Ömür biter Diyet bitmez

Herkese günaydınlar. Aktif olduğumuz sürece birbirimize daha yararlı olacağımıza inanıyorum. Umarım hepimize yararlı bi grup oluruz

Ben oruçlu değilim değilim bugün az önce iki yumurta yedim.
Akşam da ev ahalisiyle beraber iftar yapıcam inş.
Menüm
1 tabak etli kuru fasulye
1 tabak tavuk sote
4 adet kuru patlıcan dolması
Yarım dilim kek
1340 kalorileri günü kapatmış olucam inş başarabilirim.
Herkese hayırlı iftarlar

Dun adet oldum oruca baslayamadim . Poaca ve baklava yaptim ev ahalisine ama tadina bile bakmadim.
Kahvalti: 2 yumurta ve salatalik ve domates biraz gec yaptim 13:00 gibi
Aksam: 1 kase tarhana corba ve cok az pide ek olarak 3 kasik tavuk sote yiyecegim.
Gun boyu 2 turk kahvesi ve 1 yesil cay ve 30 dakika ekliptik bisiklet

Bu arada kilo bildirimini hangi gun yapacagiz..

Cu
Cuma başladık cuma olsun bence. İftara kadar herkes söylemiş olur iftardan sonra tabloyu atarım.

Bugün tartı günü olacağını bilmiyordum o yüzden tartılmadım ama dün 54tüm.54 diyelim

Seni
Bugün tartı günü olacağını bilmiyordum o yüzden tartılmadım ama dün 54tüm.54 diyelim
54 olarak ekledim tabloya. Haftaya tekrar tartılcaz. Akşam yediklerimize dikkat edelim ve yatana kadar bol su içelim.
Benim menüm
Mercimek çorbası
Kuru fasülye
Salata
Turşu

Seni

54 olarak ekledim tabloya. Haftaya tekrar tartılcaz. Akşam yediklerimize dikkat edelim ve yatana kadar bol su içelim.
Benim menüm
Mercimek çorbası
Kuru fasülye
Salata
Turşu
Benim bugünkü akşam menüm:
-Kereviz salatası
-barbunya
-tarhana çorbası
-Ufacıcık bir dilim revani

Selam kızlar. Bende
Sahurda sadece su içtim
İftarda kahvaltı yaptım şuan full şu içiyorum. Sahura kadar da içerim. Güzel gidiyor bakalım. Bugün tartildim 1.4 daha kilo vermişim. İnşallah ramazanda daha çok verilecek bol şans. Size tavsiyem sahurda yemek gerçekten gereksiz . Aslında hiç birsey farketmiyor ve aslında sahurda yemek daha çok aciktiriyor

Bugün ben ne acıktım ne de susadım. Sahurda yine az yiyip bol bol su içicem. Benim vermem biraz zor oluyo yavaş yavaş gidiyo. Bakalım bu sefer ne olcak. Yarın vakit bulursam biraz da spor yapmak istiyorum bakalım artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…