Ömrümü kendime harcamak hedefim

Son paragrafa bittim Benim de eski sevgilim retroda geri dönmek istemişti, retrodan dolayı dönüyorsun eğer gerçekten barışmak istiyorsan retronun bitmesini bekle şimdi konuşmayalım diyip baya bekletmiştim

Günaydın herkesee

Dünü özet geçersem:

-Diyete uygun beslenme
-2 br yeşil çay
-Komple ev temizliği & toplama
-En az 1,5 saat yürüyüş ya da 10.000 adım(40 dakika yürüyebildim, baya hamlamışım)

Vakit kalırsa:

-Almanca (2 video izledim)
-Ders videolarını düzenleme
-30-35 dk ders
-30-35 dk kitap

Bugünki hedeflerim:

-Diyete devam
-En az 10 bardak su
-1br yeşilçay
-1br türk kahvesi
-Sadece kendi odamın temizliği & toplanması
-45+ dk yürüyüş
-30+ dk ders çalış
-Almanca

Vakit kalırsa:

-Kitap oku

Son paragrafa bittim Benim de eski sevgilim retroda geri dönmek istemişti, retrodan dolayı dönüyorsun eğer gerçekten barışmak istiyorsan retronun bitmesini bekle şimdi konuşmayalım diyip baya bekletmiştim
Ahahaha "eski sevgilim" demişsin, retro bitimine kadar bekleyemedi galiba , yoksa retro bahane olmayacaksa olmuyor mu? Ya benim "amaaan olmuyorsa olmuyor" deme şansım da yok, bir şekilde ya olacak ya olacak.

Merhabalaaar,
Topiğe girip bir türlü bildirim yapamadım. Dün reglden dolayı evdeydim yattım dinlendim. Full kitap okudum. Öyle güzel bir kitaba başladım ki bu sabah patronu arayıp harika bir kitaba başladım gelmesem olur mu diyesim vardı

09.10.2022 Hedefleri,
-Projelerle uğraşıp günü kapatmak
- kitabıma devam etmek
- akşama güzel bir yürüyüş yapmak
- belgesel serime devam etmek
-yine görüşmediğim bir arkadaşıma yazmak
- sağlıklı beslenmek
- kpss için biraz araştırma yapmak

Selammm. İzin günüm bugün bolca uyudum. Eğlenceli bi diziye başladım Single Parents diye. Çok az kitap okudum. Her hafta düzenli olduğu gibi bu haftaki düşüşümü de bugün gerçekleştirdim

İyiyim canım sen nasılsın
Bugün pek müsait değilim ben
Köyde olduğunu biliyorum canım dikkat et kendine köyden dönünce yine ajandalarını görmek isterim ama
Selammm. İzin günüm bugün bolca uyudum. Eğlenceli bi diziye başladım Single Parents diye. Çok az kitap okudum. Her hafta düzenli olduğu gibi bu haftaki düşüşümü de bugün gerçekleştirdim
Ah dünde ben öyleydim boool keyifli zamanlar diliyorum sana.

Köyde olduğunu biliyorum canım dikkat et kendine köyden dönünce yine ajandalarını görmek isterim ama

Ah dünde ben öyleydim boool keyifli zamanlar diliyorum sana.
Yaa canımsın lady'imm
Döndüm az önce köyden. Biraz dinlenip yarın ne yapacağımı planlamayı düşünüyorum, buraya da atarım inşallah yaparsam

Merhaba, konuyu baştan okudum gün içinde girip girip, normalde kapatırım devam etmem. Harikasınız, çok beğendim. Ben de katılmak isterim. Yarın kendimi tanıtırım.
Merhabalar ben mesajınızı yeni gördüm iş yerinde telefondan girince bazı mesajlar gözden kaçıyor. Sizi aramızda görmeyi çoook isterim. Lütfen kendinizi tanıtıp hemen bize katılın

Selaam, iyiyim sen nasılsın? Yanlış little bird’ü etiketlemişsin yalnız Bugün arkadaşlarım geldiler o yüzden plana pek uyamadım
Etiket sorunlarım devam ediyor gördüğünüz gibi arkadaşlarla güzel vakit geçirmeler öyleyse sana planı boşver bazen deşarj olmak gerekir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…