Onun adına ben utanıyorum

seyder

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2010
43
0
söze nasıl başlıyacağımı bilemiyorum ama başka fikirlare ihtiyacımız olduğundan mecburum ben 10 yıllık evliğim eşimin annesi biz evlenmeden vefat etmiş babası şu an 85 yaşında inanın bunu yazarken bile utanıyorum o yaştaki bir adam bunu nasıl yapar anlamıyorum.kayınbabam elle tacizde bulunuyor bu psikolojik bir hastalıkmıdır ve inkarda etmiyor lütfen akıl verin eşim bu duruma çok üzülüyor

bende anlamadım ama sızemı tacızde bulunuyo daha ayrıntılı yazarsanız fıkırlerımızı soylerız

Detaylı anlatıp örneklendirebilirmisiniz?
Gerçekten anlamadım hayır sadece ben değil konunuzu okuyan bir çok insan anlamayacak sizden detaylı anlatım bekleyecektir.
YAzmanız örneklemeniz sadece 3-4 dakikanızı alır.
Siz yazarsanız bizde size yardımcı olabiliriz üzeri kapalı söylediğinizde cidden anlamıyorum ama:bbo:

benim 2yaşında ve 8 yaşında iki oğlum 6 yaşında kızım var.bu hafta kendisi bizde kaldı gece kalktığımda sürkli çocuklarımın yanında görüyorum .onun dışında kızımı yanına çağırıp özel bölgesine ellerken gördük ve sadece kızıma değil bütün torunlarını bir bahaneyle yanına çağırıp onlara tacizde bulunuyor.banada ilk evlendiğimde onlarda uyurken böyle bişey yapmıştı anlıyacağınız kız,erkek,gelin, hiç bişey ayırmıyor aklından geçen tek şey birini sıkıştırmak ve şimdi de kimse ona bakmak istemiyor haklı olarak ama ne yapacağımızıda bilmiyoruz umarım anlatabilmişimdir kusura bakmayın çok sinirliyim

iide nasıl inkarda etmio onu anlamadım size tacizde bulunuo babası eşinizde sadece üzülüo

Tedaviye ihtiyacı var kayınpederinizin.
Bir uzmandan yardım almanız en mantıklısı.
Yaşlılıktan mı yapıyor dicem ama ben bu durumu yaşlılık gibi özel bir duruma sığdıramam.
En kötü ihtimal internette uzmanlar yardımcı oluyor ki bizde de mevsut.İsterseniz onlara bir sorun.
Ben adlandıramıyorum çünkü.

bence kayın pederinin ruhsal sağlığı yerinde değil çünkü o yaşta insanın yapacağı bişey değil anlattıkların . kız erkek farketmiyor diyorsun bi psikoloğa danışmakta fayda vardır.

iide nasıl inkarda etmio onu anlamadım size tacizde bulunuo babası eşinizde sadece üzülüo

eşim bu sabah saatlerce oturup onunla konuştu oda başladı ağlamaya tamam bırakın beni tek başıma ölüp gidiyim diyor kendini acındırıyor bu arada eşim ne yapacağını bilmediği için çok üzülüyor

tamamda kim cesaret edebilirki doktora o yaştaki bir adamın bunları yaptığını anlatmaya ben yapmasamda kimse yapmaz bende o kadar cesur değilim

eşim bu sabah saatlerce oturup onunla konuştu oda başladı ağlamaya tamam bırakın beni tek başıma ölüp gidiyim diyor kendini acındırıyor bu arada eşim ne yapacağını bilmediği için çok üzülüyor

Ay delimisiniz divanemisiniz. Hem size hem çocuklarınıza tacizde bulunan adamın evinizde ne işi var. Çocuklarda nasıl bir travma bırakır bu farkındamısınız. Telafisi olmaz bunun.

Bu konu bence ihmale gelmez, verin bir huzurevine, kurtulun. Aslında hep karşıyımdır, onca evladı bir bir anne babaya bakamıyor diye huzurevine verenlere, ama bu durum farklı arkadaşım. Sizin çocuklarınız sözkonusu.

Kart horoza bakın yaaalsanaalsanasmile

tamamda kim cesaret edebilirki doktora o yaştaki bir adamın bunları yaptığını anlatmaya ben yapmasamda kimse yapmaz bende o kadar cesur değilim

buna cesaret edemiyosunuz da çocuklarınızın durumunu düşünün

sürekli taciz eden bir dede akannehir nasıl bir psikolojiyle büyüyecekler bir düşünün

X