden kurtulmalari gerek. IP numarasi savcilik araciligiyla bulunup bu cocuklarin hayati kurtulabilir.

yaa kendi çocuğunun psikolojisini düşünmüyosun elin adamına hatta sapık adama acıyosun ne iş

ya anlamıyorm sizi tacz ediyo eşiniz ses çıkarmıyo
bu adamn kocalığı ne işe yaradı şimdi
siz o zaman ikide boynuz takın adama tam olsnkötükedihüso

nolmuş gocacım babana bi şey demedin buna da demeyiver diyin:nazar:

çocuğunuzu da taciz etsin:mymeka: :eek:klava:

hastaym desin

başlarm onun hastalığına :eek:klava: :eek:klava:

bi temiz dövün kırın kemiklerini hastalık kalıyo mu bakim :mymeka:

bence bu ensest ilişki işiinize geliyor sizin yoksa susmazdnz

nolcak di mi? yabancı değil ki kayınbabanz
-tatlicadiarzu-

kusura bakmayn kızlar...