Selülit Önemli! ..... Selülit te son veriyormuş

Selülit; nedenleri ve çözümleri Selülit nedir ? Selülitten kurtulmanın yolları nelerdir ? Selülit nasıl geçer ? Selülit kesin doğal çözümleri, Selülit egzersizleri
merhaba arkadaşlar bende aynı dertten muzdaribim doğum sonrası kendimden iğrenmeye başladım hem 5 kilo fazlam var hemde bayağı bi selülit zübeyde24 60 kilodan 49 a düşen şanslı arkadaş kim oluyo ve ne kadar zamanda gitmiş o kilolar ya gerçekten etkisi oluyomu acaba deneyenler lütfen bizi de bilgilendirsin

selülıtli bölgeye gerekli ne varsa iyi güzel sürüp masaj yapıyorum ama şu streçle sarma işi can sıkıcı kaç kat sararsam sarayım kayıyor üstten alttan.. sardığım gibi durmuyorki strec hemen kayıyor..streç yerine korse giyip beklesek olmazmı acaba...ben anlamadım streci sarıpta spor bile yapanları, sabit durmuyorki...sıkıca sarıyorum ama toplanma yapıyor hareket edince..sizde nasıl oluyor arkadaşlar..

streç yerine koroplast tarzı çöp torbalarından alttan keserek giymek en iyisi bence.
ben 2 tane çöp torbasını giyerek .zayıflama eşofamanı olarak kullanıyordum.
zaten nemli cilde hemen yapışıyor.
acaip terletiyordu.

deneyenlerin çoğu sonuçları hakkında birşey yazmamış,çok fazla selülitim yok ama bugüne kadar denemediğim şey kalmadı,hiçbiri işe yaramadı,sadece spor biraz azalttı...bu yöntem gerçekten işe yaradı diyen varmı......

bende ufak bir uyarı yapayım arkadaşlar şu reklamı çıkıp duran X-TRA gel incelmek çok kolay diye reklam cıkıp duruyaor ya göbegimi inceltmek için ondan aldım hikaye bir bomboş balon sakın inanmayın.hiç bir faydasını görmedim.iade etmek istedim.kutuyu açmışssın dediler kutuyu tabiiki açacam kullanacam ben onu müzeye kaldırmak içinmi aldım işime yaraması için kullanmka için aldım. kandırmaca lütfen kanmayın .birbirimize faydası olmuş kullanıpta yararını gördüklerimiz kremleride tavsiye edelim burdan sırf reklama aldanıp paramızdan olmıyalım

X