öncesi ve sonrası nasıl bu hale geldim? :( resimli

aklıma gelmemişti bir bakınayım yada bu sitede diyet arkadaşı bulayım kendime :) çok teşekkürler güzel fikirlerin için ♥ :)

dukan diyetini araştır derim
araştırdım biraz karmaşık geldi seviyeleri falan varmış daha kolay ve düz mantık şeyler olsa ben ekmek şeker ve unu azaltsam faydasını görürüm sanıyorum ama eşim saolsun

Teyzeyi kayınvalideyi boşverelim de seni mutlu edecekse zayıfla ayrıca çok da hoşsun. İskelet gibileri sevmem zaten.. :)
Kahvaltıyı 2 kutu activia, 3 tatlı kaşığı müsli ile yapıyorum 1 aydır, azıcık da dikkat ettim 5.5 kilo farketti. Ufak şeyler dene baskı yapma kendine. :)

çok teşekkür ederim canım guzel yorumalrın ıcın gerçekten motive oluyorum akşam yemeği için menü hazırlıyorum kafamda tabağımı küçültmeyi planlıyorum başarabilirsem :)

ayyyy çok tatlısın :) ne güzel görüyorsun öyle çok tesekkur ederim motive oldum gerçekten...activia bende seviyorum arada dönüşümlü kefir le birlikte tüketiyorum gerçekten iyi geliyor çok teşekkürler güzel yorumların için

Siz de onu şaşırtın o halde. Günümüzün güzel kadın anlayışı zayıf kadınla eş değer, belki yanlış ama gerçek de bu yani. Eşiniz sizi çekici bulmamaya başlarsa ne olacak? Herkes olur mu öyle şey diyebilir ama, şahsen fitken evlendiğim kocam evlendikten sonra birden bire-yiyerek, hastalık falan değil- 20 kilo alsa, görünüşünden hoşnut kalmazdım yani.

basenim yılalrdır var ama daha orantılıydı şimdi belirgin çok teşekkur ederim motive edici yorumunuzdan ötürü ♥

ben çok katılıyorum size ben bile bayan olduğum halde ince bacaklı bayanlar bana hep çekici güzel gelmiştir.güzellik kavramı bencede zayıf kadın yada yüzü güzel kadın :) çok teşekkürler gerçeklerle yüzleşmemi sağladınız♥

bol bol su tüketmelisin. birde yürüyüş basenleri çok güzel eritiyo benim boyum 168 kilom 62 ramazandan sonra bol bol yürüyüş yapıcam inşallah

Ya hanimlar herkes yedigine ictigine dikkat etmeli. Sokaga bir cikiyorum ya eskiden bu kadar kilolu kadin var miydi etrafta millete nolmus diyorum.
Obez bir millet olma yolunda emin adimlarla ilerliyoruz.
Oruc tutuyor musunuz bilmiyorum ama insanin midesi inanilmaz kuculuyor corba balik salata yiyip masadan kalkiyorum ben. Sahurda da sut iciyorum sadece.
Aburcubur ve gazli icecekler evinize girmesin. Her gun ne yediginizi yazarsaniz aslinda ne gereksiz seyler yediginizin farkina varirsiniz.

Rica ederim, işin acılı kısmı zaten, gerçekçi olabilmek. Yoksa ama benim de yüzüm güzel, hem her zayıf güzel mi ki diyerek avunursunuz, bir yere de kımıldayamazsınız. Ben 20 yaşıma kadar böyle yaşadım, oradan biliyorum. Hayır kilo yakışmıyor, evet yüzün güzel ama aşağısı kapatıyor, örtüyorsun tüm güzelliğini, ayrıca bir sürü sağlık sorununa da davetiye çıkarıyorsun dedim kendime ilk önce. Önce kendi gerçeğimi kabul ettim, ben balık etli değil, bildiğiniz şişmandım, kocaman yığılan göbeğim, aşırı büyük basenlerim ve şekilsiz bir popom vardı. Üzerine de pko hastasıydım tuz biber niyetine. Sadece kendi cinsim güzel bulduğunu söylerdi, o da yalandı tabi. İnkar etmeden kabullenip, değiştirmelisiniz.

canım oruç tutuyorum bende fazlasıyla şişlik yaptı yaramıyor her yıl mide sorunu çekiyyorum ama bu yıl eve gazlı içeçek sokmadık onun faydasını cok gördüm mide yanması yok gibi... ayrıca katılıyorum size bende bazen yolda dikkat ediyorum herkeste bir fazlalık var yediklerimdenmi hormonlu gdo lu gıdalardan mı artık bilemıoyorum... tesekkurler cnm yorumun ıcın♥

Arkadaşım 3 ayda 10 kilo almışsın. Bir anda çok hızlı kilo almışsın. Belki bir rahatsızlığım hastalığın olabilir.. Kilo vermeden önce, bir doktora görünüp, gerekli tahlillerini yaptırman gerekli.. Diyetisyene gitsen iyi olur. Sana en uygun diyet listesini, bir uzman verebilir..

genel tahlil yaptırdım canım kan şeker hormon herşey normal çıktı kolsetrol da benımki düzensiz uyku ve beslenme sanırım

bende genel testleri yaptırdım hormon falan hiçbişi çıkmadı sağlığa bağlıcam da durumu ama yok inşallah ideal kilonuza kavuşursunuz cnm

Sağlıkla ilgili bir problem olmadığına sevindim canım.Bence ramazandan sonra diyetisyene gidersen bu işi çözersin.Benim sağlıkla alakalı olduğu için ancak kendim yediklerimi kısmak zorundayım

genel tahlil yaptırdım canım kan şeker hormon herşey normal çıktı kolsetrol da benımki düzensiz uyku ve beslenme sanırım
Buna sevinmelisin. Sağlığın yerinde.. Sanırım düzensiz beslenme şeklinde ve hareketsizlikten kilo aldın.. Şimdi kararlı ol. Fazlalıklarından kurtul.. Sporla da destekle..

ekmek hiç yemıyorum canım benı bitiren hamur işi tatlı pilav makarna eşim midesine çok düştün bende yapıyorum yemekler yemeden de olmuyorki saol cnm yorumun için

ne oluyorsa o eşler yüzünden oluyor. benim sevgilim 10 kilodan fazla aldı çok afedersiniz yayıyor göbeğini yatıyor sonra bana bakıp kilo aldın sen diyor. e alırım tabi devamlı yiyoruz. fakat kendilerine hiç bakmazlar böyle durumlarda. e sen de olmuşsun bidon gibi ben ona bir şey diyor muyum?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…