öncesi ve sonrası nasıl bu hale geldim? :( resimli

kiz dur birlikte cildiralim bari kilo veremiyoruz arkadas cok yemek yemem ama hareketlerim kisitlandi cunku isten ciktim ise sabah yururdum yarim saat aksamda oyle gun icindeki hareketliligi soylemiyorum bile incecik manken gibi olmasamda enazindan boyle degildim bi baktiysam pantolonlarima giremez olmusum cok pisman oldum ama almisim bikere o kilolari
ben bugün sırf meyve alışverişi yaptım kendimce bişey denicem sabah kahvaltı etmicem ve öğlende etmicem onunyerine sadece elma ve kayısı türü meyve yicem 1 hafta bakalım ne olcak

yap bakalim ben diyet yapamiyorum emziriyorum kosu bandim var kondisyon bisikletde yolda kilo veremeyince o spor aleti ise yarar bu yarar derken evde kucuksalonum olcak sanirim :-) bi spor

Vucudunuza baktimda şunu anladım mezomorf bir vucdunuz var ve bu vucut yapısına sahip kişiler çok çabuk yağlanır.
Yapmanız gereken iyi bir diyet programı ve düzenli spor.
Şunuda tavsiye edeyim sabah aç karınla sadece 1 2 bardak su içip 45 dk her gün yürüyüşe çıkın hem zayıflar hemde güneşten yararlanırsınız.
Ama unutmayın diyet programsız yapacagınız spor hiç bir işe yaramaz

Size şu bilgiyide vermek istiyorum.Vucut önce karbonhidratları yoksa proteini oda yoksa yagları yakar.
Siz aç karınla spor yaptığınızda insülin depolarınız boş olduğundan vucut direk olarak yagları yakacaltır.

yap bakalim ben diyet yapamiyorum emziriyorum kosu bandim var kondisyon bisikletde yolda kilo veremeyince o spor aleti ise yarar bu yarar derken evde kucuksalonum olcak sanirim :-) bi spor
sende benım gıbı alıpta aksesuar olarak kullananlardansın sanırım :KK70:

Vucudunuza baktimda şunu anladım mezomorf bir vucdunuz var ve bu vucut yapısına sahip kişiler çok çabuk yağlanır.
Yapmanız gereken iyi bir diyet programı ve düzenli spor.
Şunuda tavsiye edeyim sabah aç karınla sadece 1 2 bardak su içip 45 dk her gün yürüyüşe çıkın hem zatıflar jemde füneşten yararlanırsınız.

Size şu bilgiyide vermek istiyorum.Vucut önce karbonhidratları yoksa proteini oda yoksa yagları yakar.
Siz aç karınla spor yaptığınızda insülin depolarınız boş olduğundan vucut direk olarak yagları yakacaltır.
aç karınla spor yapma konusunda ne kadar bilginiz var bu gerçekmi ?

sende benım gıbı alıpta aksesuar olarak kullananlardansın sanırım :KK70:
aynen oyle esim o odanin her onunden gectiginde soylenir bunlari bana aldiriyosunda yok kendin gibi onlarda yatiyoda vs vs.artik odanin kapisini kitliyorum esim geldiginde ama kullaniyorum iki gundur yani kullanacagim artik

aç karınla spor yapma konusunda ne kadar bilginiz var bu gerçekmi ?

İsterseniz herhangi bir spor salonuna sorabilirsiniz.
Evet aç şekilde yaparsanız vucut elinde kalan yağları yakar.
Vucut sürekli enerjiye ihtiyacı vardır ve şu yolu izler ;
1)Karbonhidrat yoksa
2)Proteinler
3)Yağlar
4)Buna çok dikkat edin yağda yoksa kasları yakar ve dikkat edilmeli

Son düzenleme:
ben bugün sırf meyve alışverişi yaptım kendimce bişey denicem sabah kahvaltı etmicem ve öğlende etmicem onunyerine sadece elma ve kayısı türü meyve yicem 1 hafta bakalım ne olcak

karışmak istemem ama bence öğün atlamayın, doktorlar da tavsiye etmiyor. vücut alması gereken vitaminleri alamıyormuş. açlığın verdiği hisle diyetten de soğuyor insan. az da olsa yeyin bence. Ayrıca kalori hesabı yaptınız mı almanız gereken kaloriden biraz daha az alırsanız bir kaç haftada da makul kilolar verebilirsiniz

bilgilendirirseniz sevinirim cunku biseyler yapiyorum spirla ilgili bilincsiz oldugu icin cok fazla ise yaramiyo diye dusunuyorum

Goog playde Fitness Traine uygulamasını önce bir indirin
Hareketler animasyon şeklinde göstwriliyor

Son düzenleme:
Size ayrıntılı bir mesaj yazmak istiyorum
sorun olur mu?

Önce bir doktora gidip kapsamlı bir kan tahlili yaptırmanı tavsiye ederim, ayrıca açlık ve tokluk kan şekerine bakılmasında yarar var. Bu kadar kısa sürede bu kadar kilo almak çok normal değil.Sonrasında eğer ki bir sağlık sorunun yoksa diyet ve spor ile verdirirz biz sana o kiloları.

Gıda alerjin olabilir biorezonansa git derim ben haftada 1 kilo veriyorum şuan inek sütü ve şeker perhizindeyim yaklaşık 3 hafta oldu başlayalı tabi ben kilo vermek için gitmemiştim alerji sorunum için gitmiştim kiloda verdim güzel oldu bunun için gidenlerde var

canım baya fark var geçen senden bugüne naptın sn böyle daha yeni kilo almışken vermelisin hemen:KK57:
9 kilo vermiş biri olarak ilk tavsiyem
1.Gece yemek yeme (meyvede dahil)
2.Ekmek yeme (ben yapamam ekmeksiz dersende 1 dilim ye en fazla)
3.Bol su tüket(netde vücuduna göre günlük su içme hesbla diye birşey var öğren günlk ne kadar içmen gerektiğini)
4.İradeli ol
Soruların olursa elimden geldiğince yardım ederim:KK49:

araştırdım biraz karmaşık geldi seviyeleri falan varmış :KK43: daha kolay ve düz mantık şeyler olsa ben ekmek şeker ve unu azaltsam faydasını görürüm sanıyorum ama eşim saolsun :KK43:
ben uzun zamandır hiçbir diyete tabii olamıyordum ama dukan ilaç gibi geldi tatlılar pogacalar herşeyi yiyoruz ve de ekmek te yapıyoruz kendimize tek fark un yerine yulaf kepeği şeker yerine tatlandırıcı aşamalar çok önemli değil sen yine de araştır derim resmen yiyerek 8 kilo verdim ve çoğu zaman kaçamaklarım çok fazlaydı sporsuz hem de aklına yatarsa özelden yazarsın yardımcı olurum

X