öneri lutfen:)

aklikarisik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2015
830
172
34
Herkese güzel pazarlar arkadaşlar..
Ben sevgililer günü için yada 13 14 şubat için ıstanbul da spali falan güzel bi otel arıyorum masaj falan yaptırma şansımız olsun..sizin onerebileceginiz var mi ? Okuyup cevap veren herkese şimdiden teşekkür ederim.

Çok zor yaaa :KK43:
Temiz nezih bir otel olsun dersen spa vs çok pahalı...belekte 5 yıldızda bu sene 300-400 gibi fiyatlar vard..o kadar parayı masaja bayılsam çıkışta kesin felç falan inerdi :confused:
Daha ucuz otellerde de sağlık denetlemeleri dayılarla mı çalışır emin olamadığım için gidemiyorum....
Aslında ne güzel olur yaa :KK51:

Çok zor yaaa :KK43:
Temiz nezih bir otel olsun dersen spa vs çok pahalı...belekte 5 yıldızda bu sene 300-400 gibi fiyatlar vard..o kadar parayı masaja bayılsam çıkışta kesin felç falan inerdi :confused:
Daha ucuz otellerde de sağlık denetlemeleri dayılarla mı çalışır emin olamadığım için gidemiyorum....
Aslında ne güzel olur yaa :KK51:
Bende esim için istiyrm daha çok. Kendisine çok güzel bi süpriz olur diye düşünüyorum... çok yüksek bi butcem yok malesef :KK43:( ama esimde calismadigim için zaten benim çok para veremeyecgim bildiği için paranın büyük kısmını kendisi vereceğini tahmin eder ben fikir sunup hadi gidiyoruz falan diyip herşeyi organize etmeliyim

Ayasofya Hurrem sultan hamamina gidin ohh mis gibi.. Tabi kadin erkek ayri diye biliyorum. .

X