Onun adına ben utanıyorum

İnanmıyorum hasta adam ya... Ne biçim dedesin, ne biçim babasın!

Bakın belki de yaşlı olduğu için acıyorsunuz eşiniz ve siz ama çocuklar ileride bu yaşadıklarını hatırlarlar ve çok etkiler bu durum. Bırakın ne hali varsa görsün.

bende onu diyorum bıraktık ne hali varsa görsün dedik ama yinede tedavi ettirecem.Belki bu yaptıklarından utnırda ömrünün son deminde tövbe eder.

Ay delimisiniz divanemisiniz. Hem size hem çocuklarınıza tacizde bulunan adamın evinizde ne işi var. Çocuklarda nasıl bir travma bırakır bu farkındamısınız. Telafisi olmaz bunun.

Bu konu bence ihmale gelmez, verin bir huzurevine, kurtulun. Aslında hep karşıyımdır, onca evladı bir bir anne babaya bakamıyor diye huzurevine verenlere, ama bu durum farklı arkadaşım. Sizin çocuklarınız sözkonusu.

Kart horoza bakın yaaalsanaalsanasmile

En mantıklısını siz yazmışsınız.Benim çocuklarıma öyle yapacak ve ben daha duracağım...O çocukların halini düşünemiyorum bile.

Size cocuklariniza böyle davraniyor ve esiniz siz buna izin veriyorsunuz, esiniz sadece üzülmekle yetiniyor.. Tacize ugrayan cocuklarin hayata kolay kolay tutunamadiklarini biliyorsunuz degilmi ?? Sizi bizi sarsan bu olay düsünün onlardane etki yaratiyor... Diger akrabalar ilede konusup biran önce uzaklastirin cevrenizden... Huzurevi mesela ... ve oglu gidiyorsa gitsin yanina veya ogullari ama cocuklarinizi uzak tutun.

Ne hastalığı ayol!!!
Dedenin torununu görünce aklına bişey gelmesinin...... tövbe Yarabbim tövbe!!! hastalığı mı olurmuş bunun!!!:kızgın:
Adam da ben hastayım:gitme: modunda salınır daha çok!!
Ayy konu sahibesine yorum dahi edemiycem..akannehir
Yazık yazık...
Bu kadar umursamazlık görmedim
Allahım saklasın bir bebenin başına bir iş gelse de siz yine harekete geçmezsiniz bence...:kızgın:

offf çok saçma ya akıl almaz yani 7 elti 7 de evlat baş edemiyomusunuz aranızda okumuş insandamı yok kusura bakma ama cahilce davranıyosunuz ya götürün dr a olmadı ayrı ev tutun kocalarınız baksın yemeni falan yapıverin hem siz rahat olun hem o evinde rahat rahat ne hali varsa görsün evletşarınızın hiçmi kıymeti yokk

buna cesaret edemiyosunuz da çocuklarınızın durumunu düşünün

sürekli taciz eden bir dede akannehir nasıl bir psikolojiyle büyüyecekler bir düşünün

bence de bu durumu siz belki kaldirabilirsiniz ama cocuklarinizin psikojisini bozarsiniz.
cocuklarinizi hic mi dusunmuyorsunuz yahu...

Ne hastalığı ayol!!!
Dedenin torununu görünce aklına bişey gelmesinin...... tövbe Yarabbim tövbe!!! hastalığı mı olurmuş bunun!!!:kızgın:
Adam da ben hastayım:gitme: modunda salınır daha çok!!
Ayy konu sahibesine yorum dahi edemiycem..akannehir
Yazık yazık...
Bu kadar umursamazlık görmedim
Allahım saklasın bir bebenin başına bir iş gelse de siz yine harekete geçmezsiniz bence...:kızgın:

bencede bu sapıklık tamam hastalık olabilir ama tedavisi yok bu yaştan sonra konu sahibi arkadaşımız yapılan eleştirilerden fazlasıyla rahatsız olduğunu ifade etmiş olur tabi böylesine bi tepki beklemiyordu vaha vah dememizi bekliyordu şimdide sıyrılmak için çocuklarımı pisikoloğa götürcem dedeyi tedavi ettircem falan diyo onlar SÜLALECEK BUDURUMU KABULLENMİŞLER hiçbişey yapacakları falan yok sadece eleştirileri susturmak istiyo bence.
böyleşeymi olurya eşiniz bişey yapmanıza tepki gösteriyorsa o benim babam deyipteki buda saçma olur...çaresizseniz polise şikayette bulunun

Böyle birine vicdan bile yapılıp evde tutulmaz kusura bakmayın.
İyi o zaman sülalede ki bütün çocukları, beşikte ki bebekleri ve kendinizi de,
koskoca 85 yaşındaki bir adamın zevki için feda edin.
Böyle bir saçmalık ve vicdan olabilir mi.
Benim evlatlarımdan , namusumdan ve diğer yavrucaklardan daha önemli değil,
o adamın zevki ve keyfi.
Hiç te vicdan yapılacak bir durum yok.
Bakmak durumunda da değilsiniz böyle birine.

Ensest bir durum var..ve hepiniz sakliyorsunuz..bu tacizler emin ol yarin cinsel iliskiye kadar gidecek..ama umrunuzda mi hayir..tabi ya elalem ne der???

haberlerde neler çıkıyor..tecavüz olayları...hiçbirşey söylemeyip içine atan küçük masum torun..

hernekadar beni eleştirsenizde inanın çok şey yaptım ve devam ediyorum bir psikoloğa danıştım o günden sonrada evime gelmedi ve kızım içinde piskoloğa danışacam gerekirse onuda alacam ama ben elimden geldiğince onunla konuşmaya çalışıyorum.eşim ve ailesiyle konuştum onun hiçbirşeyiyle ilgilenemeyeceğimi söyledim sadece benden tedavi bekleyin dedim.Umarım sizinle tedavi ettirebildim onu iyileştirebildiğimide paylaşırım

10 yıllık evlilğinizde size yapılan tacize eşinizki sessiz kalmış, diyecek başka birşey yok. Size acımam ama ya o çocuklar. Çocuklar bilmez bile şimdi dedesi onu niye elliyor. Oyun zanneder. Siz nasıl buna sessiz kalabilirsiniz. Nasıl bir vicdandır bu. Eşinize de Allah akıl fikir versin, ne sorumsuz bir insan, ne geniş bir insan, ne acayip bir insan. Aklım almıyor, almıyor, almıyor.

Kusura bakmayın,teneşir paklar bu azgını..Şeyine hakim olamıyorsa,şeyini de alsın gitsin.Şeyi onu beslesin,yıkasın paklasın kıyafetlerini,yatacak yer temin etsin,önüne yemek koysun,yatak versin..Bunlardan vazgeçecek zira şeyini de alıp gidince...
Siz de eşiniz de yedi eltiniz ve eşleri de çok pasif kalmışsınız,koparıp eline vermek de çözüm listenizde olmalı madem inkar etmiyorsa.
Tabiiki tedavi gerekir ama artık tedaviyi sizin yanınızda görmemeli,yapılanlar unutulamaz,gitsin bir yere sığınsın,kuzumun da dediği gibi huzurevine gönderin,yedi kardeş karşılasın masrafını..
Bu zamana kadar nasıl göz yumdunuz,olur şey değil..

daha neler duyacağız yarabbim..
valla sizdeki iyi cesaretmiş çocuklarınızla aynı evde bu adamı tutyorsunuz elle taciz yapıyor diyorsunuz ya daha ileri gitse...o çocuklardaki psikolojiyi düşünmüyormusunuz adam 85 yaşında yaşamış yaşıycanı açın başka bi ev tek başına yaşasın gitsin madem taciz yapacak kadar aklı başında bi de kabul ediyor eli ayağıda tutyor demek ki kendi çocukları gidip baksın bayanlar görüşmesin bile ne çılgınlık yaa bu kadar pasif kaldığınıza inanamıyorum valla aklım almıyor arkadaşım

Son düzenleme:
konu karşısında ağzım açık kaldı valla.. Ya bu adamıo bi hastaneye yatırın ya da içiniz elvermiyosa bi bakıcı tutun evinde bakılsın.. Çocuklara yazık yaa. Bu kadar insansınız bunca senedir bir çözüm bulamamış olmanız çok ilginç.. :kahve:

kesinlikle tedavi ettirin ve çocuklarınızdan kendinizden uzak tutun. eşiniz nasıl bu kadar sakin olabiliyor...

güçlü olun pasif kalmayın çekinmeyin . o utansın siz değil...

konu karşısında ağzım açık kaldı valla.. Ya bu adamıo bi hastaneye yatırın ya da içiniz elvermiyosa bi bakıcı tutun evinde bakılsın.. Çocuklara yazık yaa. Bu kadar insansınız bunca senedir bir çözüm bulamamış olmanız çok ilginç.. :kahve:

bakıcıyada yazık kız,kim bakar böyle herifesempatiksalakcinni
azmış bu adam teneşirden başka yeri yok bunun:eek:lmaz:

hernekadar beni eleştirsenizde inanın çok şey yaptım ve devam ediyorum bir psikoloğa danıştım o günden sonrada evime gelmedi ve kızım içinde piskoloğa danışacam gerekirse onuda alacam ama ben elimden geldiğince onunla konuşmaya çalışıyorum.eşim ve ailesiyle konuştum onun hiçbirşeyiyle ilgilenemeyeceğimi söyledim sadece benden tedavi bekleyin dedim.Umarım sizinle tedavi ettirebildim onu iyileştirebildiğimide paylaşırım

Psikolog ne dedi durumunuza çok merak ettim..
Eşinizi çağırıp ne yapmaya çalıştığını öğrenmedi mi?
Hadi dede pislik,buna göz yumarak eşiniz ve eşinizin ailesi ne oluyor acaba?
Allahım korusun ya beni,evladını düşünmeyen adamın yüzüne bakmam..
Hani erkek milleti umursamaz,duyarsız v. deniyor da siz aşmışsınız artık herşeyi...
Siz 7 kardeş,7 elti iyicene alışmışsınız bu hayata bence..
Biriniz de çıkıp da "yahu bizim kocalar adam olsa bu iğrenç hayatı sunmazlar bize" dememişiniz..

yaa durmunu bilemeyız,ama insana cinayet işletir türden yaa,gözü döner ınsnaın böle bir manzara karşısında,biz babasız büyüdük,yıllar sonra geldi,valla başımıza öel birşey gelemdiği halde perderi tanımıyoz diye ablam dahıl paranoyak olduk,yeğenımı sevıyor,kucağına alıyor,adamın öel bişeyı yok,biz ailece üşüttük,aklımıza geldi,yanı sizide anlamdım,evıme sokmam,

X