Onun adına ben utanıyorum

ya eşleriniz buna nasıl musade ediyor almasınlar eve hastaneye yatırsınlar hadi siz kendinize yapılan bi tacize karşı koyabilirsiniz ya çoculklar onlardanda sözetmişsiniz nedemek beşikteki bebeğe ne biçim eltilerin onların eşleri var bu rezalete nasıl müsade ederler bu konu açarak dertleşerek çözülücek bi meselemi allh aşkına yapmayın böyle doktora götürün evinize almayın yavrularınıza bi zarar verse dilim varmıyor yani ozaman napıcaksınız delidir neyapsa yeridirmi diceksiniz yarabbim kimseye böyle dertler verme
duyduklarıma inanamadım şaka gibi eltilerin ve kocalarınız bu işi ciddi bişekilde konuşup halledin hemen yoksa almayın eve sokakta görseler çocuklarınız kaçsınlar hemen
siz neysede o yavruların piskolojisini düşünün böyle bi travmayı nasık kaldırırlar eşiniz nasıl eşinin ve çocuklarının cinsel istismara uğramasına izin verir
hayretler içindeyim pesyani

ayy ne saçma bişey bu yaa.ne demek bu.şu anda sizde çocuklarınızı ihmal ve istismar ediyorsunuz.bu bir SUÇ.böyle insanların bana göre nefes almaya bile hakkı yok.bu adam hakkında suç duyurusunda bulunulmalı.hiç kimse böyle sapıklıklara maruz kalmamalı.evlatlarımızı korumak bizim temel görevimiz.ne münasebet yaaa....çok sinirlendim ve çok üzüldüm.konu komşu akrabayı bırakın.yarın bozulan psikolojileri, (belki Allah korusun bu davranış bozukluğu tacize uğrayanlardada çıkma ihtimali var.) konu komşu mu düzeltecek.

ya siz bide müdür yardımsıyım diyosunuz.??? nasıl oluyorda bu soruna çözüm bulamıyosunuz.bence siz bizimle kafa buluyosunuz gibi geldi bana birden.yani koskoca ordu gibi bi ailede hiç mi adam gibi bu işe dur diyecek biri yok ya.hayır inanmıyorum size.

şaka mı bu:1shok:
çocuklara size ve eşiniz buna bile bile göz yumuyor sizde aynı sekilde ben o adamın değilde sizin ruh halinizi daha cok merak ettim

ben sadece rahatlamak ve fikir edinmek için içimi döküyüm dedim daha beter oldum

Ne rahamatlaması ya bu? Hiç bir insan mükemmel değildir, herkesin hatası olur.. Ama ben senin iyi bir anne olduğunu düşünmüyorum. Olabildiğince kısa sürede hatanı telafi etmeye bak. O adam girmesin evine. Gerçekten senin düşündüğünden çok ciddi bir sorun bu. Bence sen olayın boyutunun farkında değilsin. Çünkü gerçekten bilsen müsade etmezdin bu durumun yaşanmasına, eşin de etmezdi. Eşinin ailesi o adamı o şekilde kabullenmiş alışmış diye yaptıkları normal görülemez. Daha çok üzülmeden çoçuklarına bu durumu yaşatmamak için o adamdan kurtul. Durumunuz varsa ayrı bir eve çıkartın, yoksa huzur evine verin hastaneye götürün. Çocuklar şu an yaşadıklarını anlayamazlar ama bir gariplik olduğunu fark ederler. Büyüyünce kavrarlar ne yaşadıklarını zamanla anlarlar bu defa size kin beslerler. Annemiz bu duruma göz yumdu diye.

peki bu annelik mi?bencillik mi?o adamin ahlaksizligina katki mi,degil mi?yapan mi suclu,cocugunu dusunup cozum bulmaya calisan anne mi?
bu cok ciddi bir sorun oyle ertelenip ic rahatlatilacak bisey degil adam madem duzelmek istiyor o doktora pasa pasa gidecek,gitmiyorsa huzurevine gitsin.hicte acimam oyle birine..

Nasıl çözeceğinizi bilmediğiniz için sorunu kabullenmeyi reddetmişsiniz veya ertelemişsiniz tüm aile.
Zira kabullenseydiniz tüm aile bireyleri evlâtlarının bu tramvayı yaşamasına asla izin vermezdi,
hele hele o bu şu ne der düşüncesi ile evladının tacizine asla göz yummazdı.
Göz ardı edebilecek kadar çaresiz hissetmiş olmalısınız kendinizi.

Tek başına kalabileceği bir evde erkek bakıcı tutulabilir belki..

Allah kolaylık versin hepinize, aklına, kendine mukayyet olamayan biri ile cebelleşmek çok zor.

galiba böyle olacak eşimde ona böyle söyledi ya adam olacaksın yada ben sana baba demem yolda görsem yolumu çeviririm dedi

zaten sabahtan yolladım onu bayada ağır konuştum ağlıyarak gitti kendine beddua ede ede gitti
kardeşim siz ne diyorsunuz burda hasta bir adamdan bahsettiniz, sadece bir sapıklık değil bu :eek:lmaz:
kundaktaki bebeğe varana kadar kendine engel olamayan bir hasta hiç böyle tehditlerle yola gelir mi Allah aşkına!
çocuk bile böyle terbiye edilmez kaldı ki bağımlı bir insanı azarla tehditle yola getireceğinizi sanıyorsunuz
oldu madem bu kadar kolay size uyuşturucu bağımlısı birini emanet etsinler tehditle tedavi edin bakalım :tomato:
kaldı ki ta yeni gelinken maruz kalmışsınız yıllardır değişmemiş bu adam, hala aynı yöntemle kendi kendinize çare bulmaya çalışmışsınız,
bulamazsınız çünkü bu kişi hasta kabul edin artık :eek:lmaz: bir hasta da her zaman ehil kişilere emanet edilmeli bu onun da en doğal hakkı ayrıca, bir de burdan bakın lütfen...

galiba böyle olacak eşimde ona böyle söyledi ya adam olacaksın yada ben sana baba demem yolda görsem yolumu çeviririm dedi

ben sizden çok eşinize kızdım açıkçası.
karısını çocuğunu mıncıklayan adama hala bunu mu diyor?
ne genişlik yarebbim
hasta adam hastaaaa, oğlu ona selam vermese ne olur ki, büyük kayıp mı.
o herşeyi göze alıp kundaktaki bebeklere kadar taciz uygulayan biri, oğlu ona sırt çevirse kaç yazar.
canlı canlı hadım etmeli, kesip eline vermeli..

ne genişlik yarebbim
o herşeyi göze alıp kundaktaki bebeklere kadar taciz uygulayan biri, oğlu ona sırt çevirse kaç yazar.

pis sadist...ayynen katılıyorum...kızımı elleyecek dedesi ve ben görecem...Allahıııımmmmm...beni kimse tutamaz o an...hiçkimse...

ne genişlik yarebbim

pis sadist...ayynen katılıyorum...kızımı elleyecek dedesi ve ben görecem...Allahıııımmmmm...beni kimse tutamaz o an...hiçkimse...

çok doğru söylemişsiniz

benim 2yaşında ve 8 yaşında iki oğlum 6 yaşında kızım var.bu hafta kendisi bizde kaldı gece kalktığımda sürkli çocuklarımın yanında görüyorum .onun dışında kızımı yanına çağırıp özel bölgesine ellerken gördük ve sadece kızıma değil bütün torunlarını bir bahaneyle yanına çağırıp onlara tacizde bulunuyor.banada ilk evlendiğimde onlarda uyurken böyle bişey yapmıştı anlıyacağınız kız,erkek,gelin, hiç bişey ayırmıyor aklından geçen tek şey birini sıkıştırmak ve şimdi de kimse ona bakmak istemiyor haklı olarak ama ne yapacağımızıda bilmiyoruz umarım anlatabilmişimdir kusura bakmayın çok sinirliyim

Aman Allahım akannehir Tamam yaslı ama cocukların da etkılenebılır psıkolojık olarak.

tamamda kim cesaret edebilirki doktora o yaştaki bir adamın bunları yaptığını anlatmaya ben yapmasamda kimse yapmaz bende o kadar cesur değilim

Valla yası ne olursa olsun o yapıyorsa sız de anlatabılırsınız doktora bnce.Ilerde cocuklarınız bunu hatırlayacak belkı de ruhsal ynden cok etkılenecek.Esınızle gıdın babasını anlatın sonra onu goturun.

madem huzur evine veremiyorsunuz madem kimseye söleyemiyorsunuz madem 7 kişisiniz açacaksınız ayrı bir ev, tek başına yaşayacak çocukları da sizin gözetiminiz dışında görüştürmeyeceksniz düzenli birşekilde yemeğini götüreceksiniz 7 elti.madem küçük köy gibi bir yerde yaşıyorsunuz bu zor olmasa gerek...nöbetleşe temizliğini çamaşırnı yıkarsınız hem bakılmış olur hem sizden uzak olur.böyle bir insanla baba dahi olsa aynı evde olmak çok tehlikeli

daha sonra hem sizin hemde çocuklarınızın üzerinde silinmez yaralar açabilirsiniz.biraz akıllı ve mantıklı davranın.bu durumla yaşanılmaz.elalemin ne dediğini düşünüyorsunuzda namusunuzu düşünmüyorsunuz bir yerde......adam size yada çocuklarınıza saldırsa ne olacakkk ayyy düşünemiyorum bileeeee

insan böyle bir şeye nasıl müsade eder inanın aklım almıyor. evlendiğiniz yıllarda başlamış bu sapıklık. şimdi de çocuğunuzda devam ediyor. insan yavrusuna böyle bir şey yapılmasına nasıl müsade eder. eşinize zaten söyleyecek bir şey bulamıyorum. babam değil kim olursa olsun tuttuğum gibi kapının önüne koyardım ben olsam. siz hala etraf ne der derdindesiniz. bırakın siz etraf ne der demeyi de bi an önce önleminizi alın. ilerde bu durum daha da kötü boyutlara gittiğinde etraf sadece oturup izler sizi. yaa gerçekten okuduklarıma inanamıyorum. kızınızın 6 yaşında olduğunu söylüyorsunuz. 6 yaşındaki çocuğun aklı bi çok şeye yetiyor. size gelip hiç bi şey sormuyor.

içimden acaba bizle dalga mı geçiliyor diye düşünmeden duramıyorum. umarım böyle bi sapıklık doğru değildir. eğer doğruysa da bence bi an önce çocuklarınızı da bi psikologa götürün.

hernekadar beni eleştirsenizde inanın çok şey yaptım ve devam ediyorum bir psikoloğa danıştım o günden sonrada evime gelmedi ve kızım içinde piskoloğa danışacam gerekirse onuda alacam ama ben elimden geldiğince onunla konuşmaya çalışıyorum.eşim ve ailesiyle konuştum onun hiçbirşeyiyle ilgilenemeyeceğimi söyledim sadece benden tedavi bekleyin dedim.Umarım sizinle tedavi ettirebildim onu iyileştirebildiğimide paylaşırım

İnanmıyorum hasta adam ya... Ne biçim dedesin, ne biçim babasın!

Bakın belki de yaşlı olduğu için acıyorsunuz eşiniz ve siz ama çocuklar ileride bu yaşadıklarını hatırlarlar ve çok etkiler bu durum. Bırakın ne hali varsa görsün.

arkadaşlar umarım bu konu başka bir yerde karşıma çıkmaz inanın gerçekten çok kötü oldum bu hafta bu yaşıma kadar ben böyle bir hafta geçirmedim Allahım kimseye böyle bir dert vermesin

benim 2yaşında ve 8 yaşında iki oğlum 6 yaşında kızım var.bu hafta kendisi bizde kaldı gece kalktığımda sürkli çocuklarımın yanında görüyorum .onun dışında kızımı yanına çağırıp özel bölgesine ellerken gördük ve sadece kızıma değil bütün torunlarını bir bahaneyle yanına çağırıp onlara tacizde bulunuyor.banada ilk evlendiğimde onlarda uyurken böyle bişey yapmıştı anlıyacağınız kız,erkek,gelin, hiç bişey ayırmıyor aklından geçen tek şey birini sıkıştırmak ve şimdi de kimse ona bakmak istemiyor haklı olarak ama ne yapacağımızıda bilmiyoruz umarım anlatabilmişimdir kusura bakmayın çok sinirliyim

aman allahım daha neler duyacağız ya allaha büyük konuşmuyayım benim evlatlarıma veya bana öyle bişey yapacak kapının önüne koyarım hatta şikayette dahi bulunurum.nasıl izin veriyosunuz allah aşkınıza sizin evlatlarınıza yapılanlara gözmü yumuyosunuz.insan evlatları için yapmıycağı şey yoktur kendinize gelin böyle yapılan şeyler evlatlarınızın geleceğini çok etkiler

X