öncesi ve sonrası nasıl bu hale geldim? :( resimli

Canım. Bende hiçbir zaman tam fit bi kadın olamadım. Bana zayıflık da yakışmıyormuş zaten. 18li yaşlarda 50den yukarı çıkamazdım aslında. Şuan 22yim. Hamilelikle beraber 70 oldum boyumda 1,70 çok sırıtmadı, ilerleyen zamanda nolur bilmem. Tek önerim 60 a inmeden hamile kalayım deme. İraden yoksa spora git, fit kadın vücutlarına bak bol bol. Ama mutlaka aylık en kötü 100 lira ayır ve spora git. Sen kendine bakmazsan kim sana bakacak :) çok çok zaman kaybetmemişsin. 20 kilo verilir inşallah..

Canım onları yersen tabiki alırsın.Ben 52kiloyum valla ona rağmen ayda bir sürerim ağzıma hamur işini.Ekmek hiç yemiyorum nerdeyse.Senin bir de fazla kilon varken hepten dikkat etmen lazım.Eşine tatlıymış pastaymış bunları yapmayı bırak.Ekmeği kes.Aç kalmadan vermek istiyorum diyosan karatay diyetini öneririm.Başta zor gelebilir ama alışınca çok kolay.Ben şimdi tartıda 2 kilo artsam hemen karataya başlıyorum 2 hafta yapıyorum eski halime dönüyorum 3-4 senedir de bu kilodayım lisedeyken tartıda 60 gördüğüm bile olmuştu.Fıtnessla verdim aerobik güzel kilo verdirir.Tabi yemeyi de kesmek lazım.Başka yolu yok.
ben de aynı senin gibiyim 54 kilo falanım ama hiç ekmek yemem tatlı çok nadiren, sürekli de sağlıklı besleniyorum hala selülitim var...memnun değilim kendimden. spor da yapıyorum neredeyse her gün )pilates ve koşu) ben nasıl daha fazla kilo vereceğim bilmem daha fazla ne yapabilirim. Nadiren yediğim pizza ya da mozaik pastayı da mı keseyim. O zaman da sonrasında daha çok kilo alırım diye korkuyorum :KK43:

kesinlikle sırf bu nispet için bile verilir o kilolar kız :KK70:
Canım. Bende hiçbir zaman tam fit bi kadın olamadım. Bana zayıflık da yakışmıyormuş zaten. 18li yaşlarda 50den yukarı çıkamazdım aslında. Şuan 22yim. Hamilelikle beraber 70 oldum boyumda 1,70 çok sırıtmadı, ilerleyen zamanda nolur bilmem. Tek önerim 60 a inmeden hamile kalayım deme. İraden yoksa spora git, fit kadın vücutlarına bak bol bol. Ama mutlaka aylık en kötü 100 lira ayır ve spora git. Sen kendine bakmazsan kim sana bakacak :) çok çok zaman kaybetmemişsin. 20 kilo verilir inşallah..
hayırlı olsun canım bebişin şimdiden sağlıkal kucağına alırsın inşallah :) idealim 65 hiç 60 olmadım ben :) 15 kilo aslında bakınca çok bişi değil uygulamaya gelince de öyle olsa:) çok teşekkür ederim guzel yorumun için :)♥

ben de aynı senin gibiyim 54 kilo falanım ama hiç ekmek yemem tatlı çok nadiren, sürekli de sağlıklı besleniyorum hala selülitim var...memnun değilim kendimden. spor da yapıyorum neredeyse her gün )pilates ve koşu) ben nasıl daha fazla kilo vereceğim bilmem daha fazla ne yapabilirim. Nadiren yediğim pizza ya da mozaik pastayı da mı keseyim. O zaman da sonrasında daha çok kilo alırım diye korkuyorum :KK43:
kıyamam ya hiçbişi yemediğin halde selülitin varsa yapısal bence yoksa okadar spora dayanırmı selülit:KK43:bende selülitlerimi bacak gerdirme hareketleri ve yürüyüşle gideriyorum açıkçası ama bu ara çok faazlalaştı buruşuk buruşuk duruyo bacakalrım cok kötü ,:KK43:

merhaba arkadaşlar çok sıkıntılıyım uzun süredir kafamı takar oldum...ben hiçbir zaman çok zayıf olmadım balık etli derler ya öyleydim boyum 1.68 kilom 66 en fazla 70 e çıkardı hemen önlem alır 60lara dönerdim ama son 3 ayda nasıl olduysa birden 80leri görüyorum tartıda nasıl aldım inanın aklım almıyor. resim çekilmek bile istemiyorum. kendimden soğudum birde düşünün 1 buçuk senelik evliyim :KK43: kv biraz takıntılıdır banada kendi vücüdu gibi dikkat eder makyajıma giyimime kilo almamı hiç istemiyor alttan alttan bozuyor şimdi alırsan hamile kalınca 100 kilo olursun diye... olabilir onu çok takmıyorumda benim bir teyzem var esk konularımda bilen bilir önceki gün bayram için beyaz pantolon almayı düşünüyorum dedim ama basen var yakışmayabilir belki denemedim hiç dedim oda bana deneme bence olmaz beyaz pant sana dedi çok bozuldum dalga geçer gibi kendisi zayıf baya nişanı falan olcak diye moda girdi.nişanı olacak ağustosta görümcesiyle diyete girmişler çok güzel olmaları gerekiyormuş şimdi nişanı için alışverişe çıksam hiç bir kıyefeti yakıştıramayacağım kendime bu halimle biliyorumbanada nispet yapar gibi konuşunca akşamdan beri suratım asık eşimle aram açılacak şimdi ramazan düzene de giremıyorum oruç tuttuğumdan dikkat etmeye çalışıyorum ama daha çok şişkinlik yapıyor.ne yapacağım kızlar ben? irade sıfır ancak asıp suratımı dünyaya küsüyorum önceden böyle değildim yıldım sanki enerjim kalamadı. bebek düşünsem ilerde kv dediği gibi 100 kilo olurum galba? basen bacak kol ve göbek bölgesinden aşırı kilo aldım ne yapmam lazım ?bana önce irade kuvvetlendirici şeyler lazım.nasıl bir diyet programı uygulasam irade yokki olsa neleri başarmam :KK43:resimde paylaşıcağım ilk önce koyacağım iki resim 2014 sonu son koyacağım resimde şimdiki halim :KK43: bana önerisi olanları bekliyorum

şimdiki halim
Canım hamurişini yap ama eşine yedir sen yeme ne gerek var
ramazanda hamurşi orucu çok zorlar
onu yerine protein ağırlıklı beslen
ve iftar sahur arası 3 lt su iç
bunları yap ve bol bol yürü akşam iftardan sonra mutlaka yürüyüş yap

kıyamam ya hiçbişi yemediğin halde selülitin varsa yapısal bence yoksa okadar spora dayanırmı selülit:KK43:bende selülitlerimi bacak gerdirme hareketleri ve yürüyüşle gideriyorum açıkçası ama bu ara çok faazlalaştı buruşuk buruşuk duruyo bacakalrım cok kötü ,:KK43:
umarım düzelir canım, benim de fazlalaşmıştı hele elimle sıkınca bacağımı iyice belli oluyor sinir oluyorum, hiç gitmeyecekmiş gibi geliyor. şimdi hamile olma ihtimalim var korkuyorum annem 30 kilo almış bana hamileyken, kim bilir benim selülitler ne olacak

Beyaz tehlikeli bir renk zaten. Benim kilom 47 ama basen fazla olduğu için ben de giymiyorum hiç beyaz. Boyum kısa diye enine çizgili giymiyorum biri de bunu söylese bozulmam.

Tek önerim iradeli olmaya çalışın en önemlisi bu zaten .Kendine bIr plan yap o plan dogrultusunda ilerlemeye çalış .Zamanla kilo vermeye baslarsin başkaları içinde kendini üzme değmez .

umarım düzelir canım, benim de fazlalaşmıştı hele elimle sıkınca bacağımı iyice belli oluyor sinir oluyorum, hiç gitmeyecekmiş gibi geliyor. şimdi hamile olma ihtimalim var korkuyorum annem 30 kilo almış bana hamileyken, kim bilir benim selülitler ne olacak
Bu selulitler ne yasa ne kiloya bakiyor genetik yatkınlık varsa yada pko vs malesef spor dahi önüne geçemiyor beyaz tenliler de daha çok belli oluyor diye düşünüyorum ve cogunlukla selulitli kilo sorunu olan bir toplumuz

Bu selulitler ne yasa ne kiloya bakiyor genetik yatkınlık varsa yada pko vs malesef spor dahi önüne geçemiyor beyaz tenliler de daha çok belli oluyor diye düşünüyorum ve cogunlukla selulitli kilo sorunu olan bir toplumuz
Off of biliyorum genetik inşallah kızım olursa bana değilde babasına çeker! koca popom selülitli bacaklarım yeni nesillere aktarılmasın:KK53:

Ramazanda saglikli beslenme gunlugumuz var, gel.
Sonrasinda da devam edecegiz, berabee veririz kilolari

:kk77:Cnm sadece 2 ayda eskisindende zayıf olabilirsin.. Sabah ekmek yerine kepekli ekmek. Öğlen special K
Akşam ekmeksiz yemek...
Denenmiş bi diyet kolay tafsiye ederm

Kadın dedinmi çıtı pıtı olacak. Valla ben 3 ay önce doğum yaptım 20 kilo verdim. Ve halende verecem kocamın gözü kaymasın dışarı.

O fazla kiloları vakit kaybetmeden silkele.
Çünkü durdukça sana yapışıp kalır, kalıcı olur.

bende neydim ne oldum bir bilsen bu ne ki Allah yardımcın olsun canım verirsin inşallah

hahaha :) aynı sorun bende de var geçen kabinde pantolon denedi kendisi streç tarzı siyah bir pant dar paça işte tam benım fiziğime göre dedi sana yakışmaz basenlisin dedi :) dumurum fazla aldırmıyorum ona kızamıyorum... aynen sizin gibi belim hem ince olmuştur basenden fazlalığım var şimdi kollarımda kalınlaştı tahammul edemıyorum :KK43:
Vermemiz gerek ama basen hamilelikte daha çok buyur yoksa yanarız

iftardan sonra yapabilirseniz yürüyüş yapın
sahuru akşam yemeği gibi değilde kahvaltı gibi yapın
imkanınız varsa kondisyon bisikleti alabilirsiniz
ben de stresten çok kilo aldım valla oruç filan dinlemiyorum leslie ile yürüyorum size de tavsiye ederim

3 yil once 90 kiloydum, simdi 48 (20 si diyetisyenle, 22 si dukanla)
once kafada bitireceksiniz, kilonuzla barismayin, ben boyle de guzelim demeyin, kiloyu kaderiniz gibi gormeyin, fazla kilo sadece estetik bir problem degil bir saglik sorunudur bunu asla unutmayin. Diyetisyene gidin, yasam tarziniza en uygun ve surdurulebilir diyeti uygulayin.
1.67 boy ve 48 kiloyla hala beyaz ekmek, pilav, makarna yemiyorum. Hafta sonlari tatlı yiyorum, cips-bira yapıyorum falan. Gunde en az 1 saat yuruyorum ya da pilates yapiyorum. Cunku o eski halime donmemek icin hayatim boyunca hic ara vermeden diyet bile yapabilirim. Insan o bedendeyken durumun vehametini kabullenemiyor, bir cesit savunma mekanizmasi bu da... ama sonra dönüp kendine baktiginda o halde gecirdigi her gune aciyor.

Aynı boydayız. Kendimi 60 kilo olarak bile düşünemiyorum. Kilo konusunda çok takıntılıyım. Gerekirse aç kalırım genede zayıflarım. Bikere cips, kola, çikolata bunları kes. Bol bol su iç faydası çok.. Spor çok önemli ben yapmıyorum ama eşim yapınca çok farkediyor yürüyüş falan ordan biliyorum. İlk önce bir iki hafta dayan nedir ki. Ondan sonra bakarsın duruma göre.. Haplar, zayıflama çayları falan alma haberlerde duyuyoruz korkutucu. Doğal olarak kilo ver. Varsın az az kilo ver ama sabret.

X